Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milla30

Chcemy rodzić w 2016:)

Polecane posty

Witajcie dziewczyny, ja z rana powtórzyłam test- negatywny. Więc to jest zwykła miesiączka. Ulżyło mi trochę po całym miesiącu niepokoju i jak gadałam z narzeczonym o tamtym cyklu to powiedział mi, że lepiej jak jest tak bo przez to krwawienie czy plamienie mogłoby być coś nie tak z maleństwem, ja bym się tylko 9 miesięcy denerwowała a tak to przynajmniej odpocznę trochę psychicznie i dni płodne już niedługo :) I ma rację, te nerwy i stresy przez ten miesiąc to była katorga, dosłownie..Dorwałam się do coli bo miałam wielką ochotę cały czas, w końcu mogę normalnie wyleczyć pęcherz, albo się napić dzisiaj winka bez wyrzutów sumienia, a w tym cyklu na spokojnie :D Dzisiaj rano "wyszła" mi luteina.. przez chwile nie zatrybiłam i myślałam, ze to maluszek ale potem przypomniałam sobie o niej, poza tym na maluszka byłoby za duże. Już nie ingeruje w mój cykl, niech sobie krew na spokojnie leci a u mnie odpoczynek, odpoczynek, odpoczynek :) Miłego dnia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaaaa
ja jeszcze myśle ze to plamienie moze być po stosunku chociaż raczej mi sie tak nigdy nie zdarzało no róznie to może być zobaczymy ale jajniki po tym inofemie mnie bolą czy któraś z was sie wspomaga tym suplementem diety lub inofolikiem ??? czy może ziołami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaaaa
Hey co do plamień to dwa dni temu było troche czerwone teraz brązowe chyba jednak bedzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaaaa
było tak troche tego plamienia dzis narazie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31Lidka
Lillka ja takie plamienie miałam implatacyjne w 2 ciąży musiałaś mieć późną owulację więc możesz być w bardzo wczesnej ciąży zacznij brać kwas foliowy i dbaj o siebie będzie dobrze ;-) U mnie bez zmian nadal śluz jak w dni płodne i dzis juz piersi zaczynaja pobolewac a za 10 dni ma przyjść @ zobaczymy jak to bedzie ale brzuch po bolewa od 1 stycznia za dużo szczęścia bym miała bo o 2 ciążę staralam się pół roku a z 3 wpadka ;-) marzy mi się syn nawet w Święta tesciowa mnie zdziwila i powiedziała do mnie że syn by się jeszcze przydał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka, oby nie przyszła ;) takie plamienia mogą być implantacyjne, a nie pamiętam czy pytałam ale miewałaś tak wcześniej? jeśli nie to dobry znak! :) U mnie dzisiaj ciężko..W nocy obudził mnie przeszywający ból brzucha, było mi nie dobrze, kręciło mi się w głowie i lekko omdlałam. Nigdy tak jeszcze nie miałam, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić, wszystko naraz, cała się trzęsłam.. Teraz ogólnie jest ok, mam dość duże skrzepy a tak to zauważyłam, że raz leci krew a przez ułamek sekundy brązowy śluz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaaaa
nie dziewczyna u mnie to chyba jednak bedzie @ mi bo czasami tak miałam ale nigdy tydzień przed 1 no nie nastawiam sie teraz jzu mocniejsze plamienia kwas foliowy biore juz 6 miesiecy - wiec pod tym względem sie ubezpieczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31Lidka
Mi takie plamienie pojawiło się jak urodziłam 1 córkę a miałam 19 lat więc poleciała do gina a on że nic się nie dzieje a potem dostalam @ a drugi raz to gdy miałam 24lata i się udało i teraz moja srednia córka ma 5 lat.Brzuch mnie cały czas po bolewa śluz mieszany z białym czuje że znów będzie tak jak w tamtym miesiącu i dostane @ 4 dni wcześniej a mam cykle co 28 dni w ogóle ten cykl jakiś dziwny jest.Co ma być to będzie czas pokaże ;-) Choć bym się cieszyła bym miała prezent na urodziny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
No ja raczej obstawiam u siebie @ ale też by było miło jakby jednak niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
Mnie bolą jajniki szczególnie prawy niby mam regularnie okres co 28 dni ale z tym to rożnie może być jak dostanę @ to po pójdę do lekarza zapytam czemu takie plamienia niby progesteron ok to nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Czesc kochane! Wszystkiego dobrego w nowym roku, przede wszystkim zycze nam tego o czym najbardziej marzymy, te z nas ktore jeszcze czekaja na te upragnione dwie kreseczki zbey je ujrzaly a te ktore juz sa w ciazy zeby urodizly piekne zdrowe malenstwa:) Nie odzywalam sie troszke ale postanowilismy na troche z mezem wyjechac potrzebowalam tego zeby oczyscic troche umysl. Teraz czekam do pierwszej @ i na kotnrole do szpitala i mma nadzieje, ze bedzie wszystko ok wtedy chcialabym sie odrazu starac. Tylko ciekawe czy bede mogla jedne lekarz mowi , zeby odczekac 3 miesiace, a inny ze jelsi ok mozna odrazu...ja jak sie domyslacie wolalbym nie czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Nadziejka udało się bez zabiegu. Wiec wtedy chyba można szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa no pewnie ze tak ;) nawet Ci powiem jesli chcesz to 2 miesiaczki odczekaj ale nie dluzej skoro zabiegu nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno z celiakią, nie stosujesz diety więc masz mniejszą płodność,ale nie tylko bo jezeli zajdziesz masz większe ryzyko poronien a nawet problemow u dziecka. Nie stosujesz diety,masz więc niedobory pokarmowe i zkazujesz na to ewentualne dziecko w Twoim łonie. Tez mam celiakię. Dieta jest prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla jak się cieszę, że Cię czytam! Jak samopoczucie? Wydaje mi się , że można od razu ale zapytaj o to lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
