Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość Blanula87
Amimi bardzo mi przykro... Dlatego ze strachu przed porazka nawet nie mysle o inseminacji... Ja jestem po wizycie i szok! Pecherzyk 28 mm endo 10 mm dostalam ovitrelle i dzialamy za tydzien wizyta kontrolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga,wlasnie ja sie tego najbardziej boje. Co dalej... Sadze,ze ostatnia inseminacja tez sie nie uda. Zostanie mi albo czekac na cud,albo in-vitro,na ktore teraz sie nie zdecyduje. Ale nie nastawiaj sie. Moze wlasnie Tobie sie uda :-) Xxx Blanula poszalalas. Moze wlasnie przez to robia Ci sie torbiele? Dzialaj teraz ile mozesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Amimi chyba nie przez to, w przedostatnim cyklu 7dnia nie bylo ani sladu zadnego pecherzyka... U poprzedniego lekarza po clo owu byla normalnie 15 dc tzn chyba byla bo nie mialam kontroli po owu ale torbieli tez nie bylo. Pogmatwalo sie wszystko, ale troszke sloneczko mi dzis zaswiecilo myslalam ze nawet jesli pecherzyk jest duzy to endo marne a tu taka niespodzianka. Nie licze, ze sie uda teraz to by bylo zbyt piekne ale milo ze jajniczki pracuja same z siebie a ze po swojemu to u mnie nie pierwsze rewelacje w organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula bardzo dobrze że dostałeś zastrzyk bo tej pecherzyk jest już duży. Ja raz miałam 28 mm i moje gin powiedziała że nie wiadomo czy coś z niego będzie i nie wiem czy było bo nie spraedzalam:-P . Moje pękają przy ok 20-24. Ale napewno jest u Ciebie sukcesem ze rosna:-) i oby się udało :-) a będziesz sprawdzać czy pękł? Amimi ja nadal nie mogę wyjsc z szoku ze się nie udało :-( Tak mocno trzymałam kciuki... a może odpuść i poprobujcie naturalnie z monitem żeby wybrać najlepszy moment i po przytulaniu świeca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Dziekuje Kochana za wsparcie :-* No niestety nie tym razem. Ja sie juz przyzwyczajam do mysli,ze nic z tego. Swieca juz byla i nic nie wyszlo ;-) zobaczymy jak z tym odpuszczaniem bedzie. Na monit tez juz chyba nie chce chodzic,bo potem to takie kochanie sie na zawolanie jest. Tego wlasnie chcialabym uniknac. Blondyneczko,a masz jakies objawy? Xxx Blanula,mnie sie od niepeknietego pecherzyka torbiel zrobila. Ale nie u kazdego tak jest. Dobrze,ze dostalas zastrzyk :-) idziesz sprawdzic czy pekl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorki ze sie ostatnio wylaczylam troszke ale mam szalone dni teraz znowu jedziemy na weekend do Wladyslawowa. Odebralismy nasz reportaz slubny. Zdjęcia sa pięknie a film jeszcze lepszy. Boze jaki to piękny czas dla nas...teraz tylko dzidzi brak . Na dniach bede dzwoniła zeby sie umowic na HSG. Blodyneczka a ty na kiedy masz termin @? Blanula to niezle ci sie porobilo a pytalas co moze byc przyczyna takich zachwian skrajnych ze raz rośnie jak szalony pecherzyk a innym razem jest za maly? Amimi chyba pozostaje nam modlic sie i wierzyc ze kiedys sie uda. Najgorsze jest to ze in vitro jest starsznie drogie bo twraz rząd nawet grosza nie dołoży masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga termin@ mam na sobote/niedzielę ... jakoś tak:-) a Ty robiłaś już posiew? Amimi nic nie czuję. Czuję się narazie normalnie. Jedynie co to od wczoraj wieczorem przyszedł.taki dyskomfort tam na dole. Boshe mam nadzieję ze to nie żadna infekcja :-/ lykam tabletki z kwasem mlekowym i smaruję się mascia i mam nadzieję ze tak samo jak szybko się pojawiło tak samo szybko zniknie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga,to jest piekny czas i niezaleznie,czy bedzie dzidzia czy nie,to kochajcie sie i szanujcie caly czas tak samo albo bardziej. To pomaga :-) in-vitro faktycznie jest drogie. Pewnie jak wyjscia nie bedzie to jedynie to pozostanie. Ale mysle,ze u mnie ta decyzja zapadnie nie wczesniej