Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i co dopomyje. Tak straszyliscie mnie powrotem do Polski

Polecane posty

Gość gość
Idż daj doopy kebabowi emigracyjny przegrywie BUHHEHEHEHHEHE:D cwel na pokoiku z dmuchaną dziewczyną i słokiami od mamusi z PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol! Twoja mamusia szuka klientów za 30 zł ale jej nie wymyłeś i chodzi bezrobotna. Niedługo będziesz musiał zwijać żagle i szukać roboty przy myciu sraczy zagranicą, bo twój rodak kapo-pracodawca planuje reorganizację w twojej firmie i wyrzuci cię na zbity pysk. Ty jako zbędna część tokarki pójdziesz na pierwszy ogień. Pakuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha No ja emigruje z UK do Argentyny Bingolek liż mi jaja cweluchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista bym TLem w UK sam pisał. Zajecie 10x lepiej platne niz wasze zmywanie garów :D :D no i kasy sie szybciej odlozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kasa się kiedyś kończy, szczególnie ta zaoszczędzona. I co dalej? Ile zaoszczędzisz jak zarabiasz 3.000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnio, odkładam w PL 1000 zł, a wiec więcej niż ty świnio. Od września odłożyłem juz w PL 9 tys zł. Ty nawet tyle nigdy nie miałaś na koncie w Jukeju świnio. Jesteś zerem, przegrywem liżącym męskie jaja. Gnij w śmierdzącym uka świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 3.000 odkładasz śmieciu 1.000? To by się zgadzało jak mamusia ci za żarcie płaci i mieszkasz na jej koszt. A za te gó/wnia/ne 9.000 które podobno (?) zaoszczędzisz to nawet porządnego używanego auta nie kupisz nie mówiąc już o wkładzie gotówkowym na dom. A jak cię twój kapo-pracodawca zwolni to żegnaj gienia. Co co uskładałeś migiem wyżygasz. Gnij w PL nieudaczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem w UK 1,5 roku. Język angielski dobry, Język niemiecki dobry, język holenderski dobry, wykształcenie wyższe a nie jakis wasz wsbzdet, brak zasiłków, brak nałogów, brak oszczędności, wiek 40 lat, prawo jazdy ABD. Pochodzę ze średnio zamożnego domu. Żyłem tam sam. Moje podsumowanie: jeśli ktoś wyjeżdża z Polski gdzie był biedny finansowo i mieszkał na tzw.klepisku to w UK będzie mu trochę lepiej, ale jeśli mieszkasz w normalnym domu to UK zaskoczy cię wielkie zacofanie technologiczne. W Polsce wszystko załatwisz na odległość mailem lub aplikacją. Pojęcie mody w UK nie istnieje - tam nadal są lata 90-te , jak w PRL. Przykład lotnisk w UK : Luton wygląda przy polskich lotniskach jak aeroklub w nieskoszonej trawie. Moim marzeniem było zobaczyć największe w Europie lotnisko Heathrow - jak zobaczyłem lastryko i salceson na podłodze, to zapytałem w informacji czy faktycznie jestem w dobrym miejscu. Generalnie wczesny Gierek. Na lotnisku celnicy angielscy nie mają pojęcia co to jest strefa Schengen. Londyn: poszedłem w poniedziałek do centrum światowego biznesu City, chciałem poczuć się jak na Wall Street - usiadłem w kawiarni gdzie przesiadują biznesmeni, każdy biznesmen miał segregator, pomyślałem że to księgowi i jak zerknę przez ich ramię w ten segregator to zobaczę liczby i wykresy - gdzie tam, zobaczyłem czcionkę o rozmiarze 16 i szkolenia z asertywności - tam nikt nie trzyma w reku tabletów ! tam dalej są segregatory ! jest rok 2015 ! Poszedłem do Harrodsa i zobaczyłem krzywo przyciętą dyktę nieumiejętnie pomalowaną na biało - towar jak w Polsce 15 lat temu ! Przypomnę tylko, że piszę to z perspektywy średnio zamożnego domu w Polsce. Babcia mi mówiła zawsze: wnusiu inteligentny człowiek nigdy nie jest gruby - w UK przestałem patrzyć seksualnie na kobiety - po prostu nie da się na nie patrzyć - gust nie pozwala. Transport w UK jest bardzo bardzo drogi. Na zakupy modowe najlepiej skoczyć na weekend do Polski , no chyba że chcesz wyglądać jak twój dziadek na zdjęciach czyli retro to kupuj w UK. Wszystko na wieszakach w UK jest noszone i powypychane - standardem jest, że ludzie kupują ubrania na tydzień bądź dwa i oddają. Fakt, że pewnie i w Polsce to się zdarza , ale w UK to standard. Anglicy są bardzo słabo wykształceni, po pierwsze nie stać ich na to , po drugie nie chce im się bo to strasznie mało ambitni ludzie. Pracowałem jako szef zmiany w magazynie i Anglicy myśleli że przyjechałem z BBC kiedy zaczynałem opowiadać o podróżach i jak wygląda świat. Higiena: Anglicy nie myją