Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonamala

Mąż chciał nagie fotki dla zysku?Pieniędzy?

Polecane posty

W to dla pieniedzy juz nie uwierze. Chodzi mi juz o to,czemu dal jej kosza skoro miał okazje by mnie zdradzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zrozumiał że posunął się za daleko i może stracić żonę która jest dla niego najważniejsza. Satysfakcjonuje cię ta odpowiedź czy będziesz dążyć dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie wydaje,ze kocha...jest dobry dla mnie, ale n ie wiem :( tyle mężczyzn udaje miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona mu nigdzie o seksie nie pisała Znalazlam tylko maila gdzie pisze mu,ze wie,ze podoba jej sie (tzn moj mąż) ale wie,ze jest zajęty i pozostają tylko zarty, niedopowiedzenia... wtedy mąż poprosił o fotke..najpierw w bikini, potem nago, a jak wysle pikantne to dostanie buziaka i klapsa w tyłek w pracy. I tak sie zaczelo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona z maili z tego wynika,ze nie chcial mu ich wyslac. Opierala sie, wymigiwała sie,ze juz jakos mu sie odplaciła za załatwienie pracy. Nie wiem czy mąż to olał,czy sie obraził, ale przyjał te fotki lecz jak widac nie ci,agnał dalej tego flirtu. Moze jej opór to policzek dla mego męża? Moze ona nie chciala? Moze jednak jak dała fotki to z wielkiej łaski..... Moze mąż jednak cos zrozumial i sie wycofał... Ale miał okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i nie wierze. Musze to napisac. Autorko jestes idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem idiotką. Napisałam,ze to,ze to dla pieniedzy to nie uwierze!!!!! Co cie tak zbulwersowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli kobieta nie chce wysłać nago swoich zdjęć i sie zabawiac, to jest to policzek dla mezczyzny tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko napisałam, ze to ona miala opory przed wyslaniem mu zdjęć. Ona Napisala mu"Kochanie, mylisz sie, ja juz ci sie odwdzieczylam w 80% pewnie nie pamietasz jak (sprawy sluzbowe) ,ale cos tam podesle niebawem..." wygląda na wysłanie ich z wielkiej łaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej niż nagie fotki zastanawiające jest dlaczego do twojego męża koleżanka pisze : kochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej ciagniesz to prowo gruba szmato rozstepami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAciek B popirdolencu zalozyles ten watek zamiast tej kiblowej kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Maciej B ten niedorozwoj psychiczny zalozyl ten topik -nie odpisujcie mu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi Nas ze dorosly bezrobotny chlop zamiast wziasc sie za jakas robote wymysla takie bzdury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem okim wy mówicie. Przeczytalam maile męża, były w nich rzeczy jakie opisałam, poprosiłam was o ocene, intuicje, co mam zrobic, co na moim miejscu byscie zrobily Czemu jak taki zbok i oszołom, psychol to czemu sie z nia nie przespal? Jest to jedyny męzczyzna w moim zyciu, mąż. Mnie nikt nigdy nie podrywał, nie flirtował. Nie mialam propozycji romansu, zadna ze mnie laska. Niby nic sie nie stalo, ale pytanai pozostaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokacja bo nikt nie chce wierzyć,że istnieją takie głupie babki.Ot co.Zadałaś pytanie-dostałaś odpowiedzi ale nadal nie rozumiesz co tu do Ciebie ludzie napisali.Jakaś obca baba wypisuje do Twojego męża "kochanie",Twój mąż chce jej nagie fotki i pitu pitu a Ty dalej drążysz,że jej nie przeleciał?A skąd to wiesz?W końcu załatwił jej pracę a fotki to tylko deserek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty czytasz,ze zrozumieniem? Owszem, byly maile o fotkach..ale po tem po pewnym czasie, jest mail, w ktorym mąż jej pisze,ze on "nie jest z tych co skacze w bok". Tak jej napisał, tej samej, od ktorej chcial fotki i zalatwił prace. Sama jestem zdezorientowana, o flirt, dostał ochrzan, bylo zle miedzy nami ale ta sprawa sie ciagnie dalej. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie dziw się że ludzie myślą że to prowokacja skoro powtarzasz się jak zdarta płyta i temat się nie rozwija. Przypominam że na Netkobiety twój wątek miał kilkadziesiąt stron i kilkaset odpowiedzi a ty i tak w kółko pisałaś to samo. Jeśli nie mam racji to mi to udowodnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po rostu mnie ta sprawa męczy. Męczy mnie czy sie z nia przespał, czy nie. czemu ją odrzucil.....czemu to sie wydarzyło. Jak teraz ze sobą rozmawiają, czy ona tak cudownie wyszła na zdjeciach a on jednak okazał sie w porządku i pozostał mi wierny... Czy wyszla jak maszkara...ale z inną by chciał...\\ czy ta nic wiecej nie chciała oprocz wysłania z djęc i swietego spokoju............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czego Ty chcesz kobieto?W ogóle sama prośba męża o nagie fotki jakieś innej kobiety jest co najmniej obrzydliwa..Masz w ogóle rozum?Facet leci z Tobą w kulki a Ty łykasz jak pelikan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu zadałabym sobie pytanie gdzie leży granica w zachowaniu twojego męża po przekroczeniu której uznasz że nie chcesz z nim dalej być. Jeśli uważasz że już ją przekroczył to się z nim rozstań a jeśli nie to dla własnego spokoju przestań dążyć co było między nim a koleżanką bo tylko się niepotrzebnie nakręcasz. Nie zmienisz tego co było a jedynie zniszczysz to co jest między wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie,ze nie przespal sie z nia tylko dlatego,ze nago juz nie byla taka fajna.. a z inną....bardziej atrakcyjną , to nie odrzuciłby i przespałby sie.... tego sie boje, ze oparł sie tylko dlatego, ze nago mu sie nie podobala Tego nie wiem;gdzie on mowi prawde,czy kazdej nawet super atrakcyjnej napisałby "Sorka,ale ja nie z tych co skaczą w bok"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na te pytania może odpowiedzieć ci jedynie twój mąż. I tylko od ciebie zależy czy mu uwierzysz. Dalsza dyskusja chyba nie ma sensu bo nikt na forum nie wie co tak naprawdę kierowało twoim mężem i jak daleko się posunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On sie upiera,ze to byl tylko flirt. Bez znaczenia. Kocha mnie i nie zdradzi . Ale ja mam te watpliwosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie powies gruba szmato :D a tak serio Maciejka idz na gej czat ,a nie sie tu produkujesz debilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×