Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Ja wlasnie wrocilam z wizyty i jestem zalamana:-( z jajnikami niby wszystko okej i w lewym jest pecherzyk 19mm ktory wlasnie peka a w prawym juz cos peklo bo jest plyn w zatoce ale problem jest gdzie indziej, moja pani ginekolog przeszukala wszystkie moje wyniki i mimo dobrego wyniku tsh zrobila mo usg tarczycy i wyszlo ze mam guzka 1cm, jak wrpcilam to sie poplakalam... jutro rano robie badania, okaze sie czy szczegolowe wyniki wykaza jakies nieprawidlowosci :-( tak strasznie sie boje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak, skoro to praca państwowa to tym bardziej zgłaszaj. Twoja szefowa tez komuś podlega, nie moze czuć sie bezkarnie. Ze zwolnieniem to jest tak ze za zwykle mniej płaca. A jak byś miała od gina takie zwolnienie ciążowe to wtedy masz płatne prawie 100% tylko nie jazdy ginekolog da Ci zwolnienie od samego poczatku... Magda oby plamienia nie wróciły. Kiedy masz wizytę u gina? Skarlet moze jeszcze za wczesnie na test, moze twoje brudzenie to implantacja? Wszystko mozliwe:) Blondyneczko nie martw sie na zapas. Tak to jest, ze jak w jednym zaczyna sie układać jako tako to sypie sie gdzie indziej.. Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie szybko zmieniła strona! Woow!:) ciekawe do ktorej strony tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka nic się nie martw jeśli wyniki masz dobre tarczycy wiec ten guzek nie zaburza procesu hormonalnego. A może to jest jakaś narosl różne rzeczy rosną w różnych miejscach. A jakie wyniki masz zrobić? Spokojnie napewno wszystko się wyjaśni wiem se się martwisz . Eh ciągle coś dziewczyny mamy pod górę! Ruda to może jest szansa ze się dogadacie dajcie sobie trochę czasu. Blondyneczka kręgosłup trochę lepiej ale nadal biorę zastrzyki wiesz jak to dyskopatie to pewnie wypada mi dysk i nie mam pomysłu jak go spowrotem cofnąć nie jestem specjalistka od kregoslupów. A cw nie wiele tu pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga z tego co slyszalam to wypadanie dysku jest dosc bolesne :-/ przykro mi, moze akurat te zastrzyki pomoga A co do tego guzka to sama nie wiem, tarczyce robilam rok temu, moze to uroslo przez ten rok :-( a badania mam wszystkie mozliwe na tarczyce okolo pięciu plus hormon stresu... jutro rano robie te badania, nie chce czekac bo umre ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
witajcie mój okres trwał tylko 2 dni krótko coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
od dziś zaczęłam brać wiesiołek i tak jakoś brzuch mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczka 2 dni? To coś krótko. Może to nie był okres, może zrób test i na razie poczekaj z tym wiesiołkiem. Czy krwawienie było takie intensywne i ze śluzem, czy tylko lekko krwawiłaś czystą krwią? Bo jeśli krew była taka jak zwykle przy @, to może taka uroda tego cyklu, że takie krótkie plamienie. Ale może to takie krwawienie jak miała Magda. Co do lnu, to ja w poprzednim cyklu jadłam siemię lniane. Dosypywałam sobie 3 łyżeczki ziaren to jogurtu, codziennie. Chyba trochę pomogło, w kolejnym cyku również będę zażywać. Nawet jak nie wpłynie na śluz, to ma mnóstwo innych zalet i jest bardzo zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko współczucia, zawsze coś :( Jak nie urok, to sr..... Może to nic groźnego, im szybciej zrobisz badania, tym będziesz spokojniejsza. Jak taki ładny pęcherzyk to działajcie, może z tą tarczycą wszystko będzie dobrze. Może przytulańce z mężem pozwolą Ci się trochę odstresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
no krótko nie była napewno tak obfity ja zawsze w sobotę po południu dostałam wczoraj był mocniejszy dziś znowu delikatnie prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomka a no dokladnie... jak spadnie kamien z serca to prosto na odcisk:-( czytalam ze w wiekszosci takie guzki nie sa grozne ale moga namieszac, wiec hormony pokaza czy to powod braku ciazy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczka wiadomo z jednej strony @ to @, czy długa czy krótka ... ale jak masz jakiekolwiek wątpliwości to zrób jutro test. Przecież słyszy się dziewczyny miały @, a później się okazywało, że to jednak ciąża. No chyba, że wiesz, że to jednak @, ale skoro o tym piszesz, to już znaczy, że masz jakieś wątpliwości. No ale wiem po sobie, że czasami tak się człowiek nastawi, że trudno uwierzyć, że ta małpa jednak przyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
a może to na tle nerwowym ten brzuch i krótka @ bo ostatnio małe problemy w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
