Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość anilorak123
Magda ja wizyte mam 26 listopada. Teraz martwie sie tym ze zle sie czuje, mam goraczke 37.5 moze nie wysoka, ale ja zadko mam. Oby szybko przeszlo Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku to tsh masz piekne:-) aga a no spadl mi dzisiaj kiemien z serca, wiem w czym problem bo moja gin nawet powiedziala ze to przez te tsh nie chce zalapac:-) wiem w czym problem wiec dzialamy:-) makowa panna progesteron tydzien przed @ a lh i fsh na 2-3dc:-) madziu a no fajna babka i juz duzo widziala i nie panikuje bez potrzeby i pptrafi moja panike sprowadzic na ziemie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak123 piękne wyniki,ja tez pochodze z Pomorza-gdzie mieszkasz jeśli można zapytać?U mnie trochę lepsze relacje z mężem tzn.rozmawiamy ale nadal jest wyczuwalne napięcie miedzy nami.Dzis mój 6dc,czuje jajnik po lewej stronie co mnie dziwi bo to zawsze prawa strona się odzywała ?W czwartek wizyta u gina zobaczymy co się tam dzieje w głębi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
A więc tak: poniedziałkowe badania: - homocysteina 23,4 !!!!! norma do 15,40!!!! ( dodam że na ten wynik czekałam 3 dni bo nie mieli odczynników.. skoczylo z 11 !!!! - progesteron 17 iu - beta - 92 iu Xyz Dziś: - homocysteina - 9,7 - progesteron - 12,24 !!!!! - beta : 290.2 iu.. Xyz Jutro szukam kliniki na siłę.. bo u ginekologa mam wizytę dopiero w poniedziałek.. A boję się ze ten nagły skok mógł coś zrobić malenstwu i go stracę... I ten progesteron... :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ale beta piekna:-) ja Ci nie pomoge w interpretacji bo nie wiem co i jak , najlepiej to wizyta u lekarza wyjasni jak sytuacja Ruda tak mi przykro ze z mezem macie kryzys ale sytuacja postepuje w dobrym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
właśnie dziś straciłam pracę:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczka a co się stało? Ruda może czas jednak pozwoli wam się dogadać? ! Blondyneczka wiec teraz do dzieła i się uda zbić te tsh! Wtedy tylko piękna prosta do 2ch kresek! Magda ja się nie znam ale chyba progesteron masz zdecydowanie za niski ja w 2 fazie nie będąc w ciąży po owulacji miałam 19. Koniecznie idź do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Marianeczka tak mi przykro Ruda ja jestem z okolic Gdyni a ty? Jak myslicie czy przeziebienie moze wplynac negatywnie na tak wczesna ciaze? Leze w lozku i zgycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Anilorak ja Szczecin,ale w sierpniu byliśmy tydzień na urlopie Gdańsk,Gdynia,Sopot,Malbork,zachwycona byłam waszymi trolejbusami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianeczka tak mi przykro ale tak z dnia na dzien Cie zwolnili? aga a no mam nadzieje ze jak to rsh zbije to wkoncu zobacze te 2 kreski:-) A ja czekam na wiesci od Ciebie,po wizycie u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Aga to witam w klubie pomorzanek hehe. Ruda ale te trolejbusy to takie stare sa hehe, u was napewno to lepsze luksusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Zostałam zwolniona tylko dlatego że nie jestem dyspozycyjna. To było tak. Moja szefowa ma dwa sklepy w dwuch różnych miejscowościach. Końcem sierpnia zadzwoniła do mnie szefowa że zwalnia się jedna osoba i czy chcialabym sobie dorobic. Zgodziłam się bo to zawsze parę groszy więcej a po drugiej myślałam że to na czas kiedy kogoś znajdą. Ale niestety to juz trwa trzeci miesiac. A pracuje tak. Od 6 rano do 11 do sklepu w którym jestem od początku w domu jestem koło 12 i do drugiego idę albo na 14 albo na 18 i do 20. Nigdy nie wiem na która pojde do tego drugiego dzwonią mi dwie