Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GoWork

Praca dla Opiekunek osób starszych na terenie Niemiec

Polecane posty

Gość GoWork

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Niezmiernie cenimy sobie zaufanie, jakim darzą nas zarówno nasi Klienci, jak i współpracujące z nami Opiekunki. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Jeśli cenicie Państwo te same wartości, które przyświecają naszej firmie, to zapraszamy. Oczekujemy: znajomości języka niemieckiego (organizujemy kursy językowe od podstaw), doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, cierpliwości i zaangażowania w prace mile widziane prawo jazdy Zapewniamy: ubezpieczenie legalne zatrudnienie w polskiej firmie bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy fachowa opiekę konsultantów przez cały okres trwania kontraktu zorganizowany przejazd do i z Niemiec szkolenia z zakresu opieki nad osobami starszymi bardzo atrakcyjne wynagrodzenie Kontakt: paulina.polczynska@gowork.pl +48 730 102 235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiawi
Na tej stronie https://avanti-medic.eu/ też są oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Jest sporo ofert pracy dla kobiet i mężczyzn. Wymagania co do języka są różne. Raz jest potrzebny dobry, raz komunikatywny niemiecki a czasami słabszy komunikatywny. Jest to zależne od oferty pracy. Mnie spodobało się to, że jest to możliwość zatrudnienia na umowie niemieckiej co uprawnia po 5 przepracowanych latach w Niemczech do korzystania ze świadczeń niemieckich takich jak świadczenie rodzinne Kindergeld które może wynieść nawet 184 euro na jedno dziecko, a przy czwartym dziecku nawet 215 euro miesięcznie. Nabywa się również prawo do emerytury niemieckiej. Coraz częściej myślę aby skorzystać z tej oferty pracy i wyjechać do Niemiec zabierając ze sobą męża i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilia88
Jeśli chodzi o agencję http://www.violettas-pflegeagentur24h.de/?lan g=pl to jak najbardziej mogę polecić. Pracowałam kilka lat przez tą agencję i zawsze wypłata była na czas. Pani Violetta bardzo przyjemna i w razie jakichkolwiek problemów z chęcią pomagała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaXxX
Ja kilka razy wyjechałam poprzez agencję Pani Violetty i nie mogę narzekać. Wszystkie warunki pracy zostały ze mną wcześniej omówione więc za granica nic mnie nie zaskoczyło, a pensja regularnie została przelewana na moje konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Anastazja
Opieka nad osobami starszymi nie należy do łatwych. Ja z wykształcenia jestem pielęgniarką i mi taka praca nie przeszkadza, a w Niemczech nie ukrywajmy jest lepsze wynagrodzenie niż w Polsce. Od lat wyjeżdżam zarobkowo za granice poprzez agencję Pani Violetty Koper i zawsze wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia87
Ja również jak najbardziej polecić mogę współpracę z Panią Violettą Koper. Od 2 latach jeżdżę do pracy przez jej agencję i nigdy nie było problemów z płatnościami czy warunkami pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMariola77
Widzę, że sporo osób poleca Panią Koper. Przyłączę się :) Pracuję dla Pani Violi już 3 lata i bardzo jestem zadowolona. Warunki naprawdę fajne, a zarobki w porównaniu do koleżanek, które pracują przez inne pośrednictwo dużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika74
Widzę, że każda z Was miała doświadczenie z różnymi firmami :) ja dodam, że jeżdżę z Aktivmed24 jako opiekunka i też sobie ich chwalę :) śmiało Wam mogę polecić tą agencję, wyjeżdżam z nimi już ponad pół roku i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKejti
Widzę, że każda z Was miała doświadczenie z różnymi firmami :) ja dodam, że jeżdżę z Aktivmed24 jako opiekunka i też sobie ich chwalę :) śmiało Wam mogę polecić tą agencję, wyjeżdżam z nimi już ponad pół roku i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei korzystalam z agencji EJ JOB i bylam bardzo zadowolona z warunkow jakie zapewniali, transport, zakwaterowanie, wyzywienie - wszystko zapewnione, no i pieniadze zawsze terminowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolkaOlka
Zdecydowanie polecam http://www.violettas-pflegeagentur24h.de/ - byłam wcześniej przez inne agencje w pracy w Niemczech i zawsze były problemy z wypłatą. U p.Violetty zawsze jest wszystko na czas i taka kwota jak na umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w Niemczech i bardzo sobie chwalę. Pracuję jako opiekunka, ale na gewerbe, a nie przez agencję. Z tego tytułu ostatnio panie z biura Euro Punkt, http://euro-punkt.pl, pomogły mi uzyskać Kindergeld. To dodatkowe pieniądze, które bardzo przydadzą się na utrzymanie moich dzieci, a mam ich troje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że znalezienie dobrej pracy w takim zawodzie znacznie ułatwia skończenie szkoły. Ja znalazłam dobrą pracę w domu opieki po skończeniu kierunku w http://www.dental.szczecin.pl , wydaje mi się, że to bardzo przydatna droga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukujemy Opiekunek osób starszych gotowych podjąć pracę na terenie Holandii. Wymagana dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego bądź komunikatywna holenderskiego Oferujemy: • Legalne zatrudnienie (odprowadzanie składek na ubezpieczenie społeczne) • Wynagrodzenie od 1350 euro (wynagrodzenie wypłacane w PLN lub EUR) • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, formularz A-1 • Dodatkowy pakiet ubezpieczeń wyjazdów zagranicznych • Zwrot kosztów dojazdu • Opiekę koordynatora Wymagamy: • Doświadczenia w pracy związane z opieką nad osobami starszymi • Pogodnego usposobienia, cierpliwości i życzliwości • Dobrego stanu zdrowia • Chęci do podjęcia opieki nad starszą osobą • Mile widziane prawo jazdy Zainteresowała Cię nasza oferta? Zgłoś się do nas! Więcej szczegółów uzyskasz pod adresem sylwia.zareba@hrigroup.pl lub pod numerem telefonu 71 338 55 85, 71 363 45 14, 71 735 13 93 Agencja Pośrednictwa Pracy HR Investment Sp. z o.o. ul. Stalowa 9 41-214 Sosnowiec Adres korespondencyjny: ul. Wagonowa 5-7 53-609 Wrocław Tel.71 338 55 85 Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Jeśli szukacie sprawdzonej agencji to warto zerknąć jeszcze na ofertę Dolce Vity https://www.facebook.com/opiekunki.dolcevita/. Współpracuję z nimi już prawie rok czasu - terminowi, rzetelni i uczciwi. Atrakcyjne stawki, terminowe wypłaty i dodatkowe premie. Sprawdzona firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×