Milla moja koleżanka miała zabieg i po 2 miesiącach zaszła ponownie z tego co mi mówiła lekarz jej mówił że mozna od razu ale lepiej pogadaj że swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31Lidka
Milla super że jesteś z tego co wiem to można zaraz się starać tu chodzi tylko o psychikę kobiety a tym bardziej że u Ciebie było puste jajeczko. A ja mam dola jakiego mój M mnie wkurza czuje pretensję do niego że nic nie wychodzi i strzela jakimis slepakami że ten cykl mam jakiś pokickany plakac mi się chce, jakas rozbita jestem.Brzuch mnie boli od 14dc teraz czekam @ bo i tak przyjdzie dola normalnie mam ;-( Miłej i spokojnej nocki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoska88
Cześć dziewczynki :) ja zaczynam starania ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie. Może nawet lepiej jak ten miesiąc tez przepadnie to nie będę z brzuchem pod nosem u brata na weselu tańczyła :) juz szykuje sobie nagrodę pocieszenia co zrobię po okresie jak ten przyjdzie :) Lidka ja ma tak przed każdym okresem ze mnie M strasznie wkurza ale juz mu kiedyś powiedziałam ze niestety są takie dni w miesiącu kiedy nie jestem do końca racjonalna i musi to przeczekać. Jeszcze jakoś wytrzymuje ale nie wiem czy sie w końcu nie zbuntuje :) dziewczyny szykuje sie na moja podróż marzeń wiec przynajmniej raz nie będę wypatrywała tysiąca oznakow i czekała z dnia na dzień na nieprzyjście okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoska88
Aaaa... Przepraszam nicki mi sie pomyliły odnośnie tego M to do Lidki było. Jeszcze raz przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Gość celiakie u mnie wykryto na podstawie zaniku kosmków jelitowych bo w badaniu krwi nie wyszło jednoznacznie że to celiakia ( wyszła za to jakas bakteria i musialam zażywać antybiotyk 2 tyg ) diete scisla trzymałam tylko tydzień , później zaczęłam podjadac bo były dni że nic nie jadlam wogole, nic mi nie smakowalo a zwłaszcza chleb bezglutenowy ( Probowałam sama piec a także kupować po prostu zaciagalo mnie na wymioty i nikt mi nie powie że to jest dobre ) Ginekolog wie że nie stosuje diety ale nic nie mówi (może brak wiedzy ) ale za to przed każda wizyta mam robione szczegółowe badania żelazo kwas foliowy itp. Aby sprawdzić czy nie mam niedoboru przez ta chorobę .. Nie miałam też problemu z zajściem w ciążę a profilaktycznie mam od lekarza również przepisana luteine. Wiem że ryzykuje ale jakbym miala być na ścisłej diecie to znowu bym nic nie jadła skończyło by się tylko na wodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31Lidka
Hej dziewczyny :-) Ja wczoraj rano miałam dola i płakała jak małe dziecko bo przed wczoraj moja średnia córka powiedziała do mnie że bardzo by chciała małego braciszka a ją zawsze pragnelam mieć syna i czuje się nie spełniona :-( Ale podjelam decyzję mam już od pół roku skierowanie do szpitala na usunięcie torbiela na prawym jajniku więc zrobię badania i się zapisuje zaraz po @.Muszę też zrobić markery rakowe bo jestem w ryzyku.Ja biorę już wszystko na lajcie co ma być to będzie ;-) Ja w ostatniej ciąży nie miałam żadnych objawów prócz braku @ bo też miałam torbiel więc myslelismy że to on bo też kiedyś wyszło że niby jestem w ciąży a nie stety była wina torbiela dodatniego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnie sformułowany temat skończy się na chceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarlotka1993
Lidka nie ma co się załamywać, wiadomo,ze jest ciężko, ja po tym jak zobaczyłam dodatnią betę miałam wieeeelką nadzieje, że na następny dzień już wyjdzie więcej a tu.. wyszło jak wyszło. Kiedy tylko zobaczyłam ten wynik to zaczęłam tak płakać, ze przez pół dnia nie mogłam się ogarnąć ale pamiętaj- każdy kolejny cykl to nowa szansa! Jesteś młoda, zdrowa, masz owulacje, normalne miesiączki, musi się w końcu udać :* Swoją drogą dziewczyny zapisałam się na ovufriend.pl, kobietki tam są na prawdę świetne, wspierają bardzo, mogę założyć nowy wątek i może któraś z was będzie się chciała dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Dziewczyny właśnie ja chce jak najszybciej znów się starać. Po pierwszej miesiaczce. .jęli wszystko bedxie ok po katroli :)szarlotka ja też jetem na ovu. .to załóż jakiś temat i daj znać. .dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoska88
Cześć dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
czesc kochane jutro ide pierwszy dzien do pracy po zwolnieniu, a planowalam juz w ogole isc na zwolnienie w ciazy:( ahhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landrynka truskawkowa
Czy mogę dołączyć? Moja historia jest dość skomplikowana. Opowiem może troszkę później. Mam 30 lat i w tym cyklu zaczynam starania o maleństwo. Czuję że może nie być łatwo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×