naczyń generalnie, jeśli myją to albo opłukują tylko wodą lub myją z użyciem płynu, ale wtedy już nie opłukują. Normalnym jest rano w poniedziałek widom mężczyzn w garniturach z ubłoconymi nogawkami i nie dlatego, że przed chwilą wpadł do błota tylko tak chodził przez poprzedni tydzień - nikt się nie dziwi. Jako mężczyzna nie podchodzę i nie będę podchodził do angielskich kobiet - brzydzę się - sorry. Służba zdrowia: jestem mężczyzną, moim lekarzem rodzinnym jakiego przydzieliła mi przychodnia została pani ginekolog. Standardem jest, że na wszystko lekarz przepisuje zwykły "paracetamol" lub wodę z solą. Służba zdrowia nie istnieje - dlatego Polacy szukają polskich lekarzy - nie chodzi o brak znajomości języka, ale o elementarną znajomość anatomii. Drogi: jeśli ktoś powie, że tam to mają dopiero drogi - to w Polsce mamy super drogi - w UK to chropowaty, krzywo rozlany asfalt z dziurami. Język: jeśli uczyłeś się w Polsce angielskiego amerykańskiego to będziesz miał spory problem ze zrozumieniem brytyjskiego. Nie myśl sobie, że w pracy czy na ulicy usłyszysz piękny język rodem z telewizyjnych brytyjskich wywiadów. Brytyjski angielski to bełkot składający się z pierwszych 2-3 sylab wyrazu - to taka ciągła czkawka. Podsumowanie: W UK wszystko jest na sznureczek i na gwoździk czyli byle jak. To kraj byle jakości, ale nikomu to nie przeszkadza. Nikomu nic tam nie przeszkadza, dlatego jedzenie tam nie smakuje bo nie przeszkadza, osrane gacie u kobiety (osobiście widziałem raz w tygodniu) nikomu nie przeszkadza, a nazywa się to wolnością. W urzędzie pracy pani angielka zapytała mnie czy Polska jest w Europie. Jeśli zamieszkasz w UK zmienisz się w tym względzie, że wszystko będziesz miał gdzieś - i dotyczy to każdego aspektu życia. Nazywają to wolnością - ja nazywam to bylejakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ten polski ciul wkleja to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z 3 tys świnio, tylko z 5,5, ponieważ zona także pracuje, ty śmierdząca świnio. Nie mieszkam z rodzicami juz 10 lat patolu, a w PL mieszkam 700 km od mojego domu rodzinnego. Ssij jaja chłopowi smierdzielu emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe niezle musi miec nasrane we lbie ta zonka skoro marnuje zycie z takim zj/ebem. Pewnie daje doopy kazdemu kumplowi bo ty z tym swoim mikrosiusiorem nie moglbys nikogo zaspokoic. I co fajnie sie cwelu czujesz jak ktos o niby twojej kobiecie takie fajne rzeczy wypisuje? :D je/bany gejuchu a tak na powaznie to skoncz z tymi bajeczkami, gnijesz u matki na garnuszku, masz podstawowe niepelne i nigdy kobiety nie miales bo jestes gejuchem bueheheheeee pamietasz jak po pijaku do tego sie przyznales i to opisales? :D ja doskonale pamietam ten temat gdzie opisales swoja nedzna egzystencje ale niestety ktos go skasowal, pewnie modke smieciu o to poprosiles. Szkoda ze skrina nie zrobilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zonka tez za/pie/rda/la jak niewolnik. Polski kapo-pracodawca ma dwoch niewolnikow a placi im w sumie 5.500 czyli jedna czwarta z tego co powinien. Buahahaha! A te mendy szczuropolskie pisza, ze sa szczesliwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mieszkania w uk 4x drozsze , wiec z czego sie cieszysz debilu :D idz sobie na dach chlać tatre je/bany osrusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL nie powinno byc na mapie Europy, bo to kraik-obrzeze i zacofanie. Wszystko jest spie/rdo/lone w tym kraiku i nie ma nic polskiego. Jeszcze lasy zostaly do sprzedania. A ludzie ciemnota pracuja za bezdurno w montowniach jak biali niewolnicy. I tak tutaj jest od Mieszka I. Wszystkie ustroje juz przerabialismy i ch/u/j. Cale pokolenia ryja za bezdurno i chwala, bo nie wiedza jak jest w cywilizowanych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby oszczedzic 1.000 zl musi cala rodzina (zona i maz) za/pie/rda/lac. No a jakby mieli dwojke dzieci, to koniec. No teatr prosze ja ciebie, teatr. To ile dziesiecioleci musicie za/pie/rda/lac na kapo-pracodawce, zeby sobie cos porzadnego kupic? Zycia wam nie starczy szczuropolaczki. Tylko kredyt mozecie brac, ktorego i tak nigdy nie splacicie z tej waszej jalmuzny jaka zarabiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak sobie tłumacz je/bany szczuropolaku gnijacy na pokoiku w uk :D a w PL na wsiach lepsze domy i sprzet niz na tej je/banej