Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość gość
Aha i jeszcze jedno. Dziś mam jakiś gorszy dzień, cały czas chodzę senna i leniwa. W dodatku czuje takie mrowienie w dolnej części kręgosłupa, które promieniuje na udo, a w jajnikach czuję taki jakby ucisk czegoś ciężkiego. Myślicie, że tak może wyglądać implantacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeszcze jedno. Dziś mam jakiś gorszy dzień, cały czas chodzę senna i leniwa. W dodatku czuje takie mrowienie w dolnej części kręgosłupa, które promieniuje na udo, a w jajnikach czuję taki jakby ucisk czegoś ciężkiego. Myślicie, że tak może wyglądać implantacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa26
milka ja w pon też idę na krew, mam nadzieję że jeszcze szansa jest bo już miałam duże wątpliwości i straciłam nadzieję przez te testy sikacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Milka i Niecierpliwa To co opisujecie może oznaczać zarówno ciążę jak i zwykle objawy drugiej fazy cyklu i zbliżającej się @. Wiem bo sama przez to przechodziłam i nie jedna z nas na tym forum też. Może poczekajcie jeszcze 2, 3 dni (wiem jakie to trudne) i powtórzcie test, polecam te z allegro za 1zł, mają większą czułość i są tańsze. Jak testy nic nie wykażą, a dalej nie będzie @ to wtedy zróbcie betę. Życzę wam dwóch kresek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście biorę pod uwagę, że okres przyjdzie, mimo, że bardzo bym tego nie chciała. Zawsze kilka dni przed okresem bolą mnie piersi i jajniki, jednak tym razem mam objaw, którego nie miałam nigdy w życiu, tzn. Pieką, szczypia i swędzą mnie sutki i czasami też całe piersi. Właśnie to daje mi nadzieję. Dziś rano obudziłam się totalnie przygnebiona, bo tak mnie bolały jajniki jakbym za chwilkę miała dostać krwawienia. Na szczęście już nie boli i @ nie przyszła. .. Oby tak zostało! Jutro zrobię test rano, nawet jak nie wyjdzie to ide na krew, dla własnego spokoju. Jeśli się nie uda w tym cyklu (tfu, tfu, tfu) to kupię te testy na allegro jeśli faktycznie są skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka to trzymam kciuki oby@ nie przyszła :) co do testów z allegro u mnie się zawsze sprawdzały, jak nie byłam w ciąży to zawsze jedna kreska, a jak się udało to już w 29 dc pokazały się dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Atomka:) Dam znać jak się u mnie sprawy potoczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na tvn style leci program in vitro dziecko z probowki mozna sie dowiedziec duzi ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Witam Was jestem tu nowa.Mam pytanie w czasie owulacji miałam dużo białego śluzu zadreczalo mnie to bo nigdy czegoś takiego nie miałam więc udało mi się i znalazłam odpowiedz był to czop owulacyjny byl to 14dc i 1styczen bol brzucha i jajnikow,dziś jest mój 23 dc od wczoraj ból brodawek i sutków. To jest mój 2 cykl starań gdy odstawilam tabl.anty. Nigdy tak się nie czulam a sex był dzień przed owulacją i dwa dni po jest duże prawdopodobne że tym razem się udało miała któraś tak?Bo ja już zglupialam nie wiem co mam myśleć już i kiedy najlepiej zrobić test gdy mam dostać @ 15 stycznia. Za wszelkie informacj***ardzo dziękuje i życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro okres masz mieć 15 to najwcześniej tego dnia powinnaś zrobić test, wcześniej nie ma sensu. I tak w wielu przypadkach nawet dzień spodziewanego okresu to za wcześnie na test, niektórym wynik pozytywny pojawia się dopiero 7-14 dni po spodziewanej dacie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku dni zauważyłam u siebie zgage (kiedy miewam tylko po Desparadosie albo winku :p). Dziś znowu mam, ale teraz pali kosmicznie! Poza tym leze w lozku, jest mi strasznie zimno mimo wysokiej temperatury w pokoju,,koldry i koca...Wszystkie znaki na niebie mówią mi, że się udało, ale rozsądek cały czas przypomina o bólu jajników jak na okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25lenka niestety na podstawie śluzu ciężko cokolwiek stwierdzić. Na jakiej podstawie stwierdziłaś kiedy była owulacja? Test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki, ale musisz pamiętać że niektórym wychodzi wcześniej a niektórym dużo później. