Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość Baletka
Dziewczyny, dzidziuś ma prawie centymetr długości i widzialam i słyszałam serduszko :) Jestem przeszczesliwa! Dostałam tez skierowanie na test glukozy, na badania prenatalne i na odczyn Coombsa. Mam leżeć do końca I Trymestru, a Kolejna wizyta za 2 tygodnie. I dostałam leków na 2 tygodnie za 200zł.. mam też zapalenie pęcherza. Teraz widzę kolosalna różnice w prowadzeniu ciąży przez obecna lekarka a poprzednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi95
To moja dzidzia ma pol centymetra ;) Mowilam Baletko, ze sie uspokoisz :) a moge spytac czemu tak szybko dostalas skierowanie na badanie prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusznokolorofy Kamyczek85
Kamyczku - pozdrawiam! :D Nie bój żaby, jak się czegoś pragnie, to nie zawsze jest to na skinienie palca! Tylko później uważaj na podwójne efekty za jednym zamachem :D Bywa i tak :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Dziewczyny robiłam test i kreska jest słabsza niż wczoraj więc pewnie dostanę okres i wszystko pojdzie. Robiłam 4 testy codziennnir i każdy pozytywny a dziś rano już tylko taki jakby cień. Widac ja ale jest wyraźnie słabsza. Jestem zalamana.. moze to nie to o czym myślę ale prawdopodobnie stanie się to co za pierwszym razem... :( do tego jestem strasznie chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, faktycznie jestem spokojniejsza :) Pierwsze prenatalne będzie i tak dopiero między 11a14 tygodniem. Ginka nawet nie pytała czy chce tylko od razu gdzie chce i mi Powiedziała,ze ona zaznacza w formularzu, że cos źle widzi w usg bo wtedy jest refundacja za pierwsze dwa badania. Przy okazji robią test pappa czyli badanie z krwi pod kątem Z.Downa i 2 innych. Oczywiście w usg jest wszystko ok. Byłam w szoku, że już mi Dala to skierowane na prenatalne i glukozę. Ale tym bardziej jestem wdzięczna, bo wiem ze ja i dzidziuś jestesmy pod dobrą opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni, ja kupiłam ostatnio takiego dużego Rogala do spania,siedzenia. On się przydaje dla mamy, a potem dla maluszka. Może coś takiego by ci pomogło? Znalazlam go na olx za parę groszy, bo te nowe są drogie. Mój Prawie-Mąż tez jest zachwycony bo super podtrzymuje plecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Kamyczku żyje :) widziałam że byłam kilka razy wywoływana ale mialam takie koszmarne dni że nie miałam chwili żeby cokolwiek napisać, i do tego wszystkiego dopadło mnie przeziębienie i w takim stanie chodziłam do pracy, ale już mnie prawie puściło:) &&& Kamyczku super !!!! wkońcu była owu , to teraz czekamy na efekty ;) wyobrażam sobie jaki kamień z serca CI spadł że ta owu była:) Kamyczku chyba za wcześnie na test w walentynki bo jak wyjdzie negatyw to będziesz miała gorszy humor a macie plany więc może lepiej nie testować i trzymać się nadziei że się udało a taki miły wieczór przyda się Twojej relacji z M :) &&& Aga no to trzymam kciuki za testowanie :) pisz co i jak , a jak się teraz czujesz? &&& a u mnie chyba się kończą płodne,ale w tym miesiącu to jakieś cyrki są , od wtorku do piątku miałam mega dużo śluzu płodnego, chyba po tych lekach ;/ ide do mojej gin w poniedziałek to się dowiem czy ten śluz idzie razem z owu :) miłej soboty Dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Witajcie kochane,wracam do gry :D Chyba mąż zrozumiał czego pragnę i on chyba też bo wkolko mówi tylko o dziecku :) A wiec dzis 10dc wiec zaczynają sie dni płodne i będzie akcja :D Pozdrawiam Was bardzo serdecznie w ten piękny słoneczny dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Baletko super wieści:) u mnie tez dzidzia miała prawie 1cm:) martwie się bo ciągle strasznie mi zimno i mam dreszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko daj znać po wizycie. zaciążone gratuluję po wizytach :) niech dzidzie rosną zdrowo a wy z nimi :D podszywany kamyczku witam cię ponownie, dawno nie zakłócałeś tu porządku :):) u mnie chyba lipa, cyce powoli przestają boleć, więc lezie @. aga jak tam u ciebie sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma8