niz za rok. Xxx Blondyneczko,a moze zastosoj tabletki z kwasem mlekowym sle takie co sie wklada? Nie wiem, co Ci poradzic,bo moze taki problem mialam dwa razy. Czekam z Toba do soboty i trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi lykam właśnie tabletki z kwasem mlekowym ale jak nie przejdzie w ciągu kilku dni to zastosuje te dopochwowe- a tak strasznie ich nie lubię :-/ zdecydowanie wolę lykac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Hahaha,ja tam wole te drugie ;-) oby Ci przeszlo szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Kobietki nie wiem jeszcze nic, bo dopiero zaczelam leczenie w klinice... Chociaz juz 1000 zl poszlo a to dopiero poczatek - bedzie ciezko... Tak tamten torbiel to byl nie pekniety pecherzyk, ale czy to raz tak sie zdarzylo czy to bedzie sie powtarzalo to niedlugo sie okarze. Nie podchodze do tego cyklu zbyt powaznie bo mialam tak wszystko rozregulowane, ze pewnie trochę zajmie wyjscie na prostą. Nie oceniam tez na razie lekarza - dalam mu kredyt zaufania i staram sie za bardzo nie rozwodzic nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Blondyneczko trzymam kciuki zeby malpisko nie przyszło wcale! Amimi Aga Blondyneczko a Wy dlugo juz sie staracie o dzidziusia? Na pewno pisalyscie o tym, ale nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula dobre pytanie hehe ja to nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie ile sie staramy ale pewnie coś koło 3 lat bedzie. Boshe jak to zlecialo. Nie sądziłam ze będę musiala przejść taką długą drogę a najgorsze jest to ze nie wiem kiedy ta moja droga się skończy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
U mnie trwa to juz dwa lata. O tez nigdy sie nie spodziewalam,ze tyle bedzie trwalo. Nie wiadomo ile jeszcze trzeba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka śniło mi się że pisałaś że jesteś w 3 miesiącu ciąży, oby mój sen okazał się proroczy :) Ja też mam termin @ na niedzielę. Trzymajcie się Dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn obyś miała proroczy sen:-) hehe aż się usmiechnelam hehe Amimi ale i Was to chyba nie ma żadnej przyczyny konkretnej ze się nie udaje, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula ja juz nawet nie licze chyba jakies 3 lata od roku wiemy z czym walczymy mniejmy nadzieje ze jestesmy bilisko konca. trztmam za was dziewczyny kciuki oby nie przyszedl okres w niedziele! a ja zbowu wybywam na weekend ostatki wakacji wiec trzeba korzystac i zrelakoswac sie przed badaniami i inseminacja. Jakos w tym cyklu narazie sie wylaczylam chociaż starania byly moze nie tak intensywne jak zawsze ale jednak. Pewnie ja nedzie bliżej okresu to bede myslec termin mam na 27 wiec jeszcze tydzien. Nic sie nie dzieje wiec pewnie bez zmian jak zawsze.Zycze wam slonecznego weekendu co dla niektórych szczęśliwego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety drożność się przesunie bo odebrałam wyniki posiewu i grzybków się poznałam.Ale nadal.jest bakteria e.coli - no.masakra. ciekawa jestem.czy są się wogole tego pozbyc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko tez mialam ta bakterie i z tego co pamietam to ja i moj m mielismy antybiotyk brac, pewnie tez bedziesz musiala, ale sie nie przejmuj, na pewno sie jej pozbedziesz:* a tak na pocieszenie to ja mialam badania w czasie ciazy wiec jestem pewna ze mialam ja juz jak udalo sie zajsc, takze za mocno sie nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak czy siak trzymam kciuki za Was dziewczyny zeby @ nie przyszla ! Agnieszka, dobrze ze masz plan i spokojnie czekasz i jeszcze sie relaksujesz:) zazdroszcze planow jeszcze wakacyjnych :) blanula, dobrze, ze ufasz lekarzowi to bardzo wazne. Pieniadze duze ale nie one sa w zyciu najwazniejsze.. wazne zeby sie udalo osiagnac cel :* Amimi jak u Ciebie ? Jak