Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i co dopomyje. Tak straszyliscie mnie powrotem do Polski

Polecane posty

Gość gość
Matko, zaburzony człowieku skończył już pisać te pierdy. Debil k***a mac! Na pewno ciebie traktowali źle Anglicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmaciuro, ona lala na ciebie ciepłym moczem, ponieważ dla niej byłaś podludziem, kimś gorszej kategorii. Poza tym niezła patolka z ciebie skoro z obcymi ludźmi w uka mieszkasz w jednym domu hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty piszesz pojrbie? Ty się naprawdę lecz bo jesteś p o j E b an y!! Bo ci ktoś uwierzy że co dobrze kretynue !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokur/wione biedne dziecko :D "obcy ludzie" buahaha co za frajerzyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miła była? Chciała pewnie brudnej polskiej knagi do paszczy. A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nedzny polaczek. Gnij w PL. Nie waz sie gdzies wyjezdzac. Takie zera jak ty psuja opinie normalnym Polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gnij ? nędzny polaczek ? czekaj śmieciu jak będziesz spier...lal nie długo z obrzydliwej zasranej zachodniej europy , ciekawe tylko dokąd ? do nędznej Polski ? o nieeee padalcu padlino u nas czeka cie to samo co w UK DE NL ...bombka na powitanie :D bo takich łąchudr to my tutaj nie potrzebujemyyyy !!!! żeby jasne było ...sprzedajne ścierwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie jesteś Polakiem, ponieważ Polak ma obowiązki polskie. Ty jesteś antypolskim skurfysynem, gnij w uka smieciu jak emigracyjny podczłowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie ciesze, ze w PL jest tak jak jest. I lepiej juz bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah głupoty piszecie!!! Prawda jest taka że żyjąc zagranicą zarabiacie więcej pieniędzy ale żeby odłożyć pieniądze to dużo musicie sobie odpuścić. Dom zagranicą kupić i super żyć bez obaw? śnijcie dalej teraz trzeba się modlić żeby pracy nie stracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nic nie umie i pracuje w fabryce na linii produkcyjnej, cos co kazdy moze robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba niewiesz co piszesz. "Jak się nic nie umie i w fabryce pracuje..." Tak bo każdy Polak który za granicę wyjeżdża to jest po studiach i gdy tylko przez granicę przejedzie to na niego czekają żeby mu tą najlepszą pracę dać... Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ah głupoty piszecie!!! Prawda jest taka że żyjąc zagranicą zarabiacie więcej pieniędzy ale żeby odłożyć pieniądze to dużo musicie sobie odpuścić. xxx jakie to szczęście że w Polsce nikt nie musi sobie niczego odpuszczać! w Polsce można odkładać bez wyrzeczeń na domy i samochody, szastać kasą i jeszcze grubo zastaje prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś 14;47 Więc mówię obojętnie gdzie się żyje zawsze jest czegoś brak. Narzekać idzie wszędzie i na wszystko... Ale w Polsce jesteś u swoich a w UK czy DE zawsze obcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce wśród swoich? ten każdy "swój" utopiłby cię w pierwszej kałuży ja właśnie od takich "swoich" wyjechałam jak najdalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gość dziś 14;47 Więc mówię obojętnie gdzie się żyje zawsze jest czegoś brak. Narzekać idzie wszędzie i na wszystko... Ale w Polsce jesteś u swoich a w UK czy DE zawsze obcy... xxx to mam żyć bez pracy, bez mieszkania, bez pieniędzy, bez perspektyw dla siebie i moich dzieci ale ważne że wśród swoich? przeczytaj sobie kawał o owsikach: Siedzą dwa owsiki w d***e. Ojciec z synem. Syn pyta: - Tato, jak wyjrzę z d**y na świat to co to jest to żółte? - To żółte synu to słońce. - A to niebieskie? - Niebieskie synu to niebo. - A to zielone, tato? - Zielone synu to trawa. - Tato! Jaki piękny jest ten świat, a tu tak brzydko i gównianie! Czy nie możemy żyć tam? Czemu my siedzimy ciągle w tej d***e? - Bo to jest nasza Ojczyzna synu! Skopiowano ze strony: http://potworek.com/dowc**y - potwornie dobre dowc**y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś g**********a po wsbzdecie, to niestety nie na dla ciebie perspektyw w PL. Szoruj kible w uka. Na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trudno takie jest życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j z kafe chory czlowieku bo to juz nawet smieszne nie jest, ty masz strasznie naj****e w pacynie dla twojej chorej glowy, nikt nam, osob na emigracji i to nie koniecznie w Uk, nie zabroni wrocic do naszych domow w Polsce; Bo mamy tam rodziny , a przebywac bedziemy gdzie chcemy kapujesz p***bku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzcie sie na kogo wy zescie glosowali, PIS to totalna porazka, juz coraz slabiej widze jakiekolwiek powroty bo to ludzie z innej epoki; Ciekawe czy ich to interesuje ze tyle osob wyjechalao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie straszyc idioto Polska nei trzeba, widac ze cie ten powod tak rpzestraszyl ze ci sie w deklu p****alo d***myju i chujojadzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że same debile tu piszą... A w Polsce sprzątaczek niema? Co się tak denerwujecie? Niech każdy robi jak chce. Zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy pójdę na rentę to wrócę do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie z zagraniczną emerytura mozna wrócić ale po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie straszył, zalezy czego się oczekuje ;) ja myslałam ze w pl poprawila sie sytuacja, zwlaszcza ta zarobkowa, ale niestety miliłam sie i dlatego znowu wracam do Holandii gdzie już mam prace ogarnięto przez agencje vpu Polska. może wróce za rok, dwa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracasz bo jesteś niemota. Rozumiesz to? Jesteś życiowym nieudacznikiem i nic tu po Tobie. W PL takich ludzie nie potrzeba. Gnijcie w uka śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja też wrócę i cie znajdę i w d...e strzele hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest niemota? A ty kim jesteś pijaku? Przecież też wyjechała i ci się nawet nie udało ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy smieciu nie osiągniesz tyle w uka co ja. Pieprzony nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignorujcie bajkopisarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×