Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość gość
Tak sobie siedze i myślę, piersi bolaly mnie zawsze,podkreślam zawsze tydz przed @, a tu taka cisza,dziś 32dc przy regularnych cyklach 30ych.brzuch bolal tylko kilka razy z tydzień temu, nie wierze że zaszlam bo już tyle było prób, aczkolwiek nie ukrywam że byśmy się cieszyli z mężem;)) Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,Kamila- oby to bylo to :-) mam nadzieje,ze Wam sie uda i tego zycze :-) Kamila,daj znac jak zrobisz test jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Kamila wiele osób próbowało bardzo długo i się nie udawało az pewnego razu bach szok dwie kreski więc to jest możliwe testuj jutro kobieto,po to się staracie by się udalo :-) Blondyneczko mnie też tak dziwnie pobolewalo w podbrzuszu ale bardziej swedzialy mnie sutki oj musiałam nawet w miejscu publicznym się drapac bo to uczucie było nie do zniesienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi czas pokaze;-) Kamyczku ilez to cykli budzilo nadzieje i lipa... wiec nie nastawiam sie na nic... fajnie ze sie dobrze po clo czujesz bo mnie ciagle glowa bolala, to czekamy na wiesci z monitu:-) Renia piersi to mnie tylko bola czasami i sa takie ciezkie ale to 2faza wiec to normalne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renia 84 ja też pamiętam to uczucie swędzenia :) Brzuch i jajniki bolały mnie przez 3 dni w okresie zagnieżdżenia. W drugiej ciąży nie miałam żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Dziewczyny,a przytylyscie po Clo? Czy mialyscie duzo skutkow ubocznych? Ulotka tego leku nie zacheca,no ale czego sie nie robi,zeby sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kobietki. Ja po clo nie mialam zadnych dodatkowych objawow poza bolem owulacyjnym. Znow sie nakrecilam ten cykl mialam odpuscic ale wczoraj na papierze znalazlam czerwona plamke jakby kilka kropel od tamtej pory podbrzusze mnie caly czas boli jak na @... Dziwne... Modle sie, ze moze jednak.... Sciskam Was wszystkie. Kamila czekam na wiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula mam tak samo. Niby mieliśmy się nie starać tak strasznie i odpuścić, ale dziś 6 dzień po owu a ja wsłuchuję się w siebie, jak kasiarz w sejf. Masakra jakaś. Ale Tobie się nie dziwię - też bym się nakręciła w takiej sytuacji. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Kamilo mam nadzieję ta cisza z Twojej strony to radość z II kresek:) trzymam za Was kciuki Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kamila,nie trzymaj nas w niepewnosci :-)... Blanula,skad ja to znam... jakos do owulacji jest ok,a po to juz wszystko mi sie wydaje. Nawet jak sobie wmawiam,ze nie bede sia nakrecac,to i tak zawsze jest tak samo. A co dopiero,jakbym zobaczyla jakies plamienia. Mam nadzieje,ze to jest dzidzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Kamila i jak tam sytuacja pokazuj test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Byłam na pierwszym USG z monitoringu i wygląda na to, że akurat w tym cyklu nie będzie jak na złość nie będzie owulacji albo będzie późna, dzisiaj jest 11dc i póki co jest sama drobnica (w tamtym cyklu w 8 dniu miałam już pęcherzyk dominujący 16 czy 17mm), zresztą coś tak czułam bo nie ma żadnego śluzu co u mnie jest kwestią niespotykną. Idę kolejny raz w czwartek, przed wizytą mam zbadać jeszcze raz estradiol bo lekarz chce zobaczyć co się z nim dzieje. Jeżeli ten cykl okaże się bezowulacyjny to w następnym powtarzam monitoring żeby zobaczyć czy to jednorazowa kwestia i na razie tyle wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisalam wcześniej bo byłam na zakupach,test jednak zrobilam popołudniu, strumieniowy,ladowal się długo,stanął na chwilę, wyszedł negatywny.mam jeszcze jeden.@ brak,brzuch parę razy zabolal,piersi nie bola.Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris moze to faktycznie jednorazowa sytuacja, zobacz co bedzie w nast cyklu... a ten estradiol to wazna rzecz... Kamila a to nie u Ciebie sie tak @ juz spozniala kilka razy? czy cos pomylilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Kamila a zawsze masz @ reguralna czy liczysz od najdłuższego cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy w roku się spóźnia,np 4-5 a resztę dokładna co do dnia.Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