trzy godziny przed. Ja nic nie mogę zaplanować. Albo mam też takie zmiany że od 6 do 12.30 bylam na tym drugim sklepie i na 13 musiałam być w tym moim sklepie i do 18. Chciałam zrezygnowac z ten dodatkowego sklepu bo ja juz nie dalam rade na nic nie miałam czasu. I przez to że nie moglam pracowac tych kilku godzin dodatkowych zostałam zwolniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :-) zrobiłam dziś rano test ciążowy. Widzę drugą bladą kreskę. Marianeczkaaa przykro mi z powodu pracy, pamiętam jak pisałaś że jesteś zmęczona. Człowiek się stara a tu takie traktowanie. Obyś szybko znalazła coś lepszego. Blondyneczko powodzenia, weźmiesz leki i wszystko będzie dobrze. Chciałam zrobić zdjęcie testu i wam pokazać ale mąż się kręcił. Może wieczorem mi się uda. Jutro pewnie powtórzę. Oby było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka83 super oby tylko ciemniala ta kreseczka-trzymam kciuki :-) Anilorak tak u nas komunikacja miejska uległa znacznej poprawie jak dla mnie Pomorze jest piękne tylko trochę te wasze oceanarium przecenione jak dla mnie no ale kazdy ma inny gust i zdanie za to Błyskawica i Muzeum zrobiło pozytywną robotę :-D Blondyneczko też jest mi przykro za zachowanie mojego męża,moze niebawem zrozumie co mi chodzi po głowie,jak narazie dotrzymuje słowa ze to nie odpowiedni czas na dziecko i poprostu zemna nie sypia :-( Wczoraj @ odeszła w zapomnienie była lagodna i bez ostrzeżenia do mnie przyszła żadnych plamien przed co u mnie było problemem więc myślę się ze poprzednie cykle w których występowało plamienie przed @ było przez tego polipa właśnie ;-) Miłego dnia moje drogie Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaaa1987 Wcześniej miałaś nieregularne @? Ja mam regularne a duhaston dostałam na niedomogę lutealną. blondyneczka dziękuję :) atomka gratulacje :) Mam nadzieje, że jutro druga kreseczka będzie już wyraźniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Tylko co teraz z ciążą muszę przełożyć bo narazie żadnej pracy nie mam...ubezpieczenie tylko mam do końca grudnia u szefowej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Atomka gratulacje , ale sie ucieszylam jak to przeczytalam. Jesli kreska bedzie slaba nie przejmoj sie ja zrobilam 5 testow w okresie trzech dni i wszystkie byly slabsze . Ruda tez jestem zdania ze oceanarium tak naprawde d**y nie urywa :-) Marianeczka mam nadzieje ze sie trzymasz.wredna ta baba. Ja dzis ide do lekarza bo cala noc meczyl mnie katar, kaszel i goraczka a boje sie ze moge zaszkodzic nie leczac sie u lekarza, gdybym nie byla w ciazy to zapewne nie poszlabym na wizyte, ale jak tak kaszle to brzuch mnie boli. Moze to normalne ale wole sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Marianeczka, trzymaj sie! A umowe jakas mialas? Atomka! Coz za dobre wiesci z rana! Oby tak dalej, niech wszystko idzie w dobrym kierunku :) Mnie chyba dopada jakies przeziebienie, lekko pobolewa gardlo i ogolne oslabienie odczuwam. Pewnie przez podroz, zmiana klimatu, klimatyzacja w samolocie itd. Wczoraj wieczorem wzielam fervex i mam nadzieje ze do konca tygodnia sie uspokoi. W weekend sobie za duzo nie odpoczne bo w sobote pracuje. Z odczuc 'okolo@' jak na razie niewiele oprocz sluzu. Piersi 'siedza' cicho. Brzuch tez. Troche wzdeta jestem, ale to tyle. