Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonamala

Mąż chciał nagie fotki dla zysku?Pieniędzy?

Polecane posty

On poprosił mailowo te dziewczyne o fotki, ale znaja sie w realu i pracuja ze soba. Czy odnosze dobre wrazenie,ze on ma inne adresy i mailuje z kobietami w necie, z innymi...niekoniecznie w realu....bo na to mi wygląda...ze to dosc odważna prosba i jakby byl w tym doswiadczony....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A świstak siedzi i zawija. Nie bądź naiwna. Moze specjalnie tak napisał, bo wiedział, ze to przeczytasz. Kobieto z doswiadczenia powiem Tobie, zebys nie dała sobie wciskać kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dopisze, ze psy chcesz wieszać na dziewczynie a maz to co, świętość? Dlaczego chcesz za wszelka cene wybielić meza? To on przysięgał wierność, nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko do mnie Twoj maz pisze maile i zalacza fotki swojego kootasa ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wybielam męża...staram sie zrozumiec....czy to byla zdrada........czy tak na prawde nic sie nie stalo i nie jest to powodem do separacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty uważasz za zdradę tylko sytuację,w której męża przyłapiesz jak się zabawia z inną? Przecież proszenie o nagie zdjęcia nawet dla żartu jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.Jesteś ślepa czy głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem poniżej poziomu...ale nie jest zdradą, chęcią przespania sie z nia zniose obrzydliwy zart męża....ale chęci napalania sie na nią (jesli nie wierzyc slowom męża) bym nie wybaczyla a wielu z was pisze,ze nie wierzy w zart a w to,ze zalatwil jej prace...bo mu sie podobala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wierzę w żart.od fotek się zaczyna ale pewnie sam chętnie by sobie spogladał na jej nagie ciało i może jeszcze potajemnie by sobie robił do nich dobrze ręką.Moim zdaniem napalił się na nią i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci mial powiedziec?zastanow sie posiadasz mozg?;-) i ty sie jeszcze zastanawiasz wiadomo ze na inne dupki po patrzec chce twoja juz mu sie znudzila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kobity takie glupie a ty tez glupia jestes:-) bys sie nie obudzila za puzno z raczka w nocniku i brakiem meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz na mysli? Prosze o wypowiedzi kobiet, ktore tez odkyrył,ze wasz mąż z kims pisze i jak to sie skonczylo. żal mi mojego malzenstwa, nie jest warte zakonczenia go,nawet sobie tego nie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wez powiedz swