Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość gość
Iìiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga,wiem co czujesz. Ja po pierwszej ryczalam jak glupia. Takiej nadzieji sobie narobilam. Moze tym razem sie uda. I oby tak bylo. Pytam o te witaminy,bo moze warto byloby jeszcze polepszyc nasienie. Zawsze wieksze szanse. Xxx Blondyneczko,co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Aga może Amimi ma rację. I ten lek co ja mam zamiar kupić swojemu M może pomoże. Pobierze przed 2 miesiące i wrocicie do inseminacji ze zwiększoną siłą... Amimi a u mnie nic się nie dzieje. Teraz mam dni płodne więc działamy a mój M na badania pójdzie jak ja będę miała @... i nic więcej u nas. A jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz caly czas bierze cynk i Fertilma Plus. Wiec tak jak mowicie moze sie jeszcze bardziej poorawi. Bierze juz ponad rok te witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Forum sie zacielo czy nikt nic nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dwóch dni próbuje coś dodać i dupa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Straszna cisza tutaj zapadla... Aga Ty juz po wizycie? Podchodzisz w tym miesiacu do IUI? Xxx Blondyneczko a u Ciebie jak sprawy sie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Aga jak po wizycie? Ja się nie odzywam bo u mnie się nic nie dzieje. Jestem już po owu prawdopodobnie bo nie byłam na monicie więc nawet nie wiem dokładnie kiedy była. Za tydzień termin@. I tyle... w zasadzie żyje już świętami i nie myślę narazie nad dalszym postępowaniem pod względem starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pęcherzyk dominujący w prawym jajniku. Wiec podchodzimy do drugiej inseminacji prawdopodobnie pon albo wt. Wszystko ok endo 10mm dzis mam 10 dc kolejna wizyta w sobote. Chcialabym prezent na swieta eh. Blodyneczka to widze ze od nowego roku beda intensywne kroki jak naladujesz baterie a moze los cie zaskoczy i prezent świąteczny ci zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga super wiesci:-) to czekam na dalsze informacje od Ciebie:-) ojjj moglybysmy mieć prezent na święta w postaci 2 kreseczek... ahhh... nie mam siły już w tym roku podejmować tematu starań :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga,fajnie,ze podchodzisz. Moze tym razem sie uda,czego Ci zycze z calego serca. Pisz,co u Ciebie i po kolejnej wizycie. Xxx Blondyneczko,moze taka przerwa dobrze zrobi. Zlapiesz troche powietrza i odetchniesz od tematu staran. A w nowym roku ruszysz z kopyta. Kurcze Dziewczyny tak Wam kibicuje. Chcialabym,zeby Wam sie juz udalo. Xxx A u mnie spokojnie do przodu. Duzo odpoczywamy i czekamy od wizyty do wizyty. Ten czas tak szybko leci. Staram sie myslec pozytywnie,ale juz chyba spokojniejsza jestem. Juz niedlugo swieta i taki piekny czas. Oby i Wam przyniosl upragniona Dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie perzechyk ma 20.2 mm wiec inseminacja kolejna w poniedzialek rano ma 7 bo potem jade do pracy. Bo ciezko z wolnym. Ciesze sie ze chociaz owulacja jest z prawego tak jak chcemy. Jestem pozytywnie nastawiona. Ale dziwwczyny powiedzcie mi zebym znowu za bardzo po niej sie nie nakrecala i myślała bo porazki sa straszne na dodatek przypadnie mi to przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga trzymam jutro kciuki. Nie będę pisała żebyś się nie nakręcała bo tak do końca to się chyba nie da ;) Życzę Ci żeby czas oczekiwania szybko minął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga i jak po inseminacji? Mialas ladny pecherzyk,wiec moze tym razem sie uda... ja Ci nie powiem,zebys sie nie nakrecala,bo glowa robi swoje. Ale jak odpuscisz,to na pewno bedziesz zdrowsza. Mam nadzieje,ze te dwa tygodnie szybko Ci mina. Xxx Blondyneczko,a u Ciebie jak sie sprawy maja? Byl maz na badaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ok. Inseminacja udana tym razem nawet nie bolalo. Wlasnie byka poprawka dostawy świeżych plemniczkow na wieczór hehe. Co prawda podano mi trochę mniej ich niz poprzednim razem ale wyniki moga sie zawsze troche różnic Testować mam 20ego. Wiec pozostaje mi czekac. Dzięki ze jestescie dziewczyny! i za mile slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Aga powodzenia, obyś miała piękny prezent na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
