Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Magda gratulacje, beta rośnie, oby tak dalej, powodzenia, jak ci lekarka kazała robić to rób, trzymamy kciuki to musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SkarlerKate czekam na wieści, oby dobre. Pewnie ci się czas strasznie dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Hej ja mam dzis slaby dzien, bol glowy i gardla, nawet przelykanie sliny boli, leze teraz w lozku bo mam wolne do 13:30 bo potem synek wraca ze szkoly i koniec laby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Cześć Dziewczyny, mało się odzywam ale czytam. Nieustająco trzymam za wszystkie kciuki! Ja nadal w rozjazdach, dziś wracam do domu. Nie pamiętam który dziś dzień cyklu, na pewno druga faza :) Trzymajcie się! Napiszę więcej po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Nitka ja mam usg z pomiarami na każdej wizycie (a chodzę do dwóch lekarek i obie robią to usg, tak jak obie mówiły, że usg to nie jest żadne naświetlanie tylko badanie falami dźwiękowymi - bo bałam się, że zbyt częste usg może dziecku zaszkodzić ale uspokajały mnie, że nie, tylko nie zaleca się zbyt częstego badania jeśli nie ma takiej potrzeby) USG nie szkodzi dziecku, jedynie płód ma "lepszy" słuch niż my i on słyszy te fale dźwiękowe ale w żaden sposób one nie szkodzą tylko powodują, że dziecko reaguje - rusza się. Nie wiem dlaczego Twoja gin. wspomniała o "naświetlaniu". Moje obie lekarki na razie tylko bardzo krótko włączały dźwięk serduszka, bo ponoć maleńkie dzieci tj. we wczesnej ciąży nie przepadają za tym, więc włączały tylko tyle, żeby usłyszeć czy bije prawidłowo. Magda i anilorak trzymam kciuki za rozwój ciąży. Scarlet od Ciebie czekam na dobre wieści bo wierzę, że takie będą. Marianeczka głowa do góry nowy cykl zacznij z pozytywnym nastawieniem :) Atomka a może wcale nie przyjdzie @ ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Gowsik u Ciebie to trzymam kciuki za żołnierzyki przedwyjazdowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hejo, Agnieszka kuruj się z tym kręgosłupem nie miał kiedy o sobie znać tylko teraz przed ślubnym szałem eh... ruda pamiętam jak już pisałaś o waszym kryzysie szczerze nie wiem co ci doradzić bo sama bym nie wiedziała co zrobić więc mam nadzieje że skończy się to dla ciebie szczęśliwie...inka jak ten czas zleciał a nie dawno cieszyłyśmy się z pozytywnego testu... Magda trzy mam kciuki żeby wszystko było ok nie denerwuj się i odpoczywaj. Dziewczyny brzuszkowe na kiedy macie terminy i jak się czujecie :-) ????? Ja żyje moim dzieckiem więc wszystko się kręci wokół Lilki . Ma już 4 kg :-) ja nadal daje pierś i butle nic się nie zmieniło. Pomimo tego że nie pisze to cały czas was poczytuje i trzymam.kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Magda super ze beta rosnie, bardzo sie ciesze. Atomka a moze @ nie przyjdzie? Bylaby wspaniala niespodzianka Blondyneczko ja lecze tarczyce i biore caly czas leki, bedzie ok ale wiadomo wizyta u lekarza to podstawa Ruda mam nadzieje ze w domku ok i udalo wam sie troche porozmawiac Nitka gratuluje SYNKA tez mam i jestem w nim zakochana z wzajemnoscia hehe Aga zdrowka zycze Scarlet czekamy na wyniki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
ScarletKate czekam na Twój wpis z niecierpliwością.. :-( Xyz Nitka zdaje sobie sprawę z tego że progesteron jest niezaciekawy, ale mi sztuczne podawanie leków hormonalnych szkodzi.. póki nie ma aż tak źle unikam luteiny i duphastonu.. jutro znów zbadam poziom bety i progesteronu żeby wiedzieć co się dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaaa pięknie rośnie beta :) dbaj o siebie i bądź dobrej myśli :) scarlet jak wyszły wyniki? blondyneczko nie stresuj się tak bardzo - moja mama też miała tobiel 2x1,5cm przez wiele lat, była nieszkodliwa i teraz po kolejnej kontrolnej biopsji się wchłonęła - mam nadzieję że u Ciebie też nic poważnego to nie będzie :) anilorak zdrowiej biedaczku :) Evi super że malutka przybiera na wadze :) ja za miesiąc pewnie będę się zbierać do szpitala :) termin mam na Wigilię, ale lekarz chciałby mnie na święta już z małą ze szpitala wypuścić :) zobaczymy za dwa tygodnie na wizycie jak rokuje :) Gowsik jak się udał wyjazd? :) Nitka gratuluję chłopczyka :) ja też się nastawiłam na inną płeć dziecka ale teraz bardzo się cieszę :) a co do USG to mam na każdej wizycie - zawsze jest pomiar wielkości żeby było wiadomo czy dziecko rośnie odpowiednio do wieku ciąży, no i sprawdza tętno, główkę, brzuszek i serduszko :) ale ilu lekarzy tyle podejść do tematu - też byłoby mi dziwnie że mam usg na którym lekarz nie sprawdza czy wszystko jest ok. Może poproś o jakieś bardziej szczegółowe informacje na następnej wizycie? Kamila u mnie wszystko po staremu :) czuję się doskonale, mała skacze w brzuchu :) mam teraz wizytę na 30 listopada i będzie to prawie 37 tydzień więc coraz bardziej zbliżam się do końca :) dziś przeszukuję allegro w poszukiwaniu kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dzięki Dziewczyny za wsparcie :) właśnie otrzymałam wyniki : 1] (a) TSH 3-ciej generacji 3,522 uU/ml (0,350 - 4,000) (a) FT3 3,35 pg/ml (2,60 - 5,40) (a) FT4 1,17 ng/dl (0,70 - 1,56) (a) anty-TG <6,4 U/ml (0,0 - 30,0) (a) anty-TPO 5,1 U/ml (0,0 - 12,0) (a) Kortyzol 20,60 µg/dl rano (7-9 godz.) 4,30-22,40 wieczorem (15-17 godz.) 3,09-16,66 dziwne mają jednostki bo jak tylko zobaczyłam wynik tsh to odrazu pomyslałam że jest za wysoki ale wg ich norm jest okej... troche się uspokoiłam... jutro moze zadzownie do mojej gin albo dam jej te wyniki na kolejnej wizycie... cały dzień dzisiaj byłam w mega stresie... ten kortyzol troche za blisko górnej normy ale wg mnie to uzasadnione bo naprawde bałam się co wyjdzie z tą torbielą... tylko teraz nadal nie wiadomo czemu nie ma ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Teraz tak analizuje te wyniki i tsh mam jednak za wysokie i to moze byc powod, zadzwonie jutro do lekarki zobaczymy co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Blondyneczka ladne masz wyniki ja dzis robilam bete prolaktyne i tsh. Na ostatnim badaniu na koniec wrzesnia mialam tsh 0,005 zobaczymy co jutro bedzie w wynikach. Maomi dzieki, mam nadzieje ze szybko mi przejdzie. A wy bedziecie mieli piekny gwiazdkowy prezent. Ja jak wszystko bedzie dobrze to maly prezent pod choinke chce zrobic , jakas grzechtka lub smoczek aby moj starszy synek go odpakowal, zawsze marzyl o rodzenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Troche sie teraz zmartwiłam i nie wiem czy nie pójdę gdzieś do innego gina na usg. Za 3 tygodnie mam usg połówkowe, na nim wypytam jak to jest z ta szkodliwością i potem juz bede kazała gin mi robic:) z drugiej strony moja mama miała chyba 2 usg na cała ciaze;) Maomi na kiedy masz termin? Bedziesz miała córcię pod choinke:)) Scarlet jak tam wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, Nelina, Anilorak, dzięki dziewczyny :) Byłaby piękna niespodzianka, ale ... Wszystie znaki na niebie i ziemi zwiastują nadchodzącą @, więc nawet sobie nie robię nadziei, tylko nastawiam się na nowy cykl z monitoringiem. U mnie dziś 27 dc, a już od 21 dc mam różne sygnały nadchodzącej @, więc w cuda nie wierzę. Aha - jeszcze nie zrobiłam ani jednego testu ciążowego ... na razie brawo ja :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
blondyneczko wg mnie masz za wysokie tsh jak na staraczke. mimo ze w normie osoby w naszym wieku powinnu miec ok 2,5 a kobiety starajace sie okolo2,0.moja znajoma miala tsh 2,75i juz dostala minimalna dawke hormonow. mysle ze to moze o to chodzi jesli chodzi o niepowodzenia. a pecherzykow ci zazdroszcze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku ja tez tak uwazam ze mam za wysokie i ze to w tym moze byc problem... ale rok temu jeszcze mialam 1,5 -masakra... mam nadzieje ze to sie szybko zbija... A pecherzykow nie ma co zazdroscic... tak mi sie wydaje ze ta stymulacja wlasnie tych pecherzykow podniosla tsh :-( Ale chyba znalazlam powod niepowodzen Kamyczku a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Kamyczku masz racje tez