U mnie po teście z drugą bladą kreską/miałam cichutko bardzo dużą nadzieję/ ale czekałam ...no i @ :/ No to chyba po @ pójdę do lekarza zrobić badania bo naprawdę myślę ,że to ma jakiś związek z poprzednim poronieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karma, możesz mieć niedomoge progesteronowa,wtedy są plamienia w 2 fazie cyklu i trudności z utrzymaniem ciąży. Mojej koleżance lekarz zalecił wtedy luteine w 2 fazie i w 1 cyklu zaszła w ciążę :) X x x Oglądamy dziś małego dinozaura,a na obiad ziemniaki z masłem. X x x Blondi czy tobie też tak pękają naczynka w nosie? Ja mam co chwile czerwone skrzepki. X x x Maniula, przykro mi. Wygląda to tak jakby była to ciąża biochemiczna. Ale może to jeszcze nie czas. X x x Ruda działajcie :)!!!! Walentynki za pasem wiEC w odróżnieniu niech będzie pikantnie ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi95
Przykro mi Maniula :( Baletko, nie, mi nie pekaja naczynka, jedynie ciagle psikam i jak wtedy nachodzi katar, to czuje jakbym w nosie miala krew, taki zapach :D dziwne, nie wiem czemu tak, nigdy wczesniej nie mialam czegos takiego ;) Aga, kamyczku trzymam kciuki za testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22a
Poczekam pare dni i jak okres nie przyjdzie to powtorze test. Bólu brzucha zero... sama już nie wiem. Dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie stare i nowe forumowiczki :) Czytam Was na wyrywki bo trochę nie miałam czasu i siły ostatnio - po porodzie miałam przez tydzień mamę w gościach, potem się ogarniałam, pod koniec stycznia byłam kilka dni z małą w szpitalu bo wymiotowała, ale nic nie stwierdzono - niemniej ten pobyt był dla mnie bardzo męczący. Po powrocie do domu odetchnęłam cztery dni i złapała mnie jakaś biegunka i mdłości które trzymały mnie przez prawie tydzień - nie miałam siły na nic i jak tylko Iga zasnęła to ja też się kładłam, no a teraz jesteśmy po szczepieniach i mała jest trochę drażliwa. Czytam Was, ale nie mam za bardzo kiedy siąść i odpisać, a z telefonu już kilka razy postów mi nie dodało :) z tego co widzę to parę dziewczyn które się starały zniknęło, te które zaszły w ciążę też się wycofały, a pojawiły się nowe dziewczyny :) forum ciągle ewoluuje :) gratuluję ciąży tym którym się udało i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i doczekacie się swojego maleństwa, a za te które nadal się starają trzymam kciuki i szczerze życzę Wam tego małego cudu :) reni nie bój się porodu - ani się obejrzysz a będzie po wszystkim, ból po 3 dniach od porodu jest naprawdę znośny, a w tydzień po porodzie będziesz już śmigać :) Blondyneczko, Kamyczku, Agnieszko, Ruda cieszę się że się nie poddajecie i walczycie :) na pewno niebawem Wam się uda dziewczyny :) maniula nie poddawaj się jeszcze i nie trać nadziei 🌻 annamaria, Sarilec, Evi co u Was? znikam bo mała się budzi a mąż ma dziś wychodne :) nie wiem kiedy znów uda mi się odezwać, ale będę Was czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma8
