Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i co dopomyje. Tak straszyliscie mnie powrotem do Polski

Polecane posty

Gość gość
bingol - a ty wciąż nie zażyłeś tych psychotropów??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmato nie kończę żadnego kursu, tylko roczna szkole pomaturalna. Pracuje jako operator CNC, a w tej szkole uczę sie te maszyny programować. Rozumiesz to bezmózgi posrancu? Gnij w uka syfie emigracyjny. Żal ci dope ściska, ze sobie radziłem w uka lepiej od ciebie. Nigdy nie osiągniesz tego co ja w uka. Rozumiesz smieciu? Nigdyyy. Teraz w PL żyje. Wróciłem z własnego wyboru, to była moja najlepsza decyzja w życiu. Ty nigdy nie wrócisz do kraju, bo jesteś dopomyjem, jedyne co potrafisz, to to pic kawę w jakim urzędzie. Pieprzony nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddychaj bingol - oddychaj :D leki zaczną wkrótce działać, zmienimy c****eluchę i zaśniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho wygnańcy na uchodźstwie, a jakież to pyskate :D Bardzo mi was żal kochani, na tej obcej ziemi niechciani. Mam dla Was wasz hymn pt."znowu w życiu mi niewyszłoo" ;) Zachęcam do nucenia pieśni w trakcie wycierania angielskich wielkich tyłków :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze tez jeszcze ta sciera z Nicei tutaj smie sie udzielac. Gnij qrwo emigracyjna tam u swoich bezowych kolegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny jestes golodupny wuefisto.. Tak codziennie sie dowartościowywac musisz biedaku.. Swoja codzienna modlitwe o twoim sukcesie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj dooopomyju. Przypomnij sobie co pisałaś przed moim powrotem. Głupio ci ściero, bo ja żyję w PL na poziomie ie, a ty myjesz ukowskie dooopy. Pieprzona szmata ze sterta zdjęć z Majorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingol to pöjeb
bingol, zamiast marnować czas to ryja w książke bo łape wsadzisz źle w maszyne i ci jaja wciągnie, debilu skończony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe myslenie robotnika; W urzedzie pije sie tylko kawe, jasne. Poza tym taki ty wyksztalcony wuefisto a musisz szkole pomaturalna robic, Ciekawe 8 godzin w robocie plus szkola i jeszcze pol dnia na kafe; No no. Kupy ani d**y to sie nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli ktos skoncyzl pedagogike to ma po tych studiach wieksze horyzonty myslowe, sporo sie nauczyl , widac ze wiecej niz ty pajacu na AWF? Zapominasz tez ze nie zawsze kierunek studiow wazny, tylko inteligencja i umiejestnosci? Ty ich najwyrazniej nie masz, Wyjechales z PL bo nie miales tu perspektyw a wrociles i c***a mùasz; Chwalisz sie czy sie zalisz tak naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze piszesz, tobie w zyciu nie wyszlo, ani na obcej ziemi ani na ojczystej, Na pewno swietnie tam nie zyjesz to widac, slychac i czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać wasza inteligencje na każdym kroku, zwłaszcza jak piszecie, ze mieszkacie w części należącej do UK, ale nie w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze masz coś z głową.. przypomnę Ci tylko, ze Ty też byłeś "smieciem" i..nadal jesteś SMIECIEM :D w placilam żyją tylko Tacy jak Ty więc fakt większość normalnych ucieka a Ciebie zazdrość zżera ze obcokrajowcy Cię Nie akceptują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaja, bo sa ograniczeni umyslowo i zyciowo. Speerdalaja jak szczury gdy sie zapali swiatlo. Normalny i rozgarniety czlowiek, nie musi emigrowac tylko swietnie sobie radzi w swoim kraju. Za granice moze sobie jezdzic na wycieczki, i sie smiac z was przyglupow, majacych caly dobytek w kilku pudlach i reklamowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nasz gołdupny wuefista nie jest rozgarniety ani swiatly.. Wszak emigrowac musiał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigrowal ale wrocil z penga. A ty qrwa leszczyku musisz tam gnic do konca swoich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukowskie doopomyje haha niemoge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy pytania 1. To dlaczego ty uciekles skoro było tak cudownie ? 2. Dlaczego cię nie było stać na wycieczki 3/ dlaczego zakuty łbie myślisz że wszyscy są w UK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie .odpowiedź na te pytania pajavu . jeszcze raz powtarzsm. Jak bym chciała to bym wróciła .mam mieszkanie, mam działkę ale nie chce . moje dzieci też nie . ją i mój mąż mamy wyższe wykształcenie polmozgu a i znajomych też takich posiadam robolu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy dopomyju nie wrócisz do Polski, bo po twoim wsbzdecie nikt cię do pracy nie przyjmie, a twój fagas jest cienkim bolkiem, ponieważ nie potrafił utrzymać rodzinny w PL, tylko wywiózł ich na wygnanie do uka i skazał na bycie dożywotnim dopomyjem. Rozumiesz ściero, ze twoje dzieciaki także bedą dopomyjamu, potomkami pieprzonych obcokrajowcow. Jesteś życiowym nieudacznikiem. Spójrz w lustro emigracyjny smieciu i zaśpiewaj ZNOWU W ŻYCIU MI NIE WYSZŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój fagas jest cienkim bolkiem, ponieważ nie potrafił utrzymać rodzinny w PL, tylko wywiózł ich na wygnanie do uka i skazał xxx przecież ty paroowo zrobiłeś to samo!!! też nie potrafiłeś utrzymać rodziny w PL, też ich wywiozłeś do UK, trzymałeś ich na jednym pokoju żeby jak najwięcej zaoszczędzić i kupić w PL KAWALERKĘ(!!!) i co im zafundowałeś po powrocie? życie w blokowisku w kawalerce! idź już stąd śmieciu i weź się do jakiej roboty głupi fiucie bo za te posty to rodziny nie utrzymasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazdzierzu powyzej, nie wiem jak ci to wytlumaczyc. On wrocil do kraju bo osiagnal cel jaki sobie zalozyl. A ty jaki masz cel w zyciu? Zadnego, tylko zapeerdalac, jesc i srac. Jestes na najnizszym szczeblu drabinki spolecznej i dlugo tam jeszcze bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego piszesz o sobie per ON? bardzo łatwo rozpoznać twój prostacki styl i zawężone słownictwo czyżby wuefista miał rozdwojenie jaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On wrocil do kraju bo osiagnal cel jaki sobie zalozyl. xxx jego celem jaki sobie założył było przetrzymywanie córki w jednym pokoju razem z rodzicami? i w UK i w PL? podczas seksu również? pedofil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyrasz w UK 5 lat żeby kupić rodzinie kawalerkę??? taki był jego cel? żałosne!!! i faktycznie trąc***edofilią, fuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kuźwa! Wróciłem do Krakowa po 27 latach w Szwecji. Jak tu u was tanio w tej PL . Dobrobyt powszechny macie. I co najważniejsze ludzie tacy szczerzy, przyjacielscy i pomocni. Chyba się tu osiedlę na jakiś czas. Mieszkania też macie cztery razy tańsze. Żyć a nie umierać. Komunikacja za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wy qrwy emigracyjne wiedzie co chlopa ma i co osiagnal? Leczycie swoje frustracje i samotnosc na forum. Beka z nieudacznikow :D Speerdalac po cidery bo jutro po 18 weekend wam sie zaczyna. A teraz dobra promocja w Asdzie takze ten tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sraj żarem pedofilu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Jak sie zwracasz do starego? Oj chyba worek ci wieczorem przetrzepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×