Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość Zagubiona__mama
Na temat morfologii powiedziała że nie jest tragiczna ale ze względu na niskie leukocyty czyli tzw leukocytoze muszę sobie ją kontrolować. Hormony że względu na te długie i bardzo bolesne, nieregularne cykle. Hormony czyli poprostu tabletki anty. Powiedziałam jednak że chcielibyśmy się starać o dzidziusia więc z anty się wstrzymała a dała luteine na drugą fazę cyklu, no i obowiązkowo żelazo na wyrównanie. Mówi że to gdybym ewentualnie zaszła nie zaszkodzi a luteina wręcz ciążę podtrzyma. Jednak póki co muszę jeszcze zbadać te piersi i przebadac się internistycznie więc ten cykl starań odpada. Dziś rano byłam na badaniach tych hormonów które zlecila także zobaczymy popołudniu jakie wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Doris,ja biore clexane,ale to w zwiazku z hiperstymulacja. Boje sie tylko,ze jak odstawie,to cos sie stanie. Nie wiem,czy lekarz zaleci mi to badanie,ale zastanawiam sie,czy sama go nie zrobie. Bede miec spokoj. Strasznie sie wszystkim martwie. Jutro ide na wizyte,to pogadam z nim. Zobaczymy,co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Zagubiona to nie jest tak tragicznie z ta morfologia:-) a z piersią napewno będzie wszystko okej:-) a masz już wyniki hormonów? Amimi daj znać jak wizyta jutrzejsza. Będziemy czekać na wiesci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona ja też mam jedną pierś o zmienionym kształcie, okazało się że to włókniak bez zmian nowotworowych, to się podobno dość często zdarza, nie przejmuj się na zapas, bo to nic nie da ;) Wiem że łatwo mówić, ale naprawdę to nie musi oznaczać niczego niedobrego. Dziewczynki moje kochane, mimo że mało ostatnio piszę to często was czytam i baaaardzo mocno kibicuję. Kiedyś się uda, musi!! Zazdroszczę wam tej siły i woli walki, której mnie zabrakło, los was wkrótce za to wynagrodzi, zobaczycie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona__mama
Dziewczyny tsh i fsh w normie. Prolaktyna natomiast za niska. Troszkę w szoku jestem bo za niska prolaktyna oznaczałaby problemy z karmieniem piersią a ja mleka miałam aż za dość. Kontaktowałam się z gin i powiedziała że póki co luteina wystarczy. Na przyszły piątek mam umówiona wizytę na to usg do onkolog. Podobno Bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona__mama
Justyn88 Powiedz mi czy po za zmienionym kształtem piersi ten wlokniak jakoś Ci się objawial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona wydaje sie ze malo sie stresujesz jak masz niska hehe oczywiście zartuje. Ale jest to hormon który moze sie wahac z dnia na dzien wiec mysle ze tu narazie nie ma obaw gorzej jak by byla za wysoka. To teraz kolejne czekanie ja nie wiem człowiek wiecznie musi czekac na lekarzy nawet prywatnie sa kolejki. Justyn88 milo ze nas sledzisz. a moze jednak wznowisz dzialania? Ja w tym miesiącu mam o dziwo dające znak jakniki gdzie zawsze malo mnie boly na owulacje. A w tym miesiącu je czuje moze to po tym HSG. i sluzu jakby wiecej mam. Amimi daj zanac jak bedziesz po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona__mama
Oj dziewczyny powiem Wam że właśnie jestem okropnie nerwowa. I ciągle się czymś stresuje. Mąż czasem wytrzymać.nie może, tak łatwo mnie wyprowadzić z równowagi można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona wszystko poza tym było ok, może tylko poza tym że ta pierś zawsze mnie mocniej bolała przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Dziewczyny,u nas wszystko dobrze. Fasolka rosnie :-) Lekarz mnie tez troche uspokoil,wiec mam nadzieje,ze teraz bedzie wszystko dobrze. Xxx Czy ktoras teraz bedzie testowac?:-) Blondyneczko czy Ty jakos niedlugo masz termin? Tak cos mi sie wydaje. Xxx Zagubiona,zmiany w piersiach powstaja czasem po ciazy. Moze wlasnie u Ciebie tak jest. Ale sprawdz to lepiej jak najszybciej i dzialaj dalej. Xxx Justyn,a moze wracasz do staran? Moze warto zmienic lekarzs