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Ty ostatnio pisałaś że lekarz na 70% stwierdził że będziesz miała synka, powiedz mi w którym tygodniu robił badanie i czy to było takie zwykłe usg, czy jakieś sspecjalistyczne jak się czujesz? G86 co tam u ciebie? Maomi jak tam, Doszłaś już trochę do siebie. Kto w tym tygodniu testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Dziewczyny nie jarajcie się tak objawami, nie życzę Wam tego ale to tym większe rozczarowanie gdy jednak okaże się, że przyszła @. Miałam wszystkie objawy, cokolwiek byście nie przeczytały o objawach ciążowych to zdażało mi się mieć wszystko i to w cyklach w których przychodziła @. Dużo to kwestia psychiki, dużo to zwiększający się poziom progesteronu w fazie poowulacyjnej (tak samo jak w ciąży tylko przed @ on opada w ciąży podnosi się dalej). Mój ginekolog mówi, że jedynym pewnym objawem ciąży jest pozytywny wynik testu, spróbujcie więc poczekać cierpliwie do terminu miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doris, ja już jestem po terminie @, wczoraj test był negatywny, zobaczymy jutro, ale nawet jak będzie 1 kreska to jadę na krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa26
35 dc i nie ma @ :) jutro krew, już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż zrobił mi zapiekane z kechupem i majonezem i dostał ochrzan, że była tak strasznie kwaśna. ..a podobno wcale nie była :D Juz raz byłam przez chwile w ciąży i wtedy też miałam wyostrzony kwasny smak :D Boże, jak ja bym chciała zobaczyć jutro te 2 kreseczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Dzień dobry :-) Milka, spokojnie. Oczywiście, wiem że "coś" nowego to dla starających się zawsze daje nadzieję.. Ale kurczę tyle razy się przekonałam że dopóki beta nie będzie pozytywna lub test nie pokaże dwóch kresek to trzeba czekać.. :-) Powodzenia życzę! I głowa do góry! :-) Zzz Byłam w czwartek po skierowanie na prenatalne u mojej ginekolog i podczas zwykłego usg maluch coś nam pokazał, bo się akurat dupką ustawił :-P i pani dr powiedziała, że stawia na syna na 70 % Ale mam się nie nastawiać bo na tym etapie narządy płciowe wyglądają podobnie. Było to w 11t3d ciąży. Jutro mam prenatalne to mam się dopytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
Czesc atomka dziękuję ze pytasz. Czuje sie rewelacyjnie (co dziwne) zaczynam 10 tc a mam tylko bole podbrzusza. Jednak moje obawy nadal pozostaly. 29.12 bylam na wizycie serduszko bilo teraz byle wytrzymać do następnej. A ty powiedz jak sie czujesz jak dzidzi? Xx Tym które jutro testuja życzę powodzenia Xx Czytam na bieżąco forum i dalej trzymam za wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 czuję się chyba coraz lepiej, w sensie że mdłości są rzadsze i mniej dokuczliwe. Raczej mnie nic nie boli, choć czasami coś tam poczuję. Jutro jadę na kolejną wizytę do mojego lekarza, a we wtorek na prenatalne. Trzymajcie kciuki aby wszystko było dobrze. Jutro też odbieram wyniki, więc się okaże jak tam morfologia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecierpliwa; zrobiłaś badanie? I jak wyszło? :) Ja postanowiłam, że jutro zrobię test i badanie. Nadal nie mam okresu, wczoraj ryczalam jak bobr przy reklamie. Juz któryś raz po przebudzeniu rano mam w zoladku takie ssanie jakbym z tydzień nie jadła, mimo, że w nocy zezarlam kanapkę hehe Jutro się wszystko wyjaśni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Dziewczyny, to nie prawda, że żelazo z warzyw się nie przyswaja, tylko przyswajalność jest o wiele niższa. W produktach spożywczych żelazo występuje w dwóch formach: żelaza hemowego i żelaza niehemowego. Żelazo hemowe przyswajane jest w około 20% i znajduje się w produktach zwierzęcych: podrobach (wątroba, nerki, serca), mięsie, rybach, drobiu. Natomiast żelazo niehemowe, przyswajane jedynie w 5%, dostarczamy sobie spożywając żółtka jaj, pełnoziarniste produkty zbożowe, zielone warzywa, boćwinę, pietruszkę, buraki, suszone owoce i warzywa. Mimo że buraki nie są bogatym źródłem żelaza, to wspaniały środek krwiotwórczy, dawno uznany przez medycynę naturalną. Zapobiega anemii, co więcej, wspomaga leczenie białaczki. Zawarte w burakach barwniki należą do bardzo silnych przeciwutleniaczy i czterokrotnie zwiększają przyswajanie tlenu przez komórki. Wspomagają więc układ krwionośny. Buraki dużo mają tylko kwasu foliowego, trochę witaminy C (więcej jej zawiera kwas buraczany, bo w trakcie fermentacji powstaje kwas askorbinowy) i jeszcze mniej witaminy B1. Jest w nich natomiast dużo pierwiastków mineralnych: żelazo, wapń, magnez, potas, mangan, sód, miedź, chlor, fluor, cynk, bor, lit, molibden, kobalt oraz rzadko spotykane w warzywach rubid i cez. Tak więc nawet jeśli zawartość żelaza w buraku nie jest specjalnie wysoka ("100 g buraków zawiera: 300 mg potasu, 84 mg sodu, 25 mg wapnia, 15 mg magnezu, 3,2 mg fosforu, 0,4 mg żelaza i cynku.") to jednak posiada on właściwości wpływające na poprawę wyników hemoglobiny. (Trzeba pamiętać, że