Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milla30

Chcemy rodzić w 2016:)

Polecane posty

Gość Szuflada_wspomnien
Hej :-) ja też dołączam! Zaczynam Już za kilka dni.. Pierwszy cykl starań i oby dobrze poszło. Mam 28 lat i 3 lata temu rodziłam. Wszystkim nam życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoska88
Landrynka, szuflada witamy i trzymamy kciuki :) byłam dzisiaj u endokrynologa i tsh spadło mi pięknie do 0,6. Mam nadzieje ze teraz to juz szybko uda sie zajść w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla30
dziewczyny troche sie zmartwilam wlasnie dzownili ze spzitala, ze maja moje wyniki badania histopatologicznego i mam sie zjawic w szpitalu na konsultacje z lekarzem w srode:( Zazwyczaj poprostu si eodbiera wyniki a tu konsultacja? mam nadzieje, ze nie nic zlego...moze wiecie cos wiecej o badaniach po poronieniu, co moze byc ..moze to tylko jakies zakarzenie wykryli bo wiem, ze przed ciaza jakos w tamtym roku cytologie mialam z jakimis bakteriami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
Heyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
Milla no ciekawe ale warto to skonsultować bo róźnie może rzeczywiście jakieś bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla30
tak ide w sorde, mam tylko nadzieje, ze to tlyko bakterie a nic powaznego:( jak np zasniad groniasty, chooc podobno to bardzo rzadko ale jednak sie zdaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
U mnie jakoś dziwnie brak okresu tylko plamienia już 8 dzień masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
U mnie 8 dzień plamienia masakra czekam jeszcze z 3 dni jak nie dostanę okresu idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
Do tego byłam na imprezie w sobotę i umieram do dziś słabo mi mam mdłości ogólnie do du.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
Milla nie ma co gdybac i czytać po necie bo człowiek się nakreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
Do tego byłam na imprezie w sobotę i umieram do dziś słabo mi mam mdłości ogólnie do du.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla30
lilkaaa masz racje bo ja juz jestem na maxa zdenerwowana, czytalam ze czesto przy zasniadzie wysoka beta a u mnie wlasnie byla bardzo wysoka i wolno spadala:( No nic czekam do srody A Ty daj znac jak pojdziesz od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
Hey a co tu tak pusto??? Ja nie byłam u lekarza bo dostałam @ i to taki ze masakra no to teraz czekam znowu na owulacje i zrobię znowu progesteron zobaczymy jaki będzie poziom a co u was kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
hej lilkaaa to trzymam kciuk za koljeny cykl U mnie niestety nic dobraego:( koszmaru ciag dalszy.. wczoraj bylam u lekarza po wyniki badan histopatologicznych i wykryto zasniad groniasty.. Szczęście w nieszczęściu, że częściowy. ..ale teraz od pół roku do 8 miesięcy musze wstrzymać starania :( teraz mam kbtrolowqc betę co dwa tyg później co miesiąc. .aż spadnie do 0 wtedy kontrola jeszcze i dadzą zielona kartę. .. Jak poszła do szpitala miałam 22 tysiące, przy wpisie juz 36tys 29 grudnia tydzień później miałam już 3600 wiec spada ładnie .Wczoraj zrobilam kolejne badanie i z 3500 wzrosla do 11tysiecy wiec nie spadala:( Jestem zalamana. NO nic wizyta u lekarza 27 stycznia. Mam nadzieje, ze w koncu zacznie spadac i szybko spadnie. JA raczej nie bede rodzila juz w 2016 bo minimum pol roku musze odczekac, najpierw muszepozbyc sie tego gowna:( ale chcialabym z Wami zostac na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka96
Milla wspolczuje Cii z calego serduszka ze musisz tyle czekac ale zobaczysz Bog Ci to wszystko wynagrodzi te zmatwienia i wszystko co zle ;* bedziesz sie jeszcze cieszyla ;* aa noo rodzic moze nie bedziesz w tym roku ale za to masz jeszcze czas aby w tym roku zajsc w ciaze i nosic maluszka pod serduszkiem ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
Hey Milla współczuję ale trzeba być dobrej myśli będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
Ja zakupiłam dla męża witaminke C i chrom tak kazała moja gin więc teraz wzmacniamy jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Dzisiaj 25 dc jak zwykle nie wytrzymałam i zrobiłam test z popoludniowego moczu. Są 2 kreski . Pobolewa mnie brzuch jak na @ ale mam nadzieję ze odpuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Hej dziewczyny, dziekuje i mam nadzieje, ze bedzie ok, jutro ide do lekarza moze kolejna beta, mam nadzieje, ze spadnie( hmm wczesniej chcialam, zeby rosla teraz zeby spadala:( ) Kagusia!!! super nowina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla wszystko bedzie ok zobaczysz! Ja tez mam tydzien zgrozy, wizyta w poniedziałek więc zostało modlić się o cud żeby to nie była pozamaciczna znowu, bo nie wiem czy udałoby mi się jakoś przez to przejść znowu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaaaa
Hey Kagusia super wieści :) bedzie dobrze trzeba pozytywnie mysleć ja dzis ide do lekarza jak mi sie uda dostac bo tel nie odbiera Milla daj znac jak tam wyniki i co lekarz powiedział stosowałyście kiedyś jakies ziółka czy cos podobnego aby zwiększyc prawdopodobienstwo zajscia w ciąże ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaaaa
napisałam sie i wcieło mi post wrrr to jeszcze raz u mnie ten miesiac dziwny krwawienie od 3 stycznia okres 11 stycznia robie testy owul i nic jeszcze ale dzis zaczyna pobolewac jajnik moze na dniach bedzą płodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
Byłam u lekarza okazała mu wyniki powiedział że wszystko ok zbadał mnie też wszystko ok widział pęcherzyki no i boli mnie jajnik zrobiłam test są 2 krechy więc dziś przytulnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mam stresa jutro wizyta, tak bardzo się boję ze znowu pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
hej dziewczyny, Lilka tryzmamy kciucki za staranka, Kagusia daj znac po wizycie, wszystko bedzie ok!:) Moja beta w zeslzym tyg z 11.5 tys spadla do 4.5!!!:( tka sie ciesze:) kolejna beta w srode oby byla nizzzziutka:) Lekarz mi pwoedzial ze powinnam odczekac ok roku z kolejna ciaza, ale w spzitalu mi mowili ze miedyz pol roku a 8mc-y i badz madry! ja chce jak najszybciej:) i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam dziewczyny u was? Jakieś zmiany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla mi też mówili, że po pozamacicznej mam rok czekać, inni mówili, że po 2 cyklach mogę sie starać, no ale samo życie chciało, że po 1,5 roku dopiero się udało. Aaaaale już wiem, że będzie dziewczynka rośnie silna i duża bo w 16t6d miała już 14 cm, a jak patrzę to 14 cm mają dzieciaczki w 18 tc, także jestem szczęśliwa i mam nadzieję, że Wam wszystkim też się uda. Mnie leczenie kosztowało dużo nerwów, już nie mówię o pieniądzach, bo one nie są istotne - raz są, raz ich nie ma, więc najważniejsze jest to, że się udało i nie ważne jakim kosztem. Najważniejsze to mieć dobrego lekarza, który spokojnie wszystko wytłumaczy, wyśle na odpowiednie badania i dobrze pokieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×