Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy osoba zakochana będzie w stanie ukryć uczucie

Polecane posty

Gość gość
spojrzenie przecież widać :) a nie patrzy się na kogoś nam obojętnego wielokrotnie w ciągu kilku minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że ze spojrzenia jeszcze nic nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych co ukrywają swoje uczucia. W jaki sposób to robicie? Jak to wygląda? Jak się zachowujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram się mieć pokerową twarz,hamować radość na jego widok. w środku cała chodzę ze szczęścia a na zewnątrz udaję że mnie nic nie rusza. gdy z nim rozmawiam to staram się opanować mimikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzysz się na niego czy unikasz wzroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki się nie wyluzuję i jestem speszona i spięta to unikam wzroku a jak się wyluzuję to mam więcej odwagi i wtedy patrzę głęboko w oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja potrafię to zobaczyć, emocje wyczuwa się intuicyjnie, jak ktoś ma wyrobioną intuicję jak ja, potrafi przejrzeć przez maski złe intecje, czy ukryte emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się ukryć uczuć wszystko widać tylko po co ukrywać trza mieć powód żeby to robić i tak się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak uważam że człowiek jest w stanie skutecznie to ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest trudne ukryć uczucia może jedna z osób została zraniona kiedyś a teraz boi się tego uczucia a te uczucie obudziło się po raz drugi do kogoś innego trudno powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzie ukryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba, która kocha szczerze i mocno nie jest w stanie ukryć swoich uczuć. Zawsze jakiś mały szczegół sprawi, że druga osoba to zauważy. Przenikliwe spojrzenie w oczy, uśmiech czy czułe gesty... To zawsze widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli najlepiej nie patrzec, to sie nie domysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie patrzeć, nie kręcić się blisko, nie dotykać, nie zagadywać, nie zaczepiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to komuś pomoże bo przecież każdy nieszczęśliwie zakochany zastanawia się dlaczego JA? Dlaczego na mnie to trafiło. Dlaczego to ja się tak męczę. Jakie to straszne... Jedno jest pewne taka miłość nie uszczęśliwia, nie uskrzydla, nie poprawia "jakości" życia. Przynajmniej nie osoby które nie są na tyle perfidne aby rozwalić czyjś szczęśliwy -lub może nie - związek. 1.strefatajemnic.onet.pl/ezoteryka/relacje-silniejsze-niz-smierc/vdjry 2.cudownyportal.pl/article.php?article_id=1336 3.czysteswiatlo.com/artykuly/19/wiezi-karmiczne 4.cudownyportal.pl/article.php?article_id=1338 Co do ukrywania uczuć to twierdzę, że można i należy to robić kiedy osoby 3cie(czyt. niewinne) mogą na tym stracić: rodzinę, matkę, ojca, żonę, męża itd. Pozdrowienie dla Was wszystkie egoistyczne k***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli z drugą osobą nie będziemy rozmawiać tylko cześć i do widzenia od razu nie będziemy jej patrzeć w oczy spoglądać na nią zbyt za często to ukryjemy a jak będziemy ją obserwować wodzić wzrokiem popatrzymy w oczy raz drugi trzeci to się zdradzimy oczy tak naprawdę dużo mówią wrażliwe osoby są wstanie wyczytać czy jesteśmy zakochani smutni czy weseli.wrażliwi ludzie myślę że im łatwiej wychodzi ukrywanie ale tak naprawdę oczy ich też zdradzają wrażliwy zraniony człowiek musi zaufać poznać drugą osobę bo się będzie bał że znowu będzie cierpiał ale jak zaufa to się automatycznie otworzy i uczucie z czasem wyjdzie na jaw myślę że prawdziwego uczucia się nie ukryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często twe oczy miast wiosennieć zielenią Są takie zimne i dziwne W chorych rozmowach oczy patrzą gdzie indziej Patrzą tylko gdzie by się schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tak pieknie nie mowil ze sie boi milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twe oczy szaro błękitne uciekają od moich zawstydzasz mnie płoszysz pożerasz spojrzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposob starszy mezczyzna ukrywa zainteresowanie mlodsza kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wychodzi mi koncertowo! Bardzo go kocham, byliśmy ze sobą krótko. Zostawił mnie dla innej. Teraz unikam go, jak się na siebie natkniemy to staram sie na niego nie patrzeć ale kulturalnie cześć mówię i odpowiadam. Poza tym nie nawiązuję w ogóle żadnego kontaktu. On myśli, że go nienawidzę i dlatego nie kręci się w pobliżu. Jest mi tak łatwiej żyć z tym nieszczęśliwym kochaniem kiedy on już nie próbuje się na siłę przyjaźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość goni tych co przed nią uciekają boją się powiedzieli sobie że nikogo nie chcą kochać prawdziwego uczucia nie da się ukryć prędzej czy później każdego dopadnie czy tego chcemy czy nie nawet jak będziemy ukrywać to i tak będzie widać że coś jest nie tak coś już dawno nie gra tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrafi ukryć to znaczy, że nie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:18 a jeśli druga osoba jest zajęta to lepiej ukrywać i cierpieć zostawić to dla siebie nie chce się mieszać w nic skoro kocha to rozumie że druga osoba jest szczęśliwa i to uszanuje musi to ukryć zostawić dla siebie. jeżeli mamy drogę wolną nie mamy nic do stracenia to nie wolno się bać i nie wolno ukrywać bo sami się zabijamy od środka po mału. uczucie trza pielęgnować pokazać że można zaufać a nie się bać i uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tchórz i egoistka/egoista nie potrafi kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy potrafią kochać tylko na swój sposób ci co ukrywają to robią złą mine żeby się nie wydało. ludzie potrzebują kochać i być kochanym wiedzieć że komuś zależy że ktoś w nas wierzy i szanuje kim jestem pragnie kochać i być kochanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko jest bez znaczenie. Życie jest za krótkie na rozważania, planowania i może go nei starczyć by być szczęśliwym. Nie marnujecie czasu tylko starajcie się być szczęśliwi, wykorzystując każdą sekundę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie jest bardzo krótkie czas szybko leci płynie jak rzeka. jedno życie mamy pamiętajcie o tym nawet jak było źle wcześniej zapomnijcie o tym żyjcie dalej róbcie wszystko żeby być szczęśliwym nie bójcie się kochać trza się przyznać a nie ukrywać i chować ściągnijcie maskę i pokażcie klasę i pamiętajcie że nie słowa tylko czyny leczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:19 to jest prawda miłość zmienia człowieka na lepsze dodaje mu wiary. człowiek bez miłości jest jak anioł bez skrzydeł. więc nie bójcie się kochać jak się zakochacie to nie ujmuje godności tylko dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwego uczucia nie da się ukryć bo właśnie to jest prawdziwe a nie sztuczne nie rozumiem ludzi którzy to ukrywają czego oni tak na prawdę się boją jak ukrywają to i tak druga osoba zobaczy domyśli się z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×