Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milla30

Chcemy rodzić w 2016:)

Polecane posty

Gość ajka123
Milla kochana bardzo mi przykro. Obys jak najszybciej mogla wrocic do staran :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31Lidka
Mam dziewczyny dołączył zrobiła po południu test jedną kreską a @ ma przyjść 22.Płakać mi się chce że pewnie nie udało się i @ przyjdzie jak zwykle. Brzuch mnie boli od paru dni jak bym zaraz miała dostać @ jakoś nie mam nadzieji. Dola jakiegoś dziś dostalam jeszcze ta wiadomość Milli przykro mi że tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Lidka z popołudniowego moczu tak wcześnie test nie wykryje. Trzeba z porannego i to przynajmniej po 7h spania. Wtedy jest szansa, że coś wyjdzie, ale najpewniej jednak 22go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Po Milli jakoś tak ciężko z dobrymi wiadomościami wyskakiwać, ale... dziś byłam na USG i już serduszko było widać:) z USG 6 tydzień i 5 dzień :) lekarz mówił,że mogą mi się jeszcze przytrafić plamienia, bo kawałek kosmówki się odkleił, ale podobno to niegroźne. I powiedział nawet z którego jajnika była owulacja ( zawsze mnie to zaskakuje, jak oni to widzą na tych mazach; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31Lidka
Szarlotka dziękuje za wsparcie,OlkaFasolka super że wszystko jest ok tak trzymaj niech maleństwo zdrowo się rozwija.Powiem szczerze że zawsze robilam test w dzień lub po @ ale nie musialam dziś i nawet z tego wszystkiego gdy wzielam pod kontem lekkim ten test to cień cienia wydzialam 2 kreskę psychika płata figle ;-). Taki jakiś lipawy dzień mam dziś. OlkaFasolka czy Ciebie brzuch bolal tak jak na okres?mimo że mam dzieci to każda ciąża była inną i było to ponad 4 lata temu ;-)Jak się uczylas przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31Lidka
Sorry Kochane ale jak piszę to mi zdania zmienia więc wygląda to tak jak bym pisała jakimś szyfrem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Wiem coś o tym, ja też z komórki piszę i ciągle się coś przestawia ;) brzuch mnie bolał jak na @ i właściwie cały czas pobolewa. Ale nie miałam specjalnych objawów związanych z piersiami. Może trochę sutki swędziały czasami. Z tego co pamiętam, w pierwszej ciąży też tak miałam - żadnych żyłek i przebarwień. Ale całą listę objawów pisałam kilka stron wcześniej na tym forum. Teraz już wszystkiego nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Skopiowałem i wrzucam jeszcze raz: - ból brzucha jak na @, - kłucie koło jajnika około 7 dpo, - straszne wzdęcia, - zawroty głowy w okolicach 8-9 dpo, - potrzeba zjedzenia śniadania z rana (jak nie zjem, trzęsą mi się ręce  ), - nagły skok temperatury (u mnie o 0,3st) w 8 dpo, - rozciąganie i przelewanie w okolicach macicy, - uczucie pełności, - dla tych, co obserwują przez Afrodytę, chwilowy spadek (3 dniowy) po owulacji do obrazu okołoowulacyjnego, następnie ponowny skok krystalizacji do paproci, - swędząca skóra w okolicy łonowej (jak przy powiększającym się brzuchu ciążowym  , - piekące i pobolewające sutki (brak żyłek i pełnośc****ersi). - sikam na razie z tą samą częstotliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31Lidka
OlkaFasolka mnie to brzuch zawsze zabolal i zaraz był @ wczoraj taki silniejszy ból że aż musialam po leżeć a teraz cały czas mnie boli z głupiec można już ;-) czekam do wtorku i rano zrobię. Pamiętam jak byłam w 1 ciąży to biust miałam piękny a wszyscy mówili mi że tak ładnie wyglądam to pewnie chłopak będzie a ja nie dziewczynka nikt nie wierzył mi aż poszlam na USG i się potwierdziło nawet była teściowa od samego początku jak się dowiedziała że jestem w ciąży to kupowała ciuszki dla chłopca a gdy poszlam na usg i powiedzialam jej że dupa się odwróciła i nie było widać to mówi trudno innym razem zobaczysz więc musialam powtórzyć jej jeszcze raz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31Lidka
Właśnie przyszła @ 3 dni za wcześnie ehhh szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31Lidka
Właśnie przyszła @ 3 dni za wcześnie ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
