Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki peeling jesienią?

Polecane posty

Gość gość

Jaki peeling warto i w ogóle można zrobić jesienią w salonach kosmetycznych? Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irysowka
Ja właściwie jedyny do jakiego się przekonałam, to peeling kwasowy. Mam wrażenie, że najlepiej działa, przynajmniej konkretnie na moją skórę. Plus jest taki, że coraz więcej gabinetów je wykonuje. Np. gabinet kosmetyczny Wyspa Piękna we Wrocku robi to już dłuższy czas. Po takim zabiegu efekty są widoczne natychmiast. Czasami pojawia się delikatne zaczerwienienie, ale to normalne i szybko schodzi. Później skóra wygląda młodziej, jest bardziej napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienią i zimą świetnie się sprawdza peeling cytrusowy. Skóra odzyskuje wakacyjny blask, jest bardzo dobrze nawilżona. Witamina C z pewnością przyda się ciału. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W okresie zimy jedyny i najlepszy peeling to morsowanie i kąpiel w zimnym morzu. haha wiem, że to straszne na pierwszy rzut oka ale działa niesamowicie na ciało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam peeling kwasowy, latem z nimi ciężko bo należy po nim unikać słońca. A co do witaminy C napiszcie coś więcej widziałam, że ordinary ma witamine c w proszku i jakiś krem. Czytałam, że to rozjaśnia skórę ale widziałam też informację że skóra podczas stosowania również jest wrażliwa na słońce i jeszcze gdzieś że ktoś dostał przebarwień... trochę się wystraszyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×