Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i co dopomyje. Tak straszyliscie mnie powrotem do Polski

Polecane posty

Gość gość
Nigdy w uka nie dostaniesz pracy za 2 tys funtów miesięcznie. Nigdy nie będziesz team leaderem. Nigdy nie będziesz miał tylu brytyjskich kumpli co ja. Kilku z nich było u mnie w PL. Jesteś życiowym nieudacznikiem, antypolskim skurfysynem, plującym na własny kraj. Pieprzona niemota, zwykły emigracyjny śmiec. Gnij w uka życiowy syfie emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się w głowie kręci ot tych sku....synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefisto, to na AWFbzdecie nie nauczyli , ze nie nalezy uzywac słow ' nigdy ' i " zawsze " ? :D Faktycznie wuefisto nie bedziemy miec tak jak ty.. my jesteśmy zdrowi psychicznie i nie wierzymy w urojenia i legendy :D I chocbys zaklinal rzeczywistośc po pare razy dziennie.. nic sie z tego nie spełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol - weź leki i codzienną lewatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajkopisarz, haha, dobre znajomi cie odwiedzili? zadziwiajace, bo na innym temacie pisales ze chca wracac, cos ci sie p******i w tym lysym zapijaczonym deklu i tylko syf z twojej zaplutej mordy pijackiej sie wydobywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjscy kumple - szczyt moich marzeń. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urojenie to twoje drugie imię zdziro, dlatego żyjesz w ukowskim gownie i wmawiasz sobie, ze jesteś szczęśliwa. Jesteś ukowskim marginesem społecznym. RoUmiesz to szmato? Wspolczesnym Cyganem. Pracujesz na stanowisku, którego żaden normalny tubylec nie chce. Zwykły dopomyj. Gnij w UKa smieciu emigracyjny. Takich jak ty w PL nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w UK debulu. Odpowiedź dlaczego wg ciebie wszyscy mieszkają w UK. Przypuszczam że chętnie byś wziął moje stanowisko w urzędzie. Państwową posada w kraju w którym mieszkam to gwarancją etatu do emerytury.ale ci ty o tym wiedzieć możesz roboli, któremu się nie powiodło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty przyjbana niemoto. Czy ja napisałem UK? Napisałem uka, a to różnica. Uka to stan w którym żyjecie tzw Emigracyjna wegetacja. Przeciez wy dopomyje nie macie nic wspólnego z krajami w których żyjecie. Pieprzone, tępe nieudaczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pisz se juka albo ukaaa w d***e to mamy w***************la aj stad bo juz nudzisz, gadasz wkolo to samo ciesz sie ze zaglosowales na PIS i teraz bedziesz mogl gratis ogladac procesy dotyczace Smolenska, bo to jak widac podstawowy problem w Polsce to ty jestes nieudacznikiem a o twoim stanie umyslu nie bede psiac, bo ty nie posiadasz umyslu, ty jestes warzywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie sobą szmato przebrzydła i swoim Jukejem, tam tez nie za dobrze sie dzieje. Pieprzone antypolskie skurfysyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilu, ty jestes p*****m i skuwysynem i chj nas twoje zj****e zycie obchodzi wu*******ac z forum debilu!!! wu*******ac z forum debilu!!! wu*******ac z forum debilu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor wątku
Jestem pieprzonym , tępym nieudacznikiem, bełkoczącym w kółko to samo, przyjebaną niemotą, dorabiającą sobie na kafe tymi swoimi wypocinami, szmatą przebrzydłą i skurfysynem, j/e/b/a/n/y/m trollem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli was śmiecie ze gnijcie w uka, a ja po powrocie, żyje na poziomie w pięknej Polsce. Nawet do biedronki was nie chciano, nieudacznicy. Zmywajcie gary aż wam dopy pękną. Na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor wątku