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilorak123 wizyta u lekarza na pewno nie zaszkodzi, a na pewno Cie uspokoi. Taki okres mamy, że dużo ludzi przeziębionych chodzi. Ja ma szczęście nie choruje, nie wiem co to grypa. Jednak jak już coś mnie złapie to konkretnie... Za to ciężko znoszę jesień psychicznie. Tym bardziej, że nasze starania nie przynoszą efektów w postaci II kresek. Teraz gdy gin upewniła mnie, że problemem może być niedomoga to już w ogóle się podłamałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Miałam umowe na pół etatu ale miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Marianeczka, a byl tam zapis o warunkach terminacji umowy? Jakis okres wypowiedzenia? Kurcze, rozumiem ze ten dodatkowy sklep to mialas na zasadzie ustnego ustalenia? Chociaz chyba wg prawa ustna umowa tez do czegos zobowiazuje. Nie rozumiem dlaczego Cie zwolnili... Moze sprobuj gdzies sie poradzic czy to w ogole 'legalne' bylo. Nie wiem, w urzedzie pracy albo u jakiegos prawnika. Dziewczyny, pogoda oblesna. Nie chce sie wychodzic z domu, w kosciach lupie, dookola pelno zasmarkancow :) Nie poddawajmy sie jednak. Kiedys znow przyjdzie wiosna. I ta doslowna i ta w przenosni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Tak na tamten drugi sklep to było wszystko ustnie załatwiane zadnego dokumentu umowy na to nie mam... Jak to wywnioskowałam szefowa potrzebuje osoby dyspozycyjnej która będzie pracowac na dwa sklepy. Ja się tak nie dam bo mam męża dom i też potrzebuje trochę życia prywatnego trochę odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Anilorak - ja na początku ciąży też miałam gorączkę i źle się czułam a temp. 37-37,5 utrzymywała mi się przez dobre dwa tyg. teraz jestem w 13tc i wczoraj wieczorem poczułam bół zatok, głowy i gardła - dziś czuję się fatalnie :/ jestem zła bo uważam na siebie, unikam spotkań z rodziną i znajomymi jak są nawet delikatnie przeziębieni, ciepło się ubieram, etc a i tak mnie dopadło :( Marianeczko współczuję :/ na Twoim miejscu poszłabym na zwolnienie teraz i zaczęła intensywnie szukać pracy. Magda beta rośnie pięknie - inne wyniki nie są super ale złe też nie, ale w Twoim wypadku to najlepiej skonsultuj się z jakimś lekarzem jak najszybciej, bo wiem, że będziesz w stresie a to szkodzi najbardziej, więc dla świętego spokoju i ewentualnego wspomagania wybierz się do lekarza :) Atomka GRATULUJĘ! w końcu się udało, teraz życzę ciemniejszych kresek, wciąż rosnącej bety i zdrówka :))) Maomi, anilorak - po wizycie wszystko ok - druga lekarka która podejrzewa, że to chłopiec, badanie prenatalne w porządku, dzidzia rośnie zgodnie z wiekiem ciążowym więc wyszłam zadowolona, ale po powrocie poczułam to przeziębienie, grypę czy jakieś jeszcze inne cholerstwo... Aż mi się w pracy nie chce siedzieć ale niestety pracy dużo. Ruda cieszę się, że jest lepiej i oby tak dalej! Gowsik, ja zanim się dowiedziałam, że jestem w ciąży to leżałam tydzień na L4, było to mniej więcej w okresie implantacji, więc ... życzę Ci, żeby Twoje "choróbsko" okazało się tym samym co u mnie :D Życzę miłego dnia Wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Marianeczko i słusznie - bo umowa na pół etatu ale najlepiej żebyś pracowała na dwa?! To jest wyzysk i oszustwo. Życzę szybkiego znalezienia pracy i to lepszej! Czasem takie przykre sytuacje przynoszą nam nowe - lepsze, więc Tobie tego życzę, może akurat to zwolnienie wyjdzie Ci na dobre, byle byś tylko szybko pracę znalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Atomka świetna wiadomość!!! Już trzecia w tym listopadzie :-) Oby nam się wszystkim pięknie udało! Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Hej ja po wizycie u lekarza , mam grype i zainfekowane gardlo. Ale dam rade , herbata z sokiem malinowym , syropek i cieplo pod kolderka chyba w koncu pomorze . Nelinka moze tez powinnas sie polozyc i wygrzac. Te cholerstwa nas sie lapia w tedy kiedy nie powinny :-( Magda nie napisalas ktory jestes dzien , jesli pisalas a ja przeoczylam to sorrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×