Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość magdaaa1987
Nitka o to może Maleństwo pokaże jutro kim jest :-) Nie chcę napisać że dobrze że ktoś miał plamienia, ale podobne przypadki działają dziś na mnie kojąco.. Jakie te plamienia u Was były? U mnie już niewielkie, jasnoróżowe.. tyle tylko że niemalże cały dzień leżę. Dlatego też lekko się uspokoiło.. modlę się żebyśmy tym razem dali radę.. :-( Dziś jestem bardzo aktywna na forum ale to właśnie przez to leżenie.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magd15
Cześć kobietki, Pisze bo mam pewien mały problem a mianowicie okres zaczął mi się 29.10, dni płodne wypadały od 7-15.11, owulacje prawdopodobnie miałam 11.11... od końca okresu kochałam sie z moim mężczyzną praktycznie dzień w dzień bez zabezpieczenia tyle, że to był stosunek przerywany... od środy czyli 11.11 strasznie było mi mdło, czuje jakbym miała zatrucie i grypę, uczucia gorąca i podwyższonej temperatury no i kłucia w prawym jajniku... jakies sugestie ? dodam że odstawiłam anty jakies 2,3 miesiąca temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Hej dziewczyny Atomka83 ponad tydzien po ovu poczulam nagly silny bol jakby uklucie w srodku a potem pieczenie . Niewiem moze to nie bylo to ale takie cos czulam. Teraz od kilku dni w ciagu dnia jestem rozbita, senna. A wieczorami jest mi niedobrze. Nitka ja podlegam pod urzad miasta. Rozmawialam z babka z prawa na uczelni i sama powiedziala tez ze to mobbing. Jutro ide na kolejna wizyte do psychiatry i zwolnienie, choc niewiem jak to teraz bedzie dalej. Ruda pisz jak cos do nas my wiele ci nie pomozemy ale przynajmniej nie bedziesz tego dusic w sobie. A ile lat ma twoj synek, jak on to przezywa? Magda zycze nam tego samego terminu hehe Anilorak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sobie wkręcam ale wstałam rano i takie dziwne uczucie jakby mi było niedobrze, jeszcze te masakryczne kłucie jajnika :/ nie mam ochoty nic jeść nawet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Uff.. strona się przerzuciła bez problemu.. :-) Dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć magda1987 :-) może ty mi odpowiesz na problem jaki zamiescilam jako magd15 ?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Cloudet - objawy które wskazujesz są zbyt wczesne na objawy ciążowe.. I jakoś ciężko mi uwierzyć że przy stosunku przerywanym mogło by dojść do zapłodnienia (wiem, że się zdarza. Pisze z mojego doświadczenia). Nawet jakby doszło do zapłodnienia objawy nie wystąpią zaraz po owulacji. Zaplodniona komórka wędruje i zagniezdza się w jamie macicy, co trwa kilka dni.. A piszesz że problemy pojawiły się od 11.11 Pierwsze objawy przypadają na czas dnia spodziewanej @ i często są identyczne z tymi okresowymi. Poczekaj do terminu okresu, zrób test. A najlepiej zapisz się do lekarza, bo kłucie jajnika plus podwyższona temperatura mogą wskazywać na stan zapalny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Anilorak - jesteśmy wszyscy ludźmi. Pamiętaj o tym, że jesteś wartościowym człowiekiem i żadna inna osoba nie może Ci tego wytargać.. Nie daj się kierowniczce, jak nie potrafisz sama zgłoś sprawę,zacznij nagrywać, by uzyskać dowody! Nie znam dokładnie Twojej sprawy ale bądź dzielna!!!! Ja także w okolicy dnia 29 jadąc autem poczułam ukłucia w macicy.. to było jakieś 7 dni po owulacji.. może to to? :-* Po nocy i skorzystaniu z wc czysto.. Zobaczymy jak się rusze .Zaraz jadę do laboratorium.. Na szczęście dziś mam wolne, więc śmiało będę mogła leżeć! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś u mnie 19dc, momentami bardzo boli mnie brzuch jak na 1 dzień @, piersi nadal wrażliwe, czyli chyba owulacja. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coudlet,Madzia ma racje to jest za wczesnie na jakiekolwiek objawy ciazy, moga to byc objawy przebytej owulacji i drugiej fazy:-) Madziu jesli bylo czysto to super, 3mam mocno kciuki zeby wszystko bylo wporzadku i zebys uslyszala serduszko:-) a tak wogole to moze wlasnie normalne jest krwawienie w terminie @ przy tak intensywnym rozrzedzaniu krwi :-) czekamy na wiesci:-) Aga kurcze to kiepsko ze Cie te plecy tak dopadly:-/ kiedy macie wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Blondyneczko jak dotrwam w dobrym stanie do wizyty u lekarza to dopytam o to czy przy heparynie może się tak dziać.. Już wróciłam do domku i nadal czysto.. A chodziłam, autem jechałam.. więc to dobry znak. Wracając zajechałam do warzywniaka i do apteki.. głupia kupiłam test hehe :-) zrobiłam, dwie mocne kreski. Mocniejsze niż wczoraj.. Ciąża trwa. Piersi coraz bardziej bolesne .. Oprócz bety zrobiłam progesteron i homocysteinę.. Wyniki po 21..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