niedokrwistość to nie tylko niedobór żelaza). Witam nowe dziewczyny i trzymam kciuki, dajcie znać jak będziecie już po testowaniu, albo dostaniecie wyniki bety :) Atomka u mnie jedna lekarka podejrzewała chłopca już na początku 12tc, druga na prenatalnych w 13tc (obie mówiły, że na tym etapie narządy bywają podobne więc płeć do potwierdzenia) i trzecia w 17tc. Teraz jestem w 21tc i w czw. mam wizytę, lekarka mówiła mi, że na tej wizycie potwierdzi płeć, ale ja już jestem praktycznie pewna chłopca :) Rzadko tu zaglądam ostatnio bo remontujemy sobie mieszkanie po mojej babci i do końca miesiąca chcemy się tam przeprowadzić (obecnie wynajmujemy mieszkanie, ale jest za małe dla trójki i dużego psa) więc jest dużo pracy. A za niecały rok będziemy już się przeprowadzać do swojego małego ale własnego domku :)) Tak więc u mnie pracowity weekend - choć mi siostry, tata i mąż za wiele nie pozwolili robić. A Wam jak minął weekend? No i co u świeżo upieczonych mam? Blanula, kamilusia122, Kasia, Kamila co u Was? I u wszystkich które się dawno nie odzywały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Dziewczyny, to nie prawda, że żelazo z warzyw się nie przyswaja, tylko przyswajalność jest o wiele niższa. W produktach spożywczych żelazo występuje w dwóch formach: żelaza hemowego i żelaza niehemowego. Żelazo hemowe przyswajane jest w około 20% i znajduje się w produktach zwierzęcych: podrobach (wątroba, nerki, serca), mięsie, rybach, drobiu. Natomiast żelazo niehemowe, przyswajane jedynie w 5%, dostarczamy sobie spożywając żółtka jaj, pełnoziarniste produkty zbożowe, zielone warzywa, boćwinę, pietruszkę, buraki, suszone owoce i warzywa. Mimo że buraki nie są bogatym źródłem żelaza, to wspaniały środek krwiotwórczy, dawno uznany przez medycynę naturalną. Zapobiega anemii, co więcej, wspomaga leczenie białaczki. Zawarte w burakach barwniki należą do bardzo silnych przeciwutleniaczy i czterokrotnie zwiększają przyswajanie tlenu przez komórki. Wspomagają więc układ krwionośny. Buraki dużo mają tylko kwasu foliowego, trochę witaminy C (więcej jej zawiera kwas buraczany, bo w trakcie fermentacji powstaje kwas askorbinowy) i jeszcze mniej witaminy B1. Jest w nich natomiast dużo pierwiastków mineralnych: żelazo, wapń, magnez, potas, mangan, sód, miedź, chlor, fluor, cynk, bor, lit, molibden, kobalt oraz rzadko spotykane w warzywach rubid i cez. Tak więc nawet jeśli zawartość żelaza w buraku nie jest specjalnie wysoka ("100 g buraków zawiera: 300 mg potasu, 84 mg sodu, 25 mg wapnia, 15 mg magnezu, 3,2 mg fosforu, 0,4 mg żelaza i cynku.") to jednak posiada on właściwości wpływające na poprawę wyników hemoglobiny. (Trzeba pamiętać, że niedokrwistość to nie tylko niedobór żelaza). Witam nowe dziewczyny i trzymam kciuki, dajcie znać jak będziecie już po testowaniu, albo dostaniecie wyniki bety :) Atomka u mnie jedna lekarka podejrzewała chłopca już na początku 12tc, druga na prenatalnych w 13tc (obie mówiły, że na tym etapie narządy bywają podobne więc płeć do potwierdzenia) i trzecia w 17tc. Teraz jestem w 21tc i w czw. mam wizytę, lekarka mówiła mi, że na tej wizycie potwierdzi płeć, ale ja już jestem praktycznie pewna chłopca :) Rzadko tu zaglądam ostatnio bo remontujemy sobie mieszkanie po mojej babci i do końca miesiąca chcemy się tam przeprowadzić (obecnie wynajmujemy mieszkanie, ale jest za małe dla trójki i dużego psa) więc jest dużo pracy. A za niecały rok będziemy już się przeprowadzać do swojego małego ale własnego domku :)) Tak więc u mnie pracowity weekend - choć mi siostry, tata i mąż za wiele nie pozwolili robić. A Wam jak minął weekend? No i co u świeżo upieczonych mam? Blanula, kamilusia122, Kasia, Kamila co u Was? I u wszystkich które się dawno nie odzywały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Przepraszam, komp. się zawiesił i post poszedł podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka jak po wizycie? Nelina swój domek :) Ja się do swojego własnego 3 lata budowanego wprowadziłam w październiku :) Mam nadzieję że Ciebie wasz będzie cieszył tak bardzo jak nas nasz ;) Agnieszka, Blondyneczka co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 24 dc nic specjalnego sie nie dzieje poza tym skurczami vo jeszcze dzien później mailam taki skurcz. Wiec pewnie kolejny miesiac stracony. Ale zawsze mam nadzieje... jeszcze ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Wyszła mi druga kreska, bladziocha, ale jest! :D (Milka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka wielkie gratulację. Atomka jak wizyta i badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×