Dziękuję , będę działać ! badania badania i jeszcze raz dietka bo lustro z tego wszystkiego robi się małe :) pozdrawiam Was serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Jednak chyba się udało :). Czekam na wizytę u lekarza. Planuje iść na początku marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniula gratuluję, oby wszystko dalej szło książkowo :) Maomi fajnie, że się odezwałaś :) I że u was już w porządku :) Blondyneczka mam nadzieję że niedługo będziemy czytać dobre wieści od Ciebie :) Karma przykro mi że się nie udało, ale widzę że masz w sobie ducha walki i bardzo dobrze! Będę trzymać kciuki. Ruda to do dzieła! Kamyczku, Agnieszka5g co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Posypały się dobre wieści to cudownie :D tego mi teraz potrzeba, bo u mnie to raczej ciągła równia pochyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi95
Super Maniula! ;) gratulacje, oszedzaj sie teraz :) Baletko, od dzis mam malenkie skrzepki w nosie, ale dziwnie, nigdy nie mialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi dużo zdrówka dla Was. Maniula gratulacje, test pozytywny, nie rób ich już więcej, jak nic złego nie będzie się działo czekaj spokojnie do wizyty u lekarza? Kiedy się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Do lekarza planuje isc na poczatku marca żeby usłyszeć już serduszko. A co do testów dziewczyny polecam z czystym sumieniem Pink strumieniowy. Na zwykłym pinku bladziocha a na tym dwie czerwone krechy czyli jak ma wykryć prędzej to tylko ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniula gratulacje :D Justyn dzis na podsumowanie walentynek będą działania :D mąż się zobowiązał do działań co drugi dzień i miejmy nadzieję że owocnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniula, gratulacje :) ja z kolei wierze tylko pinkowi plytkowemu :) Teraz już tylko do przodu. Wychodzi na to, że po narodzinach pierwszego potem idzie dużo łatwiej ;) X x x Blondi, to podobno zwiększa się ukrwienie blon śluzowych. U mnie to może tez kwestia mieszanki leków. Nie ma się co przejmować :) Mam niesamowity ślinotok.. aż mi niedobrze z niego. No i zaczęłam się bardzo często wzruszac.. to chyba za szybko nie? ;) X x x Dziewczyny oglądałam tez super bajkę: Przygoda w Paryżu. Bardzo sympatyczna i pieknie zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Baletko, coraz bliżej laparoskopii, w dodatku w tym tygodniu idę do anastezjologa na konsultację z całą dokumentacją innych operacji, które przeszłam, a dwie z nich trwały po ponad 7 i 8 godzin, także trochę już przeżyłam w tym temacie i narkozy boję się jak ognia... samopoczucie fatalne bo dużo prywatnie i zawodowo się dzieje i powoli opadam z sił. Każdy ma jakieś granice wytrzymałości i chyba dochodzę w szybkim tempie do swojej. i tak to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletko z tym wzruszaniem to nie jest za szybko. To jest moja trzecia ciąża i za każdym razem już od zapłodnienia byłam bardzo placzliwa, na bajkach, serialach, wiadomościach. aż sama się sobie dziwilam. Teraz to samo. Dziś przed tv łezka uronila mi się aż dwa razy aż mąż na mnie dziwnie popatrzył czemu rycze. Tak to już z nami kobietami jest. A jeśli chodzi o testy to ja zawsze Pink test plytkowy, ale widze ze Pink strumieniowy był wyrazniejszy bo dwie krechy były czerwone, zresztą widzialyscie, a termin okresu za dwa dni. Dziewczyny przypomnijcie mi kiedy najlepiej iść do lekarza żeby było słychać serducho bo ja juz zapomniałam jak to było. Pierwszy dzień @ wypadł mi 18.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi95
Baletko, Dlaczego za szybko? ;) ja ogolnie jestem wrazliwa, wiec nie zauwazylam ;) a co do mdlosci, to mnie nie opuszczaja kurcze, na niektore rzeczy nawet patrzec nie moge, a po kazdym posilku jest mi mega niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak szybko tylko napisze bo ostatnio nie mialam czasu. A nadrobie czytanie pozniej. Dzis mam juz 2 dzien wredna @ :-( no coz trzeba dzialac dalej. Jakos daje rade chociaz mi trochę smutno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×