i sprobowac czegos innego? Czasem taka zmiana jest dobra. Xxx Aga,co u Ciebie? Blanula,to Ty teraz bedziesz podchodzic do inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi plan mamy taki że jak już dostanę drugą umowę w pracy (narazie mam 3miesieczną) to pójdę na wizytę i zrobię hsg. Skupiłam się ostatnio na pracy, trochę psychicznie odpoczęłam od tematu starań. Super że u was w porządku, mam nadzieję że tak już zostanie do końca ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Amimi ciesze sie ze wszystko ok u ciebie. u mnie nic ciekawego mysle ze juz po owulacji jakos chyba mialam szybicej w tym cyklu tak chyba o 1 dzien wiec okres tez powinien szybciej przyjsc ale to sie okaze. Justyn88 to ile ci zostalo dobkonca umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Hej :) Czytalam Was przez caly czas i ciagle wyczekuje dobrych wiesci od Was :) pewnie kilka z Was mnie pamieta :) wracam na forum jako staraczka :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
O Maomi jak miło Cię widzieć :-) jak się synek chowa? Igor, dobrze pamiętam? Już ma ok 10 miesięcy. Super że wracasz jako staraczka? Jakie plany? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi chyba coś mi się pomieszał, bo Ty chyba masz dziewczynkę, Igę. Hm próbuje sobie przypomnieć.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Maomi,ale fajnie,ze do staran wrocilas :-) Cora pewnie juz duza. Kiedy Ty ja rodzilas? Tak szybko ten czas leci... Tym razem staracie sie ze wspomagaczem,czy narazie bez? Oby szybko Ci sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi fajnie że chcecie 2 dzidzie ja wracam w styczniu do pracy i może za 2 lata zacznę kolejne starania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Mam coreczke - Ige, urodzila sie w Sylwestra 2015 :) rosnie zdrowo :) na razie staramy sie bez wspomagaczy bo nadal ja karmie i nie mialam jeszcze okresu. Jak nie zajde do lutego to odstawie mala od piersi,poczekam na okres i pojde na kontrole i po ew. leki jak bedzie trzeba :) dzialamy bez spiny :) niedawno odstawilam tabletki anty, wiec w sumie dopiero od ok 3 tygodni sie staramy. Nie chce zwkekac z drugim dzieckiem bo czas leci zbyt szybko i wiem ze nie zawsze jest tak ze sie chce zajsc i sie szybko udaje. W grupie zawsze lzej sie czeka wiec wracam do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Maomi witaj ponownie! Fajnie ze wróciłaś. Zawsze nas wiecej i wiecej pomyslow na rozwiazanie roznych problemow. Jak widzisz my z Blodyneczka nadal sie staramy. Czasem mi brakuje juz sil ale mysle sobie ze chyba jestem juz blizej niz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka na każdą z nas przyjdzie odpowiedni czas i na pewno się uda :) bardzo kibicuję Tobie, blondyneczce i kamyczkowi - nie poddawajcie się :) staraczki która teraz testuje? zaciążone jak się czujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Hej. Jutro zaczynamy 23 tydzien i oprocz nocnego bolu bioder nie odczuwam zadnych dolegliwosci. Oby tak dalej. Pozdrawiam Was wszystkie, czytam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia900
Witam Kochane, nie chcę zakładać nowego tematu. Może coś poradzicie :) Ostatni okres miałam taki jaki powinien być 9-13 września. Zawsze brzuch mnie boli i jest go sporo, czasem 1 dnia mam gorączkę. Cykle mam 33-35 dniowe. Stosunek by w 16 i 18 dniu cyklu. Kolejny okres powinnam mieć ok. 12-14 października. A zamiast tego w 32 dniu cyklu(10 października) dostałam 2 dniowe plamienie (pierwszy dzień jasno czerwone, a drugiego brązowe). Nie bolał mnie przy tym wcale brzuch ani nie miałam objawów na @, czułam czasem takie kłucie. Robiłam przedwczoraj test bo jestem po terminie @ ale negatywny. Dzisiaj pół nocy nie spałam bo strasznie bolą mnie piersi. Wczoraj w dodatku po stosunku usłyszałam że mam dużo ciaśniejsza pochwę..nie wiem już co mam myśleć. Czy powinnam zrobić betę i czy ciąża jest tu możliwa? Czy raczej po prostu potraktować to jako @? Miała tak