Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdy nie znoszę swojej synowej. czy zapraszac samego syna na święta?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś może łączyć również pasja, a nie tylko wykształcenie .... wiecie co znam mojego kolegę który ma zonę która jest z wykształcenia ogrodniczką a on pracuję w szkole językowej ... i jakoś nie narzekają na brak rozmów i żyję się im szczęśliwie wiem po znam jego żonę osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nawet nie chodzi o wykształcenie, ale inteligencję. Jak patrzę na mojego eks szwagra i jego żonę to stwierdzam, że dobrali się jak w końcu maku. Nikt mądry nie wytrzymałby z takim idiotą. Ja właśnie dlatego się rozwiodlam. Znaczącej różnicy w wykształceniu nie było, ale nie mogłam znieść prostactwa męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś AHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15:14 Faktycznie,szkoł językowa to olbrzymia wiedza:).Sadze ze on sam wie niewiele wiec o kwiatkach i marchewce mogą pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie połączyło ich wykształcenie tylko wspólna pasja podróżowania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zresztą co ja będe mówił skoro wiesz lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO! tak trzymaj a najlepiej z dala od obojga,to ich życie.Dadzą radę to miłość przetrwa a święta zorganizuj sobie tak by mieć przyjemne widoki i się nie męczyć.Syn jest dorosły a wnuki mogą być albo nie ,nie oczekuj niczego dobrego bo dziecko nie ma dobrych wzorów.Koniec zawsze będzie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kolejna niespełniona mamuśka.... jesteście żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak ta sciera ma schizofrenie, bo nie skomentowała tego, ze została rozpoznana a teraz zaczeła pisac jako facet, zdradziły cie kwadratowe nawiasy szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już teściowa
Ty kobieto jesteś zazdrosna! chciałabyś mieć syna i wnuki tylko dla siebie! kobieto! synowa urodziła twoje wnuki,ona jest ich matką! nie ty! a twój syn to ojciec twoich wnuków i jej mąż,gdyby się nie kochali to by nie byli ze sobą! na ich miejscu bym ucieła kontakty z tobą na zawsze dla dobra ich rodziny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hi hi,zgadza się tylko podrózowanie bo przeciez o czym mozna rozmawiac z ogrodnikiem:) o nawozach,chwastach i odżywkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jego żona umie po angielsku po niemiecku i po włosku bo kiedyś pracowała za granicą ... zatkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15:31 To ja,mamuśka,10 mies.dziecka jeszcze niespełniona i pewnie więc jesli uważnie potrafisz czytać to przeczytaj moj wpis jeszcze raz,co miałam na myśli.Daję głowę ze nie dasz rady i nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mój sąsiad ociepla bloki,pracował za granicą,zna perfekt cztery języki ale rozmawiać z nim o czym nie ma.Nie ma sie o co obrażac,jesli ktos nie czytał książek,nie siedział godzinami w bibliotece uczelnianej zdobywając wiedzę to niestety ma olbrzymie braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty motłochu kafeteryjny myślisz że ja nie potrafie używać twojego języka,więc zamilcz zanim powiem ci kim jesteś i uważaj bo anonimowa tu nie jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:52 wiedziałam, że polecą obelgi, ale to dobrze, to znak, że zabolało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:57 NO ZABOLAŁO JĄ, BO NAPISAŁAS prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
{PROVO}:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obelgi to bolą od ludzi na poziomie a nie od rynsztoku :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;01 rynsztok to ta z kwadratowymi nawiasami, zobacz jak obrazała wzzystkich a potem pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, uzywanie okreslen na kogoś ściera,szmata to świadczy o tej osobie która to pisze.Nic dodać nic ując same dajecie świadectwo o sobie a żadacie być na świeczniku u teściowych.Jesteście do bólu żałosne,kto was wychowywał? chyba ulica bo nie wierze że wasze matki tak do was mówiły a może jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;01 w przeciwieństwie do ciebie potrafię czytać i nie widzę niczego co mogłoby obrażac normalnego człowieka który ma zdrowe podejscie do życia.Boisz się że to dotyczy ciebie i jedziesz ..po tych którzy nie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez tu wszyscy robia kwadratowe nawiasy,czy wg ciebie to same "ściery" tu piszą?? moze by tak do p.doktora,to nie bedzie bolało,zbada tylko głowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z moich synowych nie da lubić .Studia wyższe ale....Zawsze jak coś palnie to ja i pozostała rodzina jest zażenowana .Najgorsze jest to że zawsze mnie poniży ,powie tak że można się popłakać a ona się śmieje.Śmieje się sama z tego co powiedziała.Nie komentuję jej wypowiedzi,udaję że nie słyszę. Wstyd mi.Mimo tego zawsze zapraszam syna z rodziną,nigdy samego .Przed jej przyjściem biorę leki na uspokojenie i wytrzymuję.dla dobra pozostałej rodziny ,syna i wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli robisz z siebie cierpiętnicę? nie boisz sie ze od tych wizyt i branych tabletek stracisz wątrobę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupia lepiej spędź święta sama lub w domu starości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...Szmata,ściera,ścierwo,stare truchło,bydło kafeteryjne,motłoch,plebs,stara prukwa,niedorozwoje z rodzin dysfunkcyjnych,psychole,zboki ..."itp.takimi komplementami się tu wymieniacie.To jest śmieszne i żałosne,nudzicie mnie.Każdy kto tu wchodzi traci czas i sobie szkodzi.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa głupie synowe ale tęz i wcale nie mądrzejsze matki synów,nie wyobrażam sobie dla dobra syna gościć niewychowaną synową i znosić jej niewłaściwe zachowania.Mają swoj dom i tam ich prawo mowic jej co się rzewnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu ktoś zdolny do dyskusji na jakikolwiek temat?Dyskusji z zachowaniem minimum kultury i dobrego wychowania.Z najgłupszego prowo robi się festiwal chamstwa,a gimbaza się z was śmieje. Z takim zachowaniem nie oczekujcie szacunku,jesteście nic nie warte,ani tego,żeby wam miejsca ustąpić w tramwaju.Chamstwo budzi agresję, nie ucz kogoś kultury jak sam jesteś chamski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka teściowa taka synowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×