Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy osoba zakochana będzie w stanie ukryć uczucie

Polecane posty

Gość gość
gość 2016.06.11 tak ukrywam bo ona nie chce tak będzie lepiej Dlaczego twierdzisz, że ona nie chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.37 ..moze. We mnie sie zakochał. To sie czuje , zawsze jest blisko,zrobi dla mnie wiele mini drobiazgów- niby nic. Odzywa sie i ten wzrok.. To sie czuje. Jednocześnie jest to cierpienie kiedy oboje to czujecie a nie mozecie nicz tym zrobic . Nikomu nie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale może czasami,warto porozmawiać o stanie naszych uczuć?jeśli to będzie pomiędzy "dojrzałymi" osobami,to nie ma co się obawiać ,że coś zaboli,, najgorsze są niedopowiedzenia,mi facet wmawia ,ze mam fixum dyrdum na jego punkcie ,a sam rżnie głupa,że niby ..jestem dla niego nieistotna ludzie nie rańmy się,życie bywa wystarczająco "straszne" czasami nikt nie oczekuje nie wiadomo czego,może po prostu tylko,i aż dojrzałych zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.9 To jest najlepsze rozwiązanie tylko potrzeba jeszcze...odwagi. Ja jestem bliska aby zrobić ten krok. Najpierw usunę sie w cien ( dluzej tego nie zniose) i kiedy zapyta dlaczego, powiem prawdę. Ze jest w moich myślach od kiedy sie znamy i mam dosyc tego emocjonalnego Roller Coastera .. ...Chce zyc swoim życiem i byc szczęśliwa Bedac obok niego -nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dac mu dyskretnie znać ze zależy mi na nim? widzę jak na mnie patrzy, przeszywa mnie wzrokiem ciągle się blisko mnie kręci. Ale mijamy się. on może podejrzewa że coś do niego czuję ale nic z tym nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za cholere nie ukryje, jak jedno i drugie zakochane to inni beda to widziec, a oni nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorzej jak nam się wydaje, że druga strona też coś czuje a ta osoba to zauważa i ma z nas pośmiewisko i możliwość dowartościowania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę że w większości te domysły nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to czesto sa tylko pobozne zyczenia. Stad te rozkminy,czuje cos czy nie. Prawda jest prosta, jak ktos cos czuje,to ta druga zwyczajnie to wie,czuje. Chocby ta druga strona ukrywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, że czasami nam się wydaje, że ktoś coś do nas czuje a ten ktoś zwyczajnie jest kontaktowy, sympatyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.19 ja tak wlasnie sie wkrecilam w cos a on byl tylko mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem ktoś wydaje nam się dziki i niesympatyczny, a później okazuje się, że kocha się w nas na zabój. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo od tego udawania, że nam nie zależy nigdy ten ktoś się nie dowie i tak jest najczęściej. szkoda zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a to jakim cudem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.56 takim ze myslalam ze jestem dla niego wyjatkowa. wspieral mnie i pomagal , inicjowal spotkania co prawda nie prywatne ale chcial mnie widziec czesto. az nagle nastapil zwrot akcji i koniec. on nic nie czul to byly tylko moje urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś możliwości jest kilka albo nie wykazałaś zainteresowania, byłaś wycofana i z rezerwą i zrezygnował albo któreś z Was zajęte i się przestraszył, że to zajdzie za daleko albo faktycznie nic nie czuł, za to zauważył, że się nakręcasz i postanowił ochłodzić relację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.03 i ja i on nie jestesmy wolni. widzielismy sie niedawno i wtedy byl zupelnie inny. rozmowny, wesoly, patrzyl mi w oczy, rozbawial mnie, pytal czemu jestem smutna. i taki byl zawsze gdy rozmawialismy. a dzisiaj...szkoda slow. zupelnie na odwrot. nie patrzyl w oczy, nie usmiechal sie, rozmawial, ale inaczej, jak zawsze mily ale nie radosny, jakis taki oddalony. zrobilismy co tam zaplanowalismy na dzisiaj, pozegnal mnie i koniec. myslalam, ze powie kiedy znowu sie spotkamy a on nic, co oznacza, ze tak oficjalnie to pewnie za rok, moze dwa. zalamalam sie zupelnie. a myslalam, ze dobrze odczytuje jego zachowanie wzgledem mnie i ze cos czuje, tylko ukrywa. mylilam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Im bardziej ciebie zapominam tym bardziej twarz ta mnie przeraza co z lustra patrzy na mnie co dzień jak smutny sędzia na zbrodniarza.... Im bardziej jestem roztargniona kiedy twe imię słyszę z boku tym bardziej wstyd mi,ze nie płacze tak jak płakałam w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje, czy przepisałaś skądś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawił się na nowo,ale ja znowu Go zraniłam. To przykre,że ranię kogoś,kogo naprawdę kocham. Chyba nie jest nam pisane być szczęśliwymi razem. Osobno może prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie rozumiem takich osób. Pojawił się ? Co to znaczy ? A Ty udawałaś księżniczkę ? .... nie rozumiem takich ludzi, naprawdę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość jest do bani Miłość boli Miłość jest przereklamowana Te wszystkie hasła i jeszcze inne podobne są prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miłość Cie boli i rani, to nie jest miłością. Zapamiętaj to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknota boli i rani, pewne uczucia towarzyszące miłości bolą i ranią, a nie miłość sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieszczęśliwa, nieodwzajemniona boli, i to bardzo. Prze dewszystkim boli myśl że nie możemy mieć danej osoby.. Miłość odwzajemniona nie boli, jest szczęśliwa i dla niej warto kochać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto kochać, ponieważ bez miłości człowiek by nie istniał. Zawsze jest coś, co bardzo kochamy i bez czego nie możemy żyć. Nawet jeśli myślimy, że to nieprawda to jednak się mylimy... Z własnego doświadczenia wiem, że miłość nieodwzajemniona lub nieszczęśliwa bardzo boli i bez względu na to w jaki sposób chcemy się pozbyć tego uczucia, jest nam ciężko. Jedyna miłość, która nie boli to miłość do Boga. Chociaż dla ateistów lub ludzi wyznających inną wiarę to jest ten... Głupie. ;d Jeśli masz zamiar kogoś pokochać ( mam na myśli płeć przeciwną ) to zawsze, ale to zawsze warto. Nigdy nie wiemy jakie jest nasze przeznaczenie, więc...Śmiało.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli Cię miłość nieodwzajemniona...to, że nie możesz być z tą osobą. Gdzie tu widzisz miłość do tej osoby oprócz miłości własnej? Boli Cię to czego nie możesz mieć, a nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z nas przeżywa inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu jest pisanie w komentarzach to takie dziecinne probowalem 27 grudnia dostalem smutna minke....tyle mialem a swieta i kazdy dzien kto? ja? dzieci sie tak niezachowuja ja oferowalem otwarte karty i powtarzalem ja albo on jest nawet piosenka "nie uda nam sie miec wszkiego na raz cos konczy sie zeby cos moglo trwac" jak moglo trwac jak cos sie nie skonczylo? kolej jest taka niestety trzeba wiedziec czego sie chce.tego ci bfrakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci ty gościu gadasz? do kogo te teksty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×