Boli mnie, że jestem śmieciem, pieprzonym , tępym nieudacznikiem, bełkoczącym w kółko to samo, przyj**aną niemotą, dorabiającą sobie na kafe tymi swoimi wypocinami, szmatą przebrzydłą i skurfysynem, j/e/b/a/n/y/m trollem :D Będę tu trollował aż mi doopa pęknie. Na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę was gnębił skurfysyny za wasza antypolskość, bo nieudacznictwo można wam wybaczyć. Zgnijecie w uka w tych śmierdzących pubach z dywanami. Pieprzone nieudaczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor wątku
Boli mnie, że jestem śmieciem, pieprzonym , tępym nieudacznikiem, bełkoczącym w kółko to samo, przyj**aną niemotą, dorabiającą sobie na kafe tymi swoimi wypocinami, szmatą przebrzydłą i skurfysynem, j/e/b/a/n/y/m trollem smiech.gif Będę tu trollował aż mi doopa pęknie. Na zdrowie. Możecie mnie gnoić, uwielbiam to bardziej niż obciąganie pał Timorom na nocnej zmianie w fabryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kogos gnebisz? :D BUAHAHA mamy niezla polewke z debila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To my w Polsce z kumplami mamy niezła polewkę z was, emigracyjne śmiecie. Chłopaki jak to czytają to nie wierzą, ze na emigracji żyją tacy debile jak wy. Wszystkie wasze posty pokazuje ziomkom w PL. Mowię wam, robicie tutaj za niezły kabaret. Jesteście zasrancami. Gnijcie w uka śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor wątku
Ziomki w PL lubią mnie zapinać w doopsko, robię za niezłego cwela, kumple mają ze mnie niezłą polewkę, mówię wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi smieciu emigracyjny ze miałeś tak przykre życiowe doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor wątku
Tak, jestem śmieciem emigracyjnym po AWF-ie, jak wszyscy wiecie, i mam za sobą przykre życiowe doświadczenia, typu robienie za cwela dla Timorów na nocnej zmianie w fabryce, dlatego zakładam na okrągło te wątki o UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli cię prawda smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor wątku
Jestem śmieciem po AWF-ie i boli mnie, że mnie nikt tu nie traktuje poważnie i wszyscy się ze mnie n*******lają w moich wątkach o UK. Boli mnie też doopsko przer****ne przez Timorów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor wątku
Boli mnie też że jestem śmieciem, pieprzonym , tępym nieudacznikiem, bełkoczącym w kółko to samo, przyj**aną niemotą, dorabiającą sobie na kafe tymi swoimi wypocinami, szmatą przebrzydłą i skurfysynem, j/e/b/a/n/y/m trollem smiech.gif Będę tu trollował aż mi doopa pęknie. Na zdrowie. Możecie mnie gnoić, uwielbiam to bardziej niż obciąganie pał Timorom na nocnej zmianie w fabryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol tongej, sam kiedys sie do tego przyznal po 2 tanich winiaczach :D co za prztglup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol! Stul pysk i idź spać. Jutro skoro świt masz się stawić przy tokarce. Liż jaja twojemu polskiemu kapo-pracodawcy za jałmużnę jakiej ci udziela. Nie zapomnij że jesteś jego białym niewolnikiem a on jest twoim panem życia i śmierci. Kupił cię za 3.000 bo więcej nie jesteś wart. Jak na białego murzyna to tanio cię kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty idź liz jaja swojemu angielskiemu panu, smieciu z uka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglup podbija tematy ktore go kompromituja. Pokazuje to dokladnie na jakim poziomie sa polaczki niby broniace polski. ale prawda jest taka ze takim qrwom nie wyszlo za granica i tak probuja sie odegrac i byc przez sekunde w centrum uwagi BUEHEHEHEHEHEEEE ale te przyglupy zapominaja ze normalni ludzie maja zycie za granica i maja wyjebke na to co jakis przyglup pisze online, moga co najwyzej sie posmiac z debila :D i to dokladnie robie w kazdym moim poscie. Moge byc "zdrajca wielkiej Polski itd" moje gowno leci ci do ryja bingolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×