w takim razie jadę po test tak dla pewnośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka słyszałam, że na kręgosłup basen jest dobry i moja znajoma miała zlecone kłaść się jak najczęśćiej na brzuch i podkłdać poduszkę pod biust, brzuch, aby tak wyginać plecy w drugą stronę. ALe oczywiście wszystko musisz skonsultować z lekarzem albo rehabiklitantem, bo każdy przypadek jest inny. Pomyśl o ćwiczeniach i rehabilitacji dla siebie :) bo mojej znajomej lekarz powiedział, że gdyby w porę to zaczęła, to by uniknęła operacji, a tak to niestety, musiała mieć operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczka trzymam kciuki, aby to jednak było krwawienie ciążowe. Oczywiście nie chcę Ci robić wielkiej nadziei, bo to rzadko się zdarza, ale ja też bym chyba nie wytrzymała w Twojej sytuacji. U mnie nigdy @ nie trwała 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SkarletKate życzę, aby beta Ci poprawiła humor. Ale u mnie niestety ból w podbrzuszu i takie plamienie oznacza nadchodzącą @ i zwykle jak jednego dnia zaczynam brudzić, to następnego jest @. Ale oby u Ciebie było inaczej. Temperaturą też się nie mogę sugerować, bo spada mi kilka godzin przed @. To czekamy na wyniki bety. Najgorsze jest te kilka ostatnich dni cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka i jak tam po wizycie? znasz już płeć. Magda trzymam kciuki aby wszystko było dobrze, kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no znam:) nie dało sie ukryć, bo pierwsze co zobaczyłam na usg to rozkraczone nóżki:) bedzie chłopczyk:) musze sie przestawić, bo ciagle miałam przeczucie, że dziewuszka:)ciesze sie, oby był zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaa
No test juz mam zobaczymy jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Beta 92,2 iu Progesteron 17.72 iu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Uff. Przyrost dobry.. zobaczymy jak dalej będzie.. Narazie wierzę w tego Malucha we mnie :-) I bardzo mocno trzymam kciuki za Niego!!! W środę kolejna beta i nie wiem czy na tym nie poprzestane bo mnie denerwują te badania.. Ale lekarka kazała robić do momentu wizyty u niej. Jutro będę dzwonić i się umawiać. Chciałabym w okolicach przyszłego tygodnia, tak 26-27 listopad. Boże, daj mi i mojemu szczęściu szansę.. :-) Poza tym cały dzień jest ok. Bolą tylko piersi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Oj Blondyneczko nie wiem nic o problemach tarczycowych.. Ale wykazujesz się niezwykłą rozsądnością działając tak szybko.. Życzę Ci jak najlepiej, może ten cykl nie jest stracony jeszcze.. walcz!!! XyZ Agnieszka Ty to się nacierpisz z tym kręgosłupem. Odpoczywaj i wracaj do zdrowia! Xyz Marianeczka - a twoje poprzednie cykle jak wyglądały? Xyz Atomka pamiętaj że póki nie masz @ to nie trać nadziei :-) Xyz ScarletKate testy są mniej czułe więc nie sugeruj się nimi . Jutro wtorek, zrobisz betę i się okaże. Obyś zawitała do Nas z uśmiechem :-) Xyz Nitka synuś! Ale to pięknie brzmi :-) mały rozrabiaka :-) gratulacje! Xyz Ja dalej niespokojna ale z uśmiechem dziś kończę dzień. Kupiliśmy samochód dziś dla mnie, za miesiąc - dwa przeprowadzka.. W pracy słabiej ale cóż.. Nie praca człowiek żyje! Mąż wykonuje większość zadań, szwagierka nosi soki, przyjaciółka zdała egzamin na prawko, pies najedzony, wysikany, pora spać :-) dziś na prawdę miałam miły dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Niestety test wyszedł negatywnie:-(:-(:-( mój @ zazwyczaj trwa 3.5 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett trzymam kciuki.!do 15 szybko zleci Marianeczka przykro mi kolejny cykl przed tobą głową do góry! Blondyneczka jak badania? Mi się udało dostać do ortopedy za tydzień uf kolejki są mega ale wyblagalam lekarza. Kręgosłup juz miej boli ale zastrzyki i zwolnienie mam dalej. I za ok 3 dni powinnam dostać miesiączkę tak się wkręciłam w ból pleców ze zapomialam o @. Zupełnie nic nie czuje tylko ból piersi. Najgorzej boje się jak przyjdzie to będzie ból brzucha i pleców jednocześnie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a bierzesz cos na ten progesteron? Powiedz o wynikach ginowi, mi moj lekarz mowil ze oczekuje ode mnie progesteronu na poxiomie 30. I jak miałam niższy to ciagle brałam luteine. Super ze beta rosnie, niech rosnie dalej:) Marianeczka, to znaczy, ze zaczęłaś nowy cykl, głowa do gory, nowy cykl nowa nadzieja! Dziewczyny w ciazy powiedzcie czy na każdej wizycie mialyscie usg robione? Moja gin tylko podgląda, sprawdza czy młody sie rusza i tyle, bez pomiarów itp. Mowi ze nie chce go naświetlać, a ja czuje niedosyt po wizytach, bo tak naprawdę nie wuem czy wszystko w porządku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa szkoda że to jednak była @ i to jeszcze taka wredna. Ale dzięki temu szybciej zaczekać cykl i szybciej dni płodne będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×