:( plus sytuacji jest taki, że w święta winka się napijesz, a w sylwester wysyrzałowa, szampańska zabawa;) u mnie już niestety jadłowstręt się włączył i święta będą przerabane pod tym kątem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka, kolejny cykl do starania ;) OlkaFasolka, dobrze, że wszystko jest ok, skoro serduszko już bije to musi być tylko dobrze :) Powiedzcie mi, od kiedy zaczęłyście brać kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem co się dzieje i bardzo się denerwuje.. Mam te plamienia już trzeci dzień, najpierw krew była blada a teraz już jest taka żywa, nie ma jej dużo ale też nie mało.. Bolą mnie przy tym jajniki, nie jest to miesiączka, nie ma żadnych skrzepów, zwykła krew. Do lekarza mogę iść dopiero jutro.. Miała któraś z was coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Cześć dziewczyny pisze że szpitala. Szarlotka nic się noe denerwuj idź kontrolne do lekarza.. Olkafasolka ja soe ciesze z Waszych dobrych wiadomości..ja się z najgorszym juz pogodziłam lepej , że to puste to w sumie nie było ciąży o teraz skupiam się żeby jak najszybciej dojść znów być w ciąży! ! Co do mnie trochę się tu zmartwilam bo lekarz mi na noc nie dał tabletki bo stwierdził że ta beta moja dziwnie wysoka..ze może być z jakąś chorobą coś. .o soe zmartwilam ..zmierzyli mi betę i czekam do rana. .ale wlansie przed chwila zaczęłam mocno krwawi. .wiec może soe zaczęło i ciesze się ze samo bez żadnej ingerencji..mam nadzieje ze się oczyści teraz szybko i będę się starala z wami zaaz znów! Narazie czekam do rana na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla, tak trzymaj :* Cieszę się, że masz takie świetne podejście. Ja właśnie się zbieram do gina bo dzisiaj z rana znowu krwawienia i tym razem już ze skrzepami.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarlotka199e
Dziewczyny, okazuje się ze po tabletkach mam po prostu takie jajeczkowanie.. Mam koniec dni płodnych, za dwa tygodnie mam zrobić test. Do tego czasu mam brać kwas foliowy i witaminy. Może nie wszystko stracone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Szarlotka bardzo dziwne to Twoje krwawienie owulacyjne... może skonsultuj to jeszcze u innego gina. Teoretycznie może wystąpić krwawienie w momencie owulacji, ale raczej nieobfite i bez skrzepów. Milla napisz, co u Ciebie, jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoska88
Cześć dziewczyny. Co u was slychac? Szarlotka czy dobrze zrozumiałam ze masz jajeczkowanie z krwawieniem? Ja juz po okresie płodnym i zaczyna sie wyszukiwanie ubjawow. Z testowaniem muszę poczekać na po świętach. Myśle o tym żeby zrobić test w sylwestra ale pewnie i tak nie wytrzymam i zrobię wcześniej. Diaasetka i olkaFasolka (jest jeszcze któraś w ciąży?) będziecie sie juz w święta chwalić rodzinie? Milla co u Ciebie? Jak sie trzymasz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie były skrzepy, po prostu w miejscu na kwiatuszki było więcej krwi, był inny kolor i z racji tego panikowałam. Robiła mi badanie, krwawienie mam bezbolesne, nieobfite i trwa po kilka godzin. Wieczorem przechodzi w brunatny, zwykły śluz. Przy badaniu "wyciągnęła" ciągnący śluz z krwią(dosłowna galareta z krwią), stąd wiadomo, ze to nie miesiączka + brak jakichkolwiek objawów. Powiedziała mi, że to jest moje mega jajeczkowanie powiązane z braniem antykoncepcji, podobno tak się zdarza. Mówiła, że jakby mnie to niepokoiło to mam się udać na pogotowie ale myślę, że nie będzie takiej potrzeby. Na razie to trwa trzeci dzień, jeżeli będzie trwało więcej to znaczy, że to jednak chyba miesiączka o 18 dni za wcześnie.. na razie jestem dobrej myśli. Zobaczymy co to będzie później. Jeśli będę krwawiła więcej niż tydzień to na pewno pójdę do innego lekarza albo i nawet na pogotowie. A wam zdarzał się ciągnący śluz z krwią np. w miesiączke? Krwawienie miesiączkowe to raczej zwykła krew..