A po co bada sie estradiol? I w ktorym dniu robi sie to badanie? Powiedzcie mi prosze,jak szybko rosna pecherzyki? To znaczy ile mniej wiecej przed owulacja bedzie winac na usg,ze jest dominujacy? Kamila,a zastanawialas sie nad mierzeniem temperatury? Jest to czasochlonne,ale mniej wiecej wiedzialabys,kiedy masz owulacje. I od tego czasu po ok 14 dniach jest miesiaczka. Zmierzam do tego,ze moje cykle sa rozne. Zdaza sie,ze owulacje mam tydzien lub dwa pozniej,ale wiem,ze ok dwa tygodnie po wzroscie temp powinnam miec okres. I tak sie nakrecam,ale wiem,ze musze odczekac ten czas,bo testy i tak nic nie wykaza. Gdybym nie wiedziala,to przez dwa tygodzie zrobilabym wiele testow i mialabym jeszcze wieksza nadzieje. Zycze Ci,zeby jednak test pokazal dwie kreseczki :-) Baletko,jak sie czujesz? Dawno nic nie pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amimi,nie myslalam nad tym,bo mam wrażenie że nie będę zauwazala różnicy w temeraturach,ale spróbuje;)) renia @ co 30 dni przychodzi ale czasem potrafi się spóźniac,czasem tydzień, czasem 10 dni ok 4razy w roku.Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kamila,na pewno zauwazysz roznice,tylko to wymaga systematycznosci :-) moze Ci sie to spodoba i przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mierzylam temperaturke przez ok 3 cykle bo musiałam do poradni rodzinnej. W sumie juz kiedys mierzylam. Ale ja to jestem len i juz nie mierze. Prawda jest taka ze skok u mnie widac i przed @ tempka spada jak w zegarku. Jesli ktos nie mierzyl to polecam mozna duzo sie o sobie dowiedzieć. Blodyneczka i Kamila trzymam kciuki! Oczywiście za reszte też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki za pozytywne testy, już nie mogę się doczekać jak przeczytam o kolejnych szczęśliwych nowinach. Mocno wam kibicuję. Reni co tam u Ciebie? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Kamila czekaj do najdłuższego cyklu jesli sie nie pojawi @ to testuj skoro spóźnia się 4razy w roku więc poczekaj jeszcze,jeśli posiadasz tyle cierpliwości. Atomka czuje się dobrze i już mnie nerwy ponoszą,ze nic się nie rusza z porodem jutro mam następna dawkę kroplowki więc może tym razem się uda,nosz k***a kiedyś musi się urodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renia najwidoczniej kruszynce tak dobrze u Ciebie ze czeka z wyjsciem na ostatni moment;-) Aga u mnie to raczej odpada bo ciagle mnie to podbrzusze boli, jakby takie klujace skurcze wiec to raczej zwiastun @ , kiedys juz tak mialam i wtedy towarzyszylo skurczom plamienie. To chociaz tyle dobrze ze teraz nie ma plamienia ale ten bol jest chwilami nie do zniesienia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodyneczka kto wie taki bol moze zwiastowac wszystko sama wiesz moze o byc znak @ albo ciąży. Trzymam kciuki! A kiedy masz wizyte u lekarza? Reni ja sie nie zbam ale to nie jest tak ze jak jestes po terminie i bie mozesz urodzić siłami natury to powinni zrobic ci cc? A jak tam u innych dziewczyn nikt nie jest przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga na wizyte to sie wybiore albo w polowie marca jak znajde czas albo dopiero w polowie kwietnia, bo jesli sie wybiore to w polowie cyklu zeby zobaczyc co i jak... ale wydaje mi sie ze pojde w kwietniu a w marcu troche odpuscimy i tak na luzie powalczymy, a potem zobaczyymy co dalej... I Aga masz racje, objawy sa idenryczne dla dwoch przypadkow wiec nic sobie nawet nie wkrecam, z jedynego czego sie ciesze to, to ze pozbylam sie plamien:-) Aga a Ty chyba polodne bedziesz zaczynac czy cos pomieszalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kochane!!! Troszke stopuje z nakrecaniem sie bo podbrzusze przestalo bolec a piersi wcale nie czuje wiec to pewnie hormony czekam do 4.03 na wyczekiwana wizyte u normalnego lekarza. Trzymam kciuki za pozytywy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kochane!!! Troszke stopuje z nakrecaniem sie bo podbrzusze przestalo bolec a piersi wcale nie czuje wiec to pewnie hormony czekam do 4.03 na wyczekiwana wizyte u normalnego lekarza. Trzymam kciuki za pozytywy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota5a
Ja po clo baaaaardzo przytyłam a jadłam tak samo a nawet mniej słodyczy, +15kg w sumie i ciężko to zgubić czuje się jak wieloryb d dzisiaj z 62 kg 77-80 :(( pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×