Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonamala

Mąż chciał nagie fotki dla zysku?Pieniędzy?

Polecane posty

Gość gość
Moze w zamian chcial jej d**y skoro nic nie robi bezinteresownie:-) i sie zawiudl proste. Zdjecia to nic innego jak zdjecia przede wszystkim to mezczyzna :-) i popedy ma. Wiec przestan autorko strugac j******aa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest tak trudne do przyjecia dla ciebie? Ze chcial po urzywac bys nie wiedziala o tym ani nie dowiedziala? A zbieg okolicznosci trafil ze sie dowiedzialas orzypadkiem:-) i co mial ci powiedziec innego? Ze chcial sprubowac cos innego?;-) jeszcze bym sie nie zdzwila jak by ta mala oczernial ze ona sie narzuca jemu:-) bezinteresownie nikomu nie pomaga wiec pomysl jaka korzysc chciak miec z tego? Bo napewno nie tylko winko w prezencie. Prucz tych nagich fotek gdzie moze sobie dobrze robil:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna pomaga gdy jest zakochany:-) lub chce czegos w zamian:-) np pomagajac jej odwdzieczy sie seksem lub kasa ale stawiam na to ze chcial jej . Nie tych pieniedzy to inna sytuacja by byla i nie chcial by zdjec tej kobiety. Tylko za zalatwiona sprawe kase lub wodke. Wiec nie wiem nad czym ty jeszcze myslisz. Dostalas odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonamala
Mowil,ze zdjęcia chciał w necie sprzedac,ze wlasnie chodziło mu o zysk, zeby chociaz to z tego miał.ale do głowy mu żaden seks nie przyszedł A mi pozostaje mu ...uwierzyc...i zyc dalej....ze szło o kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam męża.,...czy jest walnięty czy nie. wiedziałam,ze jest materialistą, ale nie do takiego stopnia, by zakladac konto i sprzedawac fotki za 5 zł. Mowil,ze slyszał o czyms takim i chcial tylko sprwadzic czy ktos by kupił. Oczywiscie jej twarz by zakrył. Prosba męża byla poprzedzona jej mailem gdzie nawiązują do fotek zrobionych sobie na festynie. Ona mowi mu,ze kiedys duzo cwiczyla, robila sobie fotki ,jak zmienialo sie jej ciało, chwaliła męza, ze nadaje sie na modela i dziwi sie,ze nikt mu tego nie zaproponował, dodaje,ze na studiach kolezanki pracowaly jako modelki i ze mozna na tym niezle zarobic,(chodzilo o foto-modelki) Jak mąż słyszy slowo "niezle zarobic" to juz włącza mu sie hasło"kasa" wszystko sie zgadza, moglo tak byc...ale ja bardzo chciałabym w to wierzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie że bardziej przeszkadza ci to że mężowi mogła spodobać się koleżanka niż to że jest skrajnym materialistą i dla kasy jest w stanie złamać prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jestem o niego bardzo zazdrosna i wole to niz ,to,ze ona mu sie spodobała.... Ile mam procent szans,ze jednak szło o kase tylko i wylącznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostał zrypkę za to co chciał zrobic, nawet jesli jej nie lubił, to owszem na chwile c umysł stracił,zeby na tym zarabiac To ile mam szans,ze mąż nie kłamie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wolisz kryminalistę niż zdrajcę? W sumie kim się nie okaże to współczuję. Taki "Wybór Zofii" dla kretynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według moich obliczeń i z uwzględnieniem błędu statystycznego wychodzi że masz 67% szans na to że Twój mąż kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mu je wysłala. Dala zgode automatycznie, cokolwiek sie z nimi stanie. Zobaczylam 1 portal z ogloszeniami ku...w ,dz..ek typu"wysle nagą fotke za 30zl.,'" "moje cycki,24 letniej laseczki za...doładowanie" I co wy na to? Gdzie jest kryminalistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to 'zainteresowane' same daja takie ogłoszenia. A twój 'mąż-wąż' chciał sprzedać zdjęcia koleżanki z pracy, bez jej wiedzy. Obrzydliwiec, brzydziłabym się nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
dla zysku,,,chcuiał sie masturbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mateusz
Wedlug mnie romansu to ten czlowiek sie boi a dokladniej boi sie reakcji zony, ponadto nie byl pewny czy do takiego romansu w ogole by doszlo. Ewidentnie chcial romansu jednak strach go hamowal, nagie zdjecia to moglby byc tylko pretekst by sprawdzic czy jest takowa szansa na romans. Teraz po prostu broni sie przed tym jakkolwiek by mogl. Nie chce komplikacji. Czy chcial romansu? Na pewno chcial podswiadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko na twoim miejscu przestała bym się tu udzielać bo policja monitoruje takie fora i twój mąż może mieć problemy. Molestowanie spokojnie można już mu udowodnić a do tego jak dojdzie rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autorki to kiepsko to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie wy w tym widzicie molestowanie? tak czytam i czytam i molestowanie kojarzy mi sie z obmacywaniem osob z pracy gdy te tego NIE CHCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malik1
Jesli napisał te prosbe w mailu to jest skonczonym kretynem....ta dziewczyna ma na niego haka ale pewnie nie zrobi mu nic bo sie go boi, tego kwasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Molestowanie było szerzej opisane a wątku autorki na Netkobiety.Było poklepywanie po tyłku i macanie przy ksero.Jeśli dodać do tego maile w których facet pisze że załatwi pracę za nagie fotki to ta koleżanka ma raczej podstawy do szantażu. Gość sam zaplątał się we własną intrygę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka11
a niby co kombinował? Intryge? szantaz/? Czy w koncu romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona1
Czy wam tez sie wydaje,ze to jakis zbok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonamala
Mąż ma kont0 na fb....mnostwo znajomych, pnad 600...ale zadnej informacji,ze jest w zwiazku...zadnych wspolnmych zdjęć...a ja bym chciala aby pochwalił sie rodziną.. Czy przesadzam? Mam wrazenie,ze on ma to konto wlasnie dla takich jak ta.....dz...wka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonamala
Sprostowanie co do tego,ze mąż popełnił molestowanie: on ją polecił szefowej i ją przyjeła pomijajac inne cv a dopiero potem wyleciał z żartem o nagich fotografiach Wiec nie bylo szantazu, ani molestowania...pytam męża jak z tego wybrnie jak ona ma na niego haka..mowil,ze obróci to w żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam13
90% ze jak fotki były fajne.....ponętne...to chciał je po to aby sie wackiem pobawic Kto sie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek90
Ludzie dla pieniedzy zrobią wiele, duzo, wszystko. Twoj mąż byc moze chcial je dla pieniedzy i zysku. Moze jest ci wierny..ale zobacz do czego posunal sie aby miec z czegos zysk i kase....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcial i zysku i romansu tylko wyszlo za wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak tam mezus?NAm w pracy opowiada ,ze pipy nie golisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×