Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy osoba zakochana będzie w stanie ukryć uczucie

Polecane posty

Gość gość
A jeśli ktos unika spojrzenia jak ognia to znaczy że ukrywa uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś unika spojrzeń to jest nieszczery, wstydzi się, moze być arogancki i agresywny i ukrywac to w ten sposób, bo takie osoby mają bardzo niską samoocenę a ona nie pomaga w relacjach. ja też nie lubię ukrywac uczuć bo to męczy, nawet jeśli on nie odwzajemni uczuć to niech wie, że jednak obojętny mi nie jest. ale ja czekałam najpierw na ruch z jego strony. albo odwzajemni albo nie, im wczesmniej to się wie tym lepiej. to tez zalezy na jakim etapie jest znajomość i jednak facet moim zdaniem pierwszy powinien to okazac bo inaczej się popsuje wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie mija poco ukrywać? ale może chodzi o odgadywanie uczuć które inni chowają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli ktoś unika spojrzeń to może być nieśmiały, niepewny może nie umieć się skupić kiedy patrzy komuś w oczy ( wtedy parzy kiedy słucha a spuszcza wzrok kiedy sam mówi) albo może chcieć coś ukryć np. uczucia właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te introwertyczki to masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnego dnia podejdę do niego i się zapytam dlaczego się tak ukrywa o co chodzi a wiem dobrze że ukrywa niech mi wytłumaczy bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ukrywam od 3 lat. powód jest, jesteśmy zajęci. Bolało naprawdę bolało,teraz już się pogodziłam z sytuacją i tylko wspominam, np dzisiaj, myślę o nim, wiem ze jest teraz z rodziną. . Jestem przekonana ze jest szczęśliwy, nic by z tego nie było..może piękny romans nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tacy,którzy potrafią mówić o porazkach,o tym co nie wyszło,a sa tacy co nie chcą opowiadać tam i tu o tym co ich gryzie,bo kogo to obchodzi?sam tak mam jeżeli coś mnie zrani-to zamykam się w sobie bo ile razy otworzyłem się ponad miarę a wtedy nie ma zmiłuj-100 % wchodzę w to na czym mi zależy,a wtedy chyba ta osoba której się oddaję przestrasza? się , że tak duzo i mocno ktoś może jej coś ofiarować za nic z miłości?potrzeby? i odchodzi wtedy nagle to co dałeś staje sie twoim wrogiem zaczyna boleć chcesz dać ale nie wiesz jak i co bo to co dałeś nie sprawdziło się wg ciebie nie jest potrzebne tej drugiej osobie rozpierała cie energia teraz ta sama energia zasysa ciebie do środka-długo nie zaufasz innej osobie mimo że ta poprzednia nie chciała źle ale odnosisz to jako osobista porażkę a o porażkach ciężko mówić bardzo mocno ją kocham a my nawet nie rozmawiamy ze sobą niszczy mnie to pomału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzisz w swoim poscie swoje podejscie,ktore sprawia,ze wyglada to tak,a nie inaczej? "Kogo obchodza moje problemy"- obchodza. Jak chcesz zbudowac zwiazek i zaufanie bez otworzenia sie na kogos. "Nie rozmawiamy"- dlaczego. Zadnej wiezi nie zbudujesz bez tego. To jest twoje zachowanie i twoj wybor. Twoja odpowoedzialnosc,ze Ci sie nie uklada. Nie kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybór należy do ciebie jak chcesz ukrywać to ukrywaj i się zabijaj pomału pamiętaj że jak zaczniesz rozmawiać to się otworzysz i zaufasz i już nie będziesz wstanie tego ukrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoby które zamykają się na miłość albo wyrzekają się jej tak na prawdę ranią i krzywdzą samych siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:45 nie zamykaj się na nią musisz się otworzyć i powiedzieć okazać to i u wiesz mi lepiej będzie dla ciebie. musisz rozmawiać czym dłużej będziesz ukrywał to z czasem to uczucie cię wykończy samo. jeżeli kochasz szczerze to musisz spróbować bo później będziesz żałował że nie spróbowałeś i popadniesz w depresje nie ukrywaj tego przed światem bo to się źle skończy ja tak kiedyś miałem musisz się otworzyć i pokazać się z tej lepszej strony z tej dobrej będziesz miał czyste serce nie będzie tego ciężaru już jak się odkryjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci którzy to ukrywają to niech sobie ukrywają ich życie ich sprawa ich wybór i decyzja może nie chcą nikogo chcą być sami ale niech nie ranią przy tym nikogo a może mają jakiś powód przyczyna musi jakaś być kochać kogoś i nie móc z tą osobą być razem to jest straszne i smutne i nie rozumiem tego nawet jak bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie którzy ukrywają uczucie trzymają je tylko dla siebie nie chcą się dzielić z nikim nie bolą was serca że ukrywacie ja bym nie umiała ci którzy ukrywają uczucia nie zaznają świętego spokoju na tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nie zakochujcie w cale to nie będziecie musieli ukrywać. ja kiedyś bardzo kochałem pewną osobę ale ona mnie zraniła i skrzywdziła mimo że wiedziała o wszystkim skończyło się to marnie ale żyje dalej od tamtej pory nie chcę już nikogo kochać mam uraz blokadę psychiczną jestem zamknięty w sobie chcę być sam samotność to nie koniec świata tylko trza pamiętać żeby nikogo nie ranić jak widzę że mogło by mnie coś łączyć z drugą osobą to od razu uciekam i unikam wszystkiego nawet rozmowy dlatego unikam żeby się nie dać poznać a nie daj boże zakochać i niech niektórzy przestaną pchać nosa w nie swoje sprawy ludzie przestańcie myśleć schematami być w związku dla związku po to żeby inni nie mówili to bez sensu gorzej mają ci co już się zakochali ale żyją w ukryciu to bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach miłość jedna robi mi straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jestes zainteresowana czy on ukrywa swoje uczucia , napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna, napiszCi jak jest naprawdę. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyjcie w pełni póki życie jest wam dane a nie w ukryciu doświadczajcie intensywnie otaczajcie opieką siebie i przyjaciół bawcie się bądźcie szaleni a nawet dziwaczni idźcie i popełniajcie błędy i tak popełnicie ich w życiu jeszcze kilka więc przynajmniej starajcie się mieć z tego frajdę wyciągajcie wnioski i uczcie się znajdźcie przyczynę swoich problemów i wyeliminujcie ją nie próbujcie być doskonałym po prostu bądź człowiekiem wybacz tym którzy zranili ciebie w przeszłości ale tym bardziej wybacz sobie że pozwoliłeś im na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiv
Ja ukrywam uczucia ponad trzy lata, razem pracujemy.To uczucie juz za dlugo trwa i nie chce przejsc, wiec to chyba milosc. Nie wiem czy on cos do mnie czuje. Moze sie domysla ze ja go kocham ale nic z tym nie robi. Obydwoje jestesmy zajeci, do tego sa jeszcze dzieci. Mam dziwna blokade w kontaktach z nim, nie potrafie sie otworzyc, nawet zaprzyjaznic. Robilam wszystko zeby o nim zapomniec ale nie potrafie.Nie wiem czego mnie to spotkalo, nie prosilam o ta milosc ani o takie katusze.Dalabym wszystko zeby sie odkochac, bo sama nie potrafie.I nigdy sie nie dowie co do niego czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co mam robić, zabrać matkę dzieciom i mężowi żonę, a męża też pewnie kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest niedojrzały emocjonalnie i nie radzi sobie z uczuciami które do Ciebie pała. Ucieka od emocji z którymi sobie nie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochać kogoś to jest czyn i akceptacja wad i zalet wszystkich a zakochanie to coś innego możemy się zakochać i jak będziemy chcieli to się odkochamy z czasem minie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyznałam uczucie własnie w takiej "trudnej" sytuacji. Nie załuję pomimo że w zamian nie otrzymałam zupełnie nic. Pogodziłam się z tym i usunełam w cień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo dla pani wyzej:). Duzo odwagi do tego trzeba. Teraz przynajmniej mozna zapomniec prawda. Sciskam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.28 dosłownie tak samo. Rozwaliłbyś śwat by z siebie to wyrzucić i żyć spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj większość ludzi ukrywa swoje uczucia i nie wyjawia ich ponieważ boi się odrzucenia i wyśmiania. inni często nie potrafią zrozumieć czyiś uczuć, wręcz potrafią z nich szydzić ludzie zakładają swoje maski. A to dlatego,że obecnie jeśli się kogoś pozna można to potem przeciw niemu wykorzystać. Jak nie teraz to potem.Zdecydowana wiekszość ludzi jest dwulicowa i fałszywa. Teraz z Tobą rozmawiają a pół godziny później obrabiają ci dupę, więc nie warto się afiszować z emocjami, lepeiej czasami zachować wszystko dla siebie. Nie mam pojęcia z czego ta dwulicowośc wynika, ale chyba z wychowania i środowiska w jakim się dorastało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałaby niezły ubaw gdybym wyznał jej swoje uczucia, ustawiona w życiu przy każdej okazji wychwalająca swojego obecnego, oczywiście że można ukrywać uczucie, ta druga strona może czegoś tam się domyślać w bardzo niewielkim stopniu ale nigdy nie dowie się prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może więcej płacze przez swojego obecnego niż myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, ale z Twoich słów to nie wynika a wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem usta mówią coś innego niż jest w sercu, nie sugeruj się tym co ktoś mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×