nastroj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq i udało Wam się pozbyć tej bakteri? Moja gin mi mowila ze te bakterie nie przeszkadzaja w zajsciu w ciążę ale martwi mnie to ze ta drożność się przesuwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak udalo sie :) takze na pewno cos Ci zapisze i sie szybko tego paskudztwa pozbedziesz;) tylko to leczenie jest dla pary- jak Ty masz to pewnie Twoj M tez niestety. Droznosc sie moze przesunie ale moze tak ma byc i nie bedzie C8 juz potrzebna :) dziewczyny tu prorocze sny maja wiec wiesz :) a jakies bole cos przed niedziela masz czy nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,ja tez mialam ta bakterie przed hsg. I dostalam tabletki,ktore sie wklada i mi przeszlo. Do tego tabletki z kwasem mlekowym. Xxx Moniq dziekuje,ze pytasz:-) U mnie jest nawet w porzadku. W tym cyklu pewnie tez nie wyjdzie,ale podejdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq wiem ze to leczenie dla pary:-) a te prorocze sny oby się spelnily:-) a przed terminem @ nie czuję nic . Czasami mnie podbrzusze zakloje ale to nie przypomina bolu okresowego raczej coś w stylu bólu pęcherza albo jak się kamyk wydostaje:-P narazie boli okresowych nie mam ale wszystko przedemna... ... Amimi a pamiętasz jakie tabletki dostałaś? ja to mam napisane w tym opisie że wygląda na to że jestem nosicielem czy jakos tak i że leki dobiera się ze względu na objawy... a ja nie mam żadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Nie pamietam niestety. Wiem,ze one dzialaly na bakterie. Po jednym tygodniu mialam tydzien przerwy i kolejne opakowanie bralam. Wiem,ze musialam tez brac probiotyki,zeby z kolei przed grzybkiem chronic. Zrob sobie badanie w kierunku bakterii takie,gdzie podadza Ci informacje,na jaki antybiotyk bakteria zareaguje. I z tym powinnas miec dobrane leczenie. Ale wierze,ze nie bedziesz musiala,bo sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi to mi w tym posiewie napisali na co ta bakteria jest czula . Więc.pozostaje mi tylko wybrać się do mojej gin... jak Wam.się udało pokonać to i mi się uda! Musi! :-) A dziś mimo że nie ma jeszcze boli jak na @ to czuję ją w kościach... idzie wredota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq87
Blondyneczko uda sie na pewno ;) mam nadzieje , ze co do @ jednak sie mylisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Dziewczyny ja tez ponad dwa lata sie staram. Nie moge powiedziec, ze calkowicie odpuscilam w tym m-cu ale tempke sprawdzilam tylko raz czy wzrosla co do staran tez mialy byc trzy dni pod rzad a byly jednego - byly tez przed zaleceniami bo duzo plodnego bylo stwierdzilam, ze i tak na straty ten cykl. Wiem, ze to nieodpowiedzialne i glupie, ale lzej mi z tym... Czekam az mi cykl sie wyreguluje i znajdziemy przyczyny niepowodzen bo na razie w sumie nic nie wiem. Fajnie by bylo gdyby ktorejs z nas na tym forum sie udalo :-) zeby wszystkim sie udalo i za dwa lata spotkanie z wozeczkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Wlasnie o to mi chodzilo Blondyneczko. Dostaniesz ten lek i bedzie ok :-) Trzymam kciuki,zeby jutro nie przyszla :-* Xxx Blanula,a czemu masz byc nieodpowiedzialna? Czasem lepiej zwolnic tempo i nie nakrecac sie. Przynajmniej glowa troche odpocznie. Ja jak mierzylam temp,to zawsze doszukiwalam sie spadku implantacyjnego. Potem plakalam,ze moze sie udalo i ze moze to ciaza biochemiczna. Strasznie glupie to bylo. Teraz czasem zmierze przed okresem,zeby sie na niego przygotowac. I tez juz nie mierze. I wiecie co dziewczyny,ciesze sie,ze juz nie robie tak,ze jak jest owu,to czy sie chce czy nie,to trzeba sie poprzytulac. Bo to tez meczy w pewnym sensie. Coraz bardziej przyzwyczajam sie do mysli,ze odpuszczam. Xxx Justyn88 co u Ciebie? Tak malo piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×