angielskiej prowincji :D hahahahhaah z/j/e/b za 1200f :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uk cywilizowane? :D zart miesiaca :D buahahahhaha je/bany alkoholik popijajacy tatre na dachu swojej rudery wiktoriańskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uk nadaje sie tylko do tego aby tam przyjechac i oskubac angoli z funciorów i wrocic do PL i zyc jak pan :D nawet angole z uk uciekaja na majorke i australie ty obesrany alkonie gnijacy na pokoiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha ha twoja tyrka w fabryce to dla ciebie "oskubywanie angoli z funciorów"??? na każdego funta musiałeś zapierdzielać jak dziki osioł ty żałosna szmato!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pocieszaj się szczuropolaczku. Anglicy, którzy osiedlają się na Majorce to bogaci ludzie, którzy mają kasę i stać ich na kupno nieruchomosci. Ty takiej kasy nigdy nie będziesz miał, bo razem z żonką żyjecie na pograniczu nędzy a pieniądze jakie odkładacie nie wystarczą nawet na kupno mieszkania w PL a co dopiero zagranicą. Wy polaczki jesteście nędzarzami Europy, tutaj jest tak od Mieszka I i to się nigdy nie zmieni. Ryj dalej na kapo-pracodawcę, bo tylko tyle możesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryjesz to ty, ja mam 7k na reke w polsce i tansze zycie wiecej niz ty szczuropolaku na pokoiku co ryjesz na swojego ciapatego za bezdurno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehehe co za typki, ciagle powtarzaja w kolko te same gowna, albo w sumie moze to ten sam zj/eb czyli bingol. Juz kiedys sam sie klocil sam ze soba chyba bo to zeby zwiekszyc tu ****** co za tym idzie kaske z reklam. Nedzna szmata :o nie warto wdawac sie w dyskusje z tym kretynem ktory raz jest w PLu i broni PLu, raz w UK i broni UK a jeszcze wczesniej w UK i najezdza na Polske, poza tym byl tez w Niemczech, Francji i Kanadzie . P********y bajkopisarz na garnuszku matki. Majacy podstawowe niepelne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bueheheh gowniarz od gó/wien z uka sie odezwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy zarabiają za dużo, ale my pracodawcy robimy wszystko co w naszej mocy żeby to zmienić. Każda pensja powyżej 3.000 zł to nasza krzywda. A my przecież też mamy swoje potrzeby i nie będziemy was niekumate nieroby subwencjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze jak pisalem poprzedniego posta temu idiocie juz wyplata skoczyla do 7000 :D chyba kieszonkowego w groszach czyli 70zl :D BUEHEHEHEEEHEEEEEEEEE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buheheheh debil mysli ze w pl wszyscy zarabiaja 1200zł bo on tyle dostawał za swoje pierdy :D je/bany szczuropolak na zmywaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszaj sie tepaku ze kazdy na zmywaku w UK robi :D ale powiem ci smieciu ze wolalbym zmywak w UK niz biuro w PLu. Np moja byla robi w urzedzie miasta w PLu po studiach i zarabia smieciu 1700zl szmato. A jak robilem kiedys dawno temu w pewnym zakladzie przez 3 miesiace to robili tam ludzie po studiach qrwa smieciu ciezka praca fizyczna i ludzie po studiach to tylko w PLu takie absurdy sa mozliwe, i zarabiali mw tak jak ja czyli okolo 2000zl czyli wniosek z tego taki ze wystarcza tylko uprawnienia na wozki (bo ja tam robilem w wakacje jak bylem na studiach informatycznych a szukali tam ludzi z uprawnieniami na magazyn) zeby zarabiac wiecej niz ktos po studiach. Wiec zryj kal cwelu w tym swoim PLu i marz o 7000zl/m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie kazdy ale na pewno ty tak dopomyju z uk :D nawet do biurowej nikt cie nie przyjmie :D je/bana menda z uk co porownuje swoja zapchajdziure do całej polski :D matka cie wys/rała a taki szczur spiertolił do uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np moja byla robi w urzedzie miasta w PLu po studiach i zarabia smieciu 1700zl szmato. x Trzeba było sie uczyc cwelu :D a nie imprezki :) jeszcze tego brakuje zeby za picie kawy w uzredzie i przekłądanie papierkow z kata w kat pąłcili 10000 :D a ty h/u/j/u tego nigdy nie zrozumiesz bo masz podstawowe niepełne szmato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej studia to zapewne wzbzdet czyli wyzsza szkoła lansu i baunsu :) było isc do zawodowki to by pipa zdobyła fach ale nie, studiów szlachcie sie zachciało :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×