Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i co dopomyje. Tak straszyliscie mnie powrotem do Polski

Polecane posty

Gość gość
Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo. wb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cie PL i rzygam na UK i tych dopomyjow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to bida z nędzą. Albo jak kto woli nędza z bidą. I tak tu jest od Mieszka I i to się nigdy nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cie PL i rzygam na UK i tych dopomyjow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy jesteśmy bogaci. Tego żaden Polak nie strawi, ale tak jest. Za 500 lat poziom życia w PL zrówna się z zachodem, więc cierpliwości polaczki, cierpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest miodzio. I kupa rozrywek. UK to sracz dla nadwiślańskich przygłupów którzy ledwo wiążą koniec z końcem i chlastaja sie wsrod ciapatych. Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy też się cieszymy, że już cię tutaj nie ma. Masz ryć w PL za bezdurno u polskiego kapo-pracodawcy. Tam jest twoje miejsce. A z naszej ukochanej GB won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za bezdurno to zyja takie polaczkowe smiecie jak ty w uka. Uk jest po to aby ciagnac kase. Oni łupili kolonie my tez mamy prawo ich lupic. Sprawiedliwosc dziejowa. I PL pieknieje, domy cud miód a nie te jukejowskie domopodobne rudery z dwoma kurkami w zlewach. Angole nie oddali po 1945 polskiego depozytu złota i za to ze niemcy rozkradli nasz kraj. Mamy prawo ciagnac od brytoli i UE i basta. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My brytyjczycy mamy polskie złoto i nie oddamy go polaczkom-cebulaczkom. Złoto do złota ciągnie więc nie może być w PL tylko w naszej przebogatej GB. My Brytyjczycy jesteśmy najbogatsi a złoto nam się zawsze przyda. I co? Jak ci się coś nie podoba, to możesz nam skoczyć. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol dobrze pisze. Myslicie, ze jestescie szanowani w UK ? :D i moze jeszcze przez Brytyjczykow ? :D:D hahahahahha koń by się uśmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiej sie cwelu z PLU, tylko to ci pozostalo, smiech przez lzy spier!dolina polaczkowa. :D gdyby mnie nie szamowali to by mi nie dali praxy i nie placili tyle ile placa :D nie, nie jest to minimalna ale pocieszaj sie cwelu ze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypowoadaj sie o historii skoro pojecia nie masz, spojrz na polske, Zawsze rzadzili nia obcokrajowcy!! Przypatrz sie krolom itd, jakiego byli pochodzenia, Polacy zawsze byli zawistni, zadrosni itd i dalej tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol to ty cwelu. Smiej sie cwelu z PLU, tylko to ci pozostalo, smiech przez lzy spier!dolino polaczkowa. :D gdyby mnie nie szanowali to by mi nie dali pracy i awansow i nie placili tyle ile placa :D nie, nie jest to minimalna ale pocieszaj sie cwelu ze jest albo mniej moze byc w twoim przyglupim lbie co nawet podstawowki skonczyc nie umial :D Dawno mnie tu nie bylo BUEEEHHHEEEE widze ze nic sie nie zmienilo. Widac ze cweluch bingol nadal ujada z zazdrosci :D a tak w sumie je!be co ktos o mnie mysli (brytyjczyk czy polaczki) oprocz jednej osoby, wazne zeby kaska na koncie sie zgadzala przyglupie :D pozdrow matke ktora cie utrzymuje nieudaczny darmozjadzie posozytniczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hdxov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracacie do pl cwele, brexit dziala :D bkide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk ma za sobą katastrofę smoleńską, reprywatyzacje w Warszawie, Amber Gold, upadek stoczni, afera hazardowa Funkcjonowanie Rady (Europejskiej), to co się w czwartek stało, dało sygnał, że będziemy oszukiwani. Konfrontowani z wielką fala szantaży, nacisków. Z budowaniem koalicji przeciwko Polsce. W polityce klimatycznej, energetycznej i podobnych. Niestety, to będzie twarda walka nie mająca nic wspólnego z jakąś europejskością i ideologią, ale z twardymi interesami. Choć samo trwanie Donalda Tuska niczego w naszej polityce nie zmieni. Do tej pory nam nie pomagał i zakładamy, że nadal pomagał nie będzie - oznajmił szef polskiej dyplomacji. nuqxp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk powiedział "polskosc to nienormalnosc". Niech przyjmie obywatelstwo niemieckie buahahahhahahhaha :D cbzpr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! rvmtq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! jvdsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×