któraś z Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Gowsik musiałam przegapić wiadomość o Twojej ciąży, gratuluję :). U mnie w środę zaczyna się 26 tydzień, od mniej więcej tygodnia mam skurcze Braxtona-Hicksa, nie jest to bolące ale nie jest też przyjemne, wczoraj się przestraszyłam bo były częste i wylądowałam na Izbie Przyjęć ale na KTG nic, szyjka dalej długa więc dopóki nie są mega częste (do 15 na dobę i nieregularne) to przyjmuję, że tak powinno być, co nie zmienia faktu, że się trochę boję. Kurcze, chciałabym przynajmniej z 10 tygodni jeszcze wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Zuzia test powinien już coś pokazać, ale różnie bywało tu na forum. Powtórz test a jak znowu wyjdzie negatywny potraktuj, że taka @ była skąpa. Ja bym bety nie robiła. Ile już jesteś po terminie przewidywanej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris dasz radę, ja też miałam te skurcze, ok 30 tygodnia je poczułam, raz były częstsze, innego dnia w ogóle, od 33 tygodnia miałam już miękką szyjkę, od 36 już zupełnie zgładzoną i rozwarcie na 1,5 cm a dotrwałam do 40 tyg. Pij dużo wody bo brak wody nasila skurcze. Ja brałam też nospę, ale to lekarz mi kazał. Odpoczywaj i staraj się nie dotykać, nie masować brzucha za bardzo. Będzie dobrze, mi położne mówiły, że nawet jak jest zagrożenie wcześniejszym porodem to w grupie tych zagrożonych tylko jakieś 5% rodzi wcześniej. A u Ciebie zagrożenia nie ma, bo te skurcze to normalny objaw, macica trenuje. Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Atomka termin mam na 25 stycznia, do donoszonej ciąży brakuje mi jeszcze 12 tygodni :). Przyjmuję magnez i nospę, muszę jeszcze tylko zmusić się do większej ilości wody, od kiedy skończyły się upały to nie idzie mi jej tyle ile powinno. Maomi u mnie też miała być Iga a będzie Miłek, Iga jest następna w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris mi też z tą wodą teraz kiepsko idzie. Jak karmię piersią to powinnam dużo pić, a jakoś nie wychodzi. Maomi jakie tabletki anty brałaś? Mi lekarz przepisał azalię, ale po porodzie wróciły mi bóle głowy, zastanawiam się czy te tabletki tego nie nasilają. Dziś to mnie tak boli głowa, że już nie mam siły, od nocy, aż się płakać chce, nic nie pomaga, dwa apapy brałam, głowę wiązałam, smarowałam amolem, piłam kawę, wodę, herbatę, wietrzę mieszkanie ... No już nie mam siły i pomysłu. Aż mi się chce wymiotować :-(((((( ech.... sorki za te marudzenie nie na temat.... chciałam się trochę wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Witajcie moje drogie:) Po bardzo długiej przerwie,w tym czasie co mnie nie było moje życie diametralnie sie zmieniło :) W lipcu odeszlam z dzieckiem moim definitywnie od męża,zamieszkaliśmy sobie sami na moim mieszkanku. Poznałam cudownego mężczyznę na którego czekałam cale życie,zamieszkaliśmy juz razem u mnie z moim synkiem jest nam cudownie,czuje ze to jest to:) Dzis właśnie miałam sprawę rozwodową i jestem juz wolną kobietką znowu:) Nie zdążyłam nie stety przeczytać wszystkich waszych postów ale cieszę sie ze nadal trzymacie sie razem :) Gratuluje tym ktorym sie udalo zajść w upragnioną ciążę a zeszte trzymam kciuki Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda miło że się odezwałaś. Cieszę się że w końcu ułożyłaś sobie życie. Widzisz jednak dobrze że wtedy z tą ciąża nie wyszło, bo to nie był facet dla Ciebie. Życzę dużo miłości i szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Atomka ja bralam limetic i nie czulam zadnych dolegliwosci po nich, poza straszna suchoscia w ... :) bylo to na tyle dokuczliwe ze seks byl bolesny za kazdym razem. Gowsik i Doris gratuluje Wam i trzymam kciuki za szczesliwy porod o czasie :) Gowsik a jak bedzie mialo na imie Twoje malenstwo? Ruda ciesze sie ze wszystki u Ciebie dobrze sie juz ulozylo :) bedziecie sie starac o dziecko z nowym partnerem? :) Blondyneczko, kamyczku co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×