Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i co dopomyje. Tak straszyliscie mnie powrotem do Polski

Polecane posty

Gość gość
Wy nawet kawalerki dopomyje nie macie. Żyjecie jak szczury na wynajmowanych pokojach z reklamówka zepsutych ładowarek po smartfonach. Dopomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co kupiłeś kawalerkę? żeby mieć blisko fujarki żonę i córkę? kręci cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to by taka szmata z rozwalona dziura przez timorskiebfiuty mi zazdrościła. Pochwal sie ile już fiutow obsłużyłas wywłoko? Zapłaciłaś już rent swojemu pakistańskiemu panowi zdziro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? prawda zabolała pedofilski śmieciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuje cie idioto "Nigdy dopomyju nie wrócisz do Polski, bo po twoim wsbzdecie nikt cię do pracy nie przyjmie, a twój fagas jest cienkim bolkiem, ponieważ nie potrafił utrzymać rodzinny w PL, tylko wywiózł ich na wygnanie do uka i skazał na bycie dożywotnim dopomyjem. Rozumiesz ściero, ze twoje dzieciaki także bedą dopomyjamu, potomkami pieprzonych obcokrajowcow. Jesteś życiowym nieudacznikiem. Spójrz w lustro emigracyjny smieciu i zaśpiewaj ZNOWU W ŻYCIU MI NIE WYSZŁO. " nie mieszkam w UK, moj facet wyjechal do innego kraju niz UK, wyjechal bo ma dobra prace a ja sie chce tozwijac, nie studiowalam na WSB, prace w Polsce znajde z palcem w d***e, ale mam to w d***e gowniarzu ka pe wu?? Moim celem jest zycie jak czlowiek, a nie posiadanie mieszkanie bo to juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tłumacz pedofilowi on i tak swoje w kółko to samo, jeden temat i te same słowa "śmieć, doopomyj, kurfa, dzifka, dzyndzel" to biedny, chory człowiek on pisze na kafe tylko dlatego, że tylko tutaj może liczyć na jakiekolwiek zainteresowanie - w domu nikt z nim nie rozmawia, pracy nie ma bo siedzi na kafe dzień i noc - to po prostu jego jedyny świat - wybacz mu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurefko, tomie już foutow obsłużyłas w życiu? Przecież tak lubicie być w dziurę ładowane. No przyznaj sie szmato emigracyjna. Ej a moze lubisz tez w dope?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz - tylko napisałam o twojej córce i seksie w jednym pokoju i już dajesz o dziurach, fiutach, doopach - napij się bromu zboku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo wydali ciapatego bękarta :D I to będzie jej cały ukowski sukces:D Jak myła kibel to zaszła, ojciec nieznany zapewne i jeszcze zwiezie to paskudztwo które jej wylezie z kaczpy do PL :D Matko bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjna locho do wynajętego wyra spadaj i leżeć, bo rano kible czekaja na twój smutny zmęczony pysk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze ostro chelejesz wuefisto bo jezyk z klawiatura sie tobie poplatal jak tak lubisz kible myc zapraszam do mnie do Nicei, wyladuj w Paryzu moze cie kto ustrzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ma racje, czego wy od niego chcecie, tylko nieudacznicy tacy jak wy, nie daja rady się utrzymac w Polsce. Zawsze tam gdzie jesteście będziecie odpadami. Wspolczuje wam tego uczucia bycia nikim. Ja żyje w Polsce, maz tylko pracuje i mam kase na co chce, i dużo odłożone. Mieszkanie niedawno kupione. Żyć nieumierac. Pozdrawiam was uchodźcy i życzę szczęścia ;) Bo mowcie co chcecie ale tam nie jesteście szczęśliwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo.odzywasz się jako kobieta? Może ty się czujesz nikim no my nie. Na pewno ktoś w takie bajki uwierzy że za jedną pensję można żyć w Polsce godnie i na mieszkanie odłożyć.ha ha. A jeśli to pisze jakieś babsko, to naprawdę żałosne. 21 wiek a siedzisz na d***e , bez wykształcenia, bez celu i ambicji.żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyksztalcenie i ambicje są ci potrzebne do wycierania osranych tyłków? :D Narazie wychowuje 2 dzieci i na tym się skupiam, na prace przyjdzie czas. Pozatym starcza nam kasy, wiec mogę spędzać czas z dziećmi, gotować pyszne obiadki, uwielbiam to robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem się obudziłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUAHAHA jasnowidz wie kto jest szczesliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopomyje lubią babrać sie w gownie, wiec co sie dziwić, ze tak szaleją za uka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gołodubcy natomiast lubia klepac biede więc szaleja za PL ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej obszczymurki emigracyjne boicie sie nawet wychylic na miasto, bo mozecie dostrzac strzala od kolegi w turbanie. Jak ja wam zazdroszcze tej swobody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem panem życia w PL smieciu emigracyjny, nie to co ty biedaku pracujący za 1200 funtów hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol skonczyles juz gimnazjum? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet podstawówki nie skończyłeś imigrancie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F****ng foreigners

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj do wikipedii co to emigrant a imigrant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.49 Ooo naprawdę juz dwa słowa po szpangielsku potrafisz ze słownika przepisać hahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to kurefko jesteś poliglota, znająca pigin english hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zes wrocil ;) ze swoja inteligencja nie robisz wstydu polakom na obczyznie ! Moze opisz jak mieszklaes w UK:P na pietrowym lozku w zawszonym pokoju wynajmowanym od cyganow:P Bo poziom jezyka i inteligencji oraz wygladu nie pomijajac kultury osobistej zadna agencja nie chciala ci wynajac mieszkania ;) Opowiedz furomowiczom jak byles popychadlem u ciapatych bo wyksztalcenia nie masz i braki jezykowe :D Cale szczescie ze taka szmata co zamiast przecinka uzywa wulgaryzmu wrocila na miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieciu ja w uka byłem królem, a mój język na tym forum jesteś taki, ponieważ z wami trzeba krótko. Dopomyjce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio , a to nowosc :P myslalam ze mamy tylko obecna panujaca, a to i krol byl , no zobacz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×