W ogóle przepraszam że tak teraz zawracam forum moją sprawą, ale tylko tu mogę Wam popanikowac :-) nie ukrywam że strasznie to wszystko stresujące dla mnie.. Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie przepraszaj! Wszystkie walczymy o ten sam cel i kazda ma prawo opowiadac co sie u niej dzieje :-) po to tu jestesmy zeby miedzy innymi ppdtrzymywwac na duchu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nagłe kłucia i bóle brzucha i napasy gorąca takie że az się robi słabo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coudlet jesli od owu minely raptem 4 dni to nie jest mozliwe czuc jakichkolwiek objawow ciazy, bo nawet jesli doszlo do zaplodnienia to organizm jeszcze o tym nie wiem wiec jak moze dac Ci jakis znak? podejrzewam ze ciagle o tym myslisz i sie stresujesz i stad te objawy, a co do ciazy musisz czekac do terminu @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Coudlet uspokój się kobieto, jest fizycznie niemożliwe abyś czuła objawy, które są spowodowane ciążą. Zapłodniona komórka jajowa zagnieżdża się w macicy jakieś 6-10 dni po owulacji i dopiero wtedy można zacząć czuć jakiekolwiek objawy, jeżeli minęły 4 dni od owulacji to nie ma bata żeby cokolwiek odczuwać, dla mnie to co piszesz to po prostu objawy poowulacyjnej fazy cyklu albo wyłażą Ci nerwy, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rozumiem ze nie ma szans by do zapłodnienia doszlo wczesniej niz przed owulacja ? przepraszam ze pisze jak obłąkana ale stresuje mnie ta cala sytuacja tym bardziej ze wieczorami miałam mdłości i zdarzylo mi sie wymiotowac ( btw. nie wkrecam sobie ciąży tylki pisze jakie mam objawy, to nie są urojenia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rozumiem ze nie ma szans by do zapłodnienia doszlo wczesniej niz przed owulacja ? przepraszam ze pisze jak obłąkana ale stresuje mnie ta cala sytuacja tym bardziej ze wieczorami miałam mdłości i zdarzylo mi sie wymiotowac ( btw. nie wkrecam sobie ciąży tylki pisze jakie mam objawy, to nie są urojenia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cloudet te objawy mogą być objawami ciążowymi ale nie muszą. Tak jak dziewczyny piszą ze za szybko na objawy ale może owulacje miałas wcześniej skąd wiesz prowadziłas monitoring? Jednak myślę że to wkrecanie sobie też tak wiele razy miałam a w ciąży nie bylam. Blondyneczka wizytę mamy za tydzień 23 w poniedziałek wieczorem zobaczymy co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a jak Twoj kregoslup? Cloudlet jesli doszlo do za plodnienia to na mdlosci i wymioty jest za wczesnie, nie wiesz tak naprawde kiedy byla owu ale w tym momencie to targaja Toba mega nerwy i to powoduje te objawy... wyluzuj i poczekaj do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cloudlet nikt Ci tutaj nie napisze, że na 100% nie jesteś w ciąży bo tego nikt nie wie. Piszemy Ci, że przy owulacji 4 dni temu jest jeszcze za wcześnie na objawy ciążowe, zakładając jednak, że owulacja była wtedy kiedy piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Hej ja jutro badania krwi a w srode endokrynologginekolog ciekawe co powie. Jak bylam miesiac temu to powiedzial mi ze daje czas do stycznia a tu taka wspaniala niespodzianka. Wie moze ktos jak to jest ze zwolnieniem. Ja mam problem bo od wrzesnia jestem na zwol od psychiatry i teraz nie wiem jak dalej. Czy ginekolog ma mi pisac dalej zwolnienie i czy moze czy narazie psychiatra Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilorak123 mój synus ma już skończone 11lat staram się nie wciągać go w te nasze kryzysy na ile to możliwe acz kolwiek widzi ze cos się dzieje.Wczoraj późnym wieczorem maz wydukał pare słów,dzis już tez wiec może moje nawrzucanie mu dało coś do myslenia jemu,wykorzystam sytuacje i jeżeli nadal będzie się odzywał spróbuje z nim spokojnie porozmawiać wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze dziś 4dc dziwnej @,po pierwsze przyszła za wcześnie o dwa dni i jest bardzo skromna tak naprawdę mogłabym chodzic z wkladka od pierwszego dnia i dziś tylko kilka kropel brązowego śluzu-może to wynik usunięcia tego polipa?dziwne te my kobietki i ta natura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj dola... Zrobiłam rano test sikaniec i nic :( ale to 28 dc 11 po owu... Jutro ide na bete by rozwiać watpliwości.. ale humor mam straszny....:(:(:( Płakac mi sie chce... do tego jakos tak lekko pobrudzilam bielizne na taki rudawo-brązowy kolor.. eh.. i te bóle podbrzusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×