tak slyszalam ze takie wlasnie tsh jest odpowiednie dla starajacych , ale ja miesiac temu u gina bylam z wynikiem 0.005 a dzis miesiac pozniej mam pozytywny test. ☺ jutro odbieram wyniki i jestem ciekawa co tam bedzie. Scarlet co tam u ciebie , jak wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko no myslę, że mamy winowajcę. dostaniesz leki i się wyrówna :) szkoda tylko że znowu coś :/ i ciągle pod górkę. u mnie nic ciekawego. jestem w połowie cyklu, mam mnóstwo śluzu. czuje lewą strone, czyli tam gdzie mam torbiel :/ mam nadzieję, że się nie powiększyła. anilorak zazdroszczę Ci :) nitka gratuluję synka, też mi się marzy... miałabym parkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku zgadza sie, znowu cos ale z drugiej strony to moze byc przyczyna tego ze sie nie udaje a to jednak jest krok do przodu bo wiem z czym walcze:-) czytalam ze nie jest trudne zbicie takiego tsh, wiec zobaczymy co bedzie... czytalam ze przy takim tsh nie jest niemozliwe zajscie w ciaze ale moze byc utrudnione dlatego wraz ze spadkiem tsh-wzrasta szansa na ciaze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśnekiwi
cześć dziewczyny mam problem.. Nie należę jeszcze do grona szczęśliwych mamuś ani nawet do tych niecierpliwie oczekujących, a przynajmniej póki co - nic mi o tym nie wiadomo. Jednak mam podstawy do niepokoju, bo, jak to czasem bywa, pozwoliłam sobie na odrobinę szaleństwa w najmniej odpowiednim dniu cyklu, kochalismy sie z mężem prawie codzienniebez zabezpieczenia ale konczyl na zewnątrz. .. Okres mialam 29 października, długośc cyklu to 25-26 dni..płodne wypadaly mi od 6-12 listopada a owulacja 10... . W związku z tym mam pytanie. Niewiele kobiet, które znam, obserwuje własne ciało i zmiany w nim zachodzące chociażby podczas cyklu, dlatego nie miałam do kogo się z tym zwrócić. u mnie zdarzyly sie dziwne napady gorąca, ból jajników, zaobserwowalam dużo bialo kremowego śluzu o grudkowatej konsystencji jak serek... mam wrażliwe na dotyk sutki no i brak apetytu ...POMOZECIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilia92
Blondyneczko aktualnie jestem w temacie stanu tarczycy i dla kobiety starającej się o dzidziusia tsh powinno być nie wyzsze niż 1.5.. Także kochana to rzeczywiście może być przyczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilia to zapewne jest przyczyna, bo sprawdzilam i rok temu mialam 1,2 i bylo idealne, ale za to pecherzyki nie rosly... ale wiem z czym teraz walcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Blondyneczka to rześ mnie nastraszyła ja miałam kiedyś 1.6 a jak ty mówisz ze ci wzrosło to kto wie czy ja też tak mogę miec. A może faktycznie u ciebie to jest przyczyną i w końcu wam się uda to zbić i zobaczysz 2 kreski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Kwaśnekiwi jeśli mąż kończył ba zewnątrz to bardzo mała szansa aby to była ciąża. Jeśli ovu była 10 listopada, to minęło dopiero 7 dni. To jeszcze za wcześnie aby czuć jakieś objawy ciąży, bo nawet jeśli jakimś cudem zaszłaś, to zarodek dopiero by się zagnieżdżał, więc organizm nie wysyłałby żadnych sygnałów. To co opisujesz to normalne objawy drugiej fazy cyklu. Wiele z nas takie ma, mogą się różnić od tych z poprzednich cykli. Musisz poczekać do terminu @. Nie myśl o tym, bo organizm potrafi nam platać figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u mnie moglo po tych hormonach wzrosnac i moze przez to sie ten guzek zrobil... ale w szoku bylam strasznym ze z 1,2 wzroslo az do 3,5... szalenstwo... Aga zawsze mozesz sprawdzic jak sytuacja z tsh w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśnekiwi
atomka83 dziekuje, poczekam do @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletkate kurcze:-( tak mi przykro:-( nie zalamuj sie! nastepnym razem napewno sie uda... moze jakies dodatkowe badania sa potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SkarlerKate przykro mi :-( nie poddawaj się, za kilka dni wrócisz do formy i popatrzysz na świat z nową nadzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×