Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i co dopomyje. Tak straszyliscie mnie powrotem do Polski

Polecane posty

Gość gość
Idz wyliz cwelu jaja kumplom bo chyba jeszcze tego nie robiles dzisiaj. Jestem cwelu z centrum Łodzi, a zapchajdziure to ty reprezentyjesz i sie podniecasz cwelu wiejskia kaszanka i salcesonem :D smiec je/bany gowno wie o Polsce i zyciu a dlaczego? Bo gnije na utrzymaniu matki i nawet podstawowki nie slonczyl cwel. Juz kiedys pisalem gdzie pracuje i ile zarabiam wiec nie bede sie powtarzal, zreszta takue tepaki nie wierza ze komus wsxystko wyszlo w UK bo im nie wyszlo i mysla ze wszyscy kible zmywaja albo doopy albo naczynka :D ch/uj ci w doope bingolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehrheee no bo studia jakiekolwiek to sie konczy bez nauki :D kolejny raz pokazal cwel ze gowno wie o zyciu i studiach :D masz k***a wyzsze wyksztalcenie ale tylko w lizaniu jaj kumpli tepaku i po raz kolejny ci to szmato udowodnilem wiec stul pysk i do nauki, bo nie zdasz do gimnazjum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a teraz ide sie delektowac finalem LM na moim malym 60 calowym 4k tv ktory kupilem za tygodniowke BUEHEHEHEHEEEHEEEE tak tak wiem to moje marzenie a mam tylko kilka "ladowarek po zepsutych telefonach" ktore zmieszcza sie w reklamowce ktore zbieram po kazdych zakupach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szczuropolaczki dalej ryją w kraju za bezdurno na kapopracodawców. Żeby oszczędzić 1.000 zł miesięcznie żona i mąż muszą za/pie/rda/lać od świtu do nocy. Czyż to nie jest piękne? A miał być powszechny dobrobyt i jest, ale dla 4% szczurospołeczeństwa. Jak zwykle ku/rwa, złodziej i ksiądz dobrodziej mają się dobrze. Od wszechczasów! Buehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehhe tepak podnieca sie telewizorkiem co kazdy ciapaty ma w uk :D wysrała matka takiego niedojde i musiał uciekac z pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty za to ogladasz w swoim elemisie 14 calowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elemis jedna lepszych polskich film szwinio. Do dzisiaj mam i działa a nie jak twoje chinskie gów/wno pochodzi 3 lata i sie przepali buehehehheheeeeeee, jutro grill w ogrodzie ze znajomymi a ty bedziesz gnił na dachu swojego zagrzybionego flatu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co kilka miesiecy kupuje wiecej cali swiniaku i wole obejrzec film z dziewczyna ktora kocham niz falszywych znajomych, poczekaj smieciu jak bedziesz potrzebowal pomocy, jacy to twoi znajomi BUEHEJEHEEEEEHEEEE ja znam takie polskie qrwy ktore sa najlepszymi przyjaciolmi tylko kiedy czegos potrzebuja. :) i dobrze ze mnie tego nauczyly qrwy. Nigdy wiecej poswiecen i lojalnosci a wierz smieciu lub nie, zrezygnowalem z roochanka i zwiazku z kobieta kogos kogo uwazalem za najlepszego przyjaciela bo kobiet kumpli sie nie dotyka, a ona nie raz mnie podrywala nawet na jego oczach. :D nigdy wiecej poswiecen dla nedznych polaczkow, w zyciu trzeba byc egoista a nie honorowym kolesiem, cwel mi zaplacil za moj czas i lojalnosc chamstwem wiec jeszcze raz dzieki JE/BANY CWELU. :) karma powroci i cie ukarze cwelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiecej cweli siedzi w uk udowodniono to :D je/bane przegrywy na pokoiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Łódź cwelu, to jedno z najbiedniejszych metropolii w PL. Co za kurfa przyglup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza od twojej wiochy cwelu, ale nawet jakbym w Nowym Jorku mieszkal to dla takiego swiatowca jak ty cwelu to wiocha bedzie buehejehe i zawsze bedziesz zarabial wiecej itd ty je/bany bajkopisarzu. Nie kopiuj cwelu moich tekstow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'moich tekstow' :D cwel je/bany gnije w uk na pokoiku i płacze ze ktos nasladuje jego cwelski tyl :D buehehhehehee co za przegryw z podstawowym niepełnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche juz rzygam na odpisywanie tej qrwie bingolskiej. Wiec ok niech ci bedzie cwelu. Zmywam kible, mam podstawowe niepelne i zyje na granicy ubostwa. I co cwelu? Lepiej ci szmato? :o WYPIE/RDALAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pech urodzić się polaczkiem! toż to już na starcie jesteś przegrany. To tak jak urodzić się Syryjczykiem albo jeszcze jakimś innym gó/wn/em! Tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjne śmiecie i ich kariery na ukowskim zmywaku hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol cweli sie z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cię UK i rzygam PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cie PL i rzygam na UK i tcyh dopomyjow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychol EMIGRACYJNY ŚMIEĆ znowu grasuje forum. Chyba był w psychiatryku, ale go wypuścili, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EMIGRACYJNY ŚMIEĆ znowu grasuje forum. Chyba był w psychiatryku, bo przez jakiś czas byl spokój, ale go wypuścili, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cie PL i rzygam na UK i tych dopomyjow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×