hej dziewczyny aga trzymam kciuki za powodzenie :):):) ja mam laparo 2 stycznia. bardzo się boję wyników. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki... przepraszam że się nie odzywałam ale im bliżej świąt tym bardziej temat dziecka mnie przytłacza :( Aga świetne wieści... 3mam kciuki i czekamy na wieści... Kamyczku nie bój się ... może to badanie wiele wyjaśni i super że masz juz termin :) Amimi dbaj o siebie:) A co do badań mojego M to jeszcze nie zrobił. Miał robić w tym tyg bo przyszła @ ale przed @ jakos nie mialam weny na przytualnie i policzylismy że moj M ma za długi celibat zeby robic badania :/ wiec czekamy az sie moja @ skonczy... za to ja bylam dzis na badaniach bo przeciez mialam tą wit D zbadać i wyszło że jest troche za nisko, wynik 19 a poniżej 10 jest niedobór, 10-30 nie wystarczajaca ilość , 30-80 prawidłowa ilość- wiec jutro lece do apteki po dużą dawke wit D ... z tego co czytałam to ta wit jest mega potrzeba do rozwoju jajeczka a potem do zagnieżdżenia... dodatkowo powtórzyłam tarczyce i testoseron i wyszły w normie :) Dziewczyny czy Wam też się tak psuje kafeteria i wiesza? może zmieny forum na inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję dziewczyny zeby nie zapeszyc. No tez mnie irytuje ze te forum sie wiesza wrrr. Blodyneczka moze i ja zaczene lykac wit D napewno mi nie zaszkodzi a niedobor pewnie mam jak kazdy troche drogie badanie zeby zrobic.Ale za to masz juz w normie tarczycowe wyniki pięknie! Od nowego roku ruszacie z mezem z kopyta. Nie poddawaj sie i nie zamartwiaj. Ja po drugiej inseminacji juz podchodze z dystansem staram nie myslec o tym oczywiście zupełnie sie nie da ale juz sie tal nie nastawiam jak przy pierwszej. Tylko czekam do 22 bo wtedy kestem ostatni raz w pracy i mam wolne do końca roku to odpoczne. Albo z dobra nowina albo zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję dziewczyny zeby nie zapeszyc. No tez mnie irytuje ze te forum sie wiesza wrrr. Blodyneczka moze i ja zaczene lykac wit D napewno mi nie zaszkodzi a niedobor pewnie mam jak kazdy troche drogie badanie zeby zrobic.Ale za to masz juz w normie tarczycowe wyniki pięknie! Od nowego roku ruszacie z mezem z kopyta. Nie poddawaj sie i nie zamartwiaj. Ja po drugiej inseminacji juz podchodze z dystansem staram nie myslec o tym oczywiście zupełnie sie nie da ale juz sie tal nie nastawiam jak przy pierwszej. Tylko czekam do 22 bo wtedy kestem ostatni raz w pracy i mam wolne do końca roku to odpoczne. Albo z dobra nowina albo zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Aga to dobrze że się aż tak mocno nie nakrecasz ale wiem ze napiecie wzrasta wraz z końcem cyklu:-( przynajmniej ja tak mam i nie umiem nas tym zapanować :-( a lykanie wit D napewno nie zaszkodzi. Badanie jest faktycznie drogie ale jak widać w moim przypadku potrzebne... naczytalam się wczoraj do czego ta wit D jest potrzebna i jej niedobór też utrudnia zajście w ciaze... zadzwoniłam wczoraj do mojej gin i kazała mi lykac dawkę 2000... A co do przyszłego roku to jesteśmy z mężem zdecydowani na inseminacje więc będziemy działać w tym kierunku:-) A może znacie jakieś inne strony gdzie można popisać bez zawieszania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Byłabym wdzięczna za podpowiedzi czy to może być ciąża czy coś innego bo troszkę "wariuje" Od 1 stycznia stosuje Castangus + olej z wiesiołka. Ostatnia miesiaczke miałam 6 stycznia. 29 stycznia dostałam delikatnego krwawienia jednorazowego po czym nastąpił 1 - 1,5 godzinny ból podbrzuszu jak na początku miesiączki. Następnie przez 2 dni miałam bardzo delikatnie zsbarwiony śluz na różowo. Boli żadnych już nie zaobserwowalam. Dodam, ze rok temu przeszłam zabieg laparoskopowego usunięcia prawego jajowodu ze wzgledu na ciążę pozamaciczna. Zazwyczaj moje cykle są ponad 30 dniowe ale w miarę regularne. Czy mogę objawy z ostatnich dni mogą wskazywać na zagniezdzenie czy raczej jest to skutek uboczny stosowania Castangusa? Wiem, ze najlepszą opcją jest test bądź lekarz. Do lekarza idę po niedzieli jednak chciałam zasięgnąć jakiejkolwiek porady wiedząc że są tu osoby w podobnej sytuacji do mnie :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×