Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonamala

Mąż chciał nagie fotki dla zysku?Pieniędzy?

Polecane posty

Gość gość
sprawdz jego telefon ,chociaz moze wykasowal juz durne teksty ktore do mnie pisal.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jej to napisał skoro napalony był na fotki? Przecież gdyby mi doprawiał robi znalazłabym inne maile do niej, cos o seksie, cokolwiek. A mąż jak sie wydało, sam mi pokazał wyjasniającego maila,ze nie mial zamiaru mnie zdradzic, tylko popatrzec. To w co mam wierzyc juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto zrozum wreszcie że przy jednej dziurze to i kot zdechnie. Facet całe życie był tylko z tobą to chyba wreszcie coś mu się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znalazłabyś innych maili, bo je wykasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś taka naiwna i wiedział, że uwierzysz w jednego, szybko napisanego, na odczepne maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzelam : bo brzydko wyglądała nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiste jest że nie pisał maila na szybko bo podobno koleżanka wolno czyta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze jest to, że nadal będzie robił w konia głupią autorkę tylko teraz będzie sie pilnował i wszystko kasował, ewentualnie robił to tam gdzie autorka nie ma dostępu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi, czy ta dziewczyna powinna kręcic sie kolo mojego męża po tym co jej napisal? Mąż nie chce z nia romansu, po co do niego wypisuje?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Twój mężuś-zdradzacz jej na to pozwala. Pewnie ma kilka takich kobiet w sieci i w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ma więcej nagich fotek ale nikt inny nie chce ich oglądać więc uczepiła się twojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozliwe jest,ze jest super piekna, zgrabna...ale męża to przerosło, bo sam ma daleko do ideału nago , nie chodzi na silownie, maczo nie jest, zaden wysportowany /........i przy niej nabawiłby sie kompleksów? Panowie czy jest taka szansa, ze nie chciał seksu,bo ma kompleksy? A przy mnie ich nigdy nie miał..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że jest na to szansa ale raczej dorównują sobie urodą bo o ile pamiętam na innym forum pisałaś że jest brzydka i ma fatalną cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez czy przeciętną z urody i figury poprosiłby o zdjęcie nago...? A jesli ja odrzucił, bo była za ładna nago? Czy faceci tak maja? Ze tchórzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ta przeciętna i tak jest ładniejsza od ciebie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to prawda to facet jest wyjątkowo obrzydliwy. Współczuję autorko. Zresztą, dla każdej szanującej się kobiety facet, który prosi o nagie fotki inną kobietę byłby od razu skreślony. Widać jesteście siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka wyglada po ciazy tragicznie ,jeszcze jej Maz nam rozpowiadal ze ma tragiczna wariatke Z rozstepami I jej Nie staje Bo ma w domu brzydule..podrywa nas wszystkie i jest oblechem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej=jemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja spytałam, czy jest opcja,ze stchórzył, bo ona nago wygląda rewelacyjnie a on nie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz tepoto Takie prowo chcialas rozkrecic ale ci Nie wyszlo debilko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem żadną prowokacją. Czy jest opcja,ze on stchórzył, bo ona byla za bardzo atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że nie masz się czym martwić bo pewnie kiedy zobaczył jej nagie fotki to zrozumiał że to za wysokie progi na jego możliwości. Problem będzie wtedy kiedy znajdzie sobie równie nieatrakcyjną jak on a uwierz mi świat jest pełen brzydkich pasztetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój maż to radny? Jeśli wolno wiedzieć to jaką pracę załatwił tej pannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąz z twarzy jest ładny i przystojny. Wysoki. Ale nie chodzi na silownie, nie jest opalony, zadnego kaloryfera, klaty, jest męski nie powiem, ale nie ma jędrnego ciała. Nago nie robi wrazenia, ale w ubraniu owszem. Prosze nie śmiejscie sie ze mnie, takie mam przemyslenia Bo ja brdzo musiala miec zgrabną figure,zeby prosic o fotki...wyraznie jej napisał "Ja tyle dobrego dla ciebie zrobilem, a ty nawet tego nie chcesz dla mnie zrobic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już się pogubiłam o co chodzi w tym temacie : pytasz jakie były intencje twojego męża czy chodzi o ocenę atrakcyjności jego koleżanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×