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Dawno tu mnie nie było :) Milla bardzo mi przykro, musisz się teraz trzymać a na pewno za niedługo znowu będziesz się cieszyć pozytywnym wynikiem:) ktoska88 teściowie już wiedzą w sumie dowiedzieli się wtedy kiedy mój mąż a mojej rodzinie dopiero powiemy w święta :) trochę się martwię bo to dopiero 6 tydzień, jakoś strasznie się boje ze poronie przez tą celiakie:( teraz u mnie zaczęły się wymioty i niestety ostatnio nie trzymam diety bezglutenowej, po prostu nie potrafię :( jak na razie ograniczam do minimum ale to to samo co nic :( ehhh pociesza mnie tylko to że stosuje tą luteinę profilaktycznie ale i tak ciagle biegam do ubikacji czy czasem nie krwawię i czy wszystko jest ok . Chociaż ostatnio rozmawiałam z koleżanką ze dużo jest kobiet co np. całą ciąże palą, piją czy biorą narkotyki i dziecko się rodzi zdrowe albo mają wyniszczony organizm przez różne choroby czy niedożywione i ciąża przebiega prawidłowo a ja się zamartwiam z powodu uczulenia na gluten czy dziecko będzie miało wszystkie witaminy.... dziwne to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Disetka, wiadomo, ze się martwisz ale jeżeli jesteś pod stałą opieką lekarza to wszystko będzie dobrze :) Dodatkowo z luteiną nie zginiesz :) A witaminy bierzesz? Ja wróciłam od drugiej lekarki, usłyszałam to samo, śluz z krwią. Mam poczekać do Stycznia, jeśli nie dostane miesiączki zrobić test ciążowy. Przepisała mi od razu luteinę, zeby zacząć od razu po pozytywnym teście brać.. Nie wytrzymam do tego czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Szarlotka uff to dobrze, myślałam że gorzej to u Ciebie wygląda:) to skoro megajajeczkowanie to jest nadzieja w narodzie;) czekamy w takim razie na testowanie. Ktośka trzymam kciuki i za Ciebie! Oby było nas tu więcej ciężarówek;) Disetka nie zmartwiaj się na zapas, to tylko szkodzi maleństwu. Ja już powiedziałam swoim najbliższym, jeszcze tylko siostra męża nie wie, ale dowie się w wigilię:) gorzej, że ciąża jednak zagrożona przez ten krwiak kosmówki. Na razie nie muszę leżeć, ale luteinę muszę aplikować. No i mam zakaz podnoszenia nawet własnego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
No witaminy biorę tak jak lekarz zalecił.Szarlotka a to masz luteine dopochwową przepisaną? ja teraz siedzę w pracy i ledwo się powstrzymuję od wymiotów :( aż się boję jak do domu dojadę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Disetka u mnie dziś 7 tydzień skończony, ale "tylko" mi niedobrze, chociaż pamiętam, że w ciąży z córką cały 3 miesiąc miałam przerabane. Nigdy nie wymiotowałam, ale było mi mega niedobrze i nie mogłam słuchać o jedzeniu. Teraz chyba się zaczyna powtórka z rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlkaFasolka, przetrzymasz, najważniejsze, żeby z maleństwem było wszystko dobrze :). distetka, tak , dopochwową. Biedactwo, uroki ciąży niestety. Do tego biorę kwas foliowy rano i kompleks witamin gold-vit mam po głównym posiłku. Powiedziała mi, ze te plamienia mogą mi się trochę przedłużyć, będzie to oznaczało , ze zagnieździł się zarodek. Zobaczymy :) Dodatkowo mierzę specjalnie temperaturę w pochwie, ciągle na poziomie 37 stopni.. Mam takie wielkie nadzieje, że nie wyobrażam sobie dnia,w którym dostaje okres albo zobaczę jedną kreseczkę na teście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Szarlotka ja po zagnieżdżenia też miałam plamienie :) też biorę witaminy rano a wieczorem jeszcze kwas foliowy, wczoraj odebralam wyniki badań co Ginekolog zalecił niby wszystko okey i dodatkowo zrobiłam też na kwas foliowy i też jest gorna granica :) mi jest rano niedobrze a potem 2 godziny po posiłku jakby brzuch mnie bolal i znowu zaciąga na wymioty :/ na razie tylko raz wymiotowalam bo staram się powstrzymywać bo wiem że potem będę głodna znowu coś zjem i znowu będzie mi niedobrze i tak w kołko :( olafasolka a ty masz też luteine dopochwowo ? Bo zastanawia mnie czy ona jest tak samo dobra jak ta pod język ? Ja ją biorę 2x dziennie rano i w nocy .u mnie dopiero 6 tydzień bardzo bym chciała żeby już się skończył 12 tydzień i wszystko było dobrze .... Jutro mam wkoncu wolne i zamierzam w łóżku cały dzień leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Disetka, było go dużo czy tak sobie? Jak wyglądało? Podobno ta dopochwowa jest lepsza niż ta pod język, tak mi mówił lekarz. Ja mam trochę skurcze w brzuchu w niektórych momentach. Tak jakby mi rozpychało coś brzuch, miałyście tak? Wiem, że to trochę za wcześnie, w końcu to dopiero 5 lub 3 dzień, dopiero jest gdzieś w jajowodzie i sobie wędruje.. Jeśli w ogóle jest. Bardzo się wystraszyłam, że ta krew mi wyczyści wszystko i wszystko zejdzie razem z nią.. Dziewczyny, jak ten czas wolno leci.. Bardzo dobrze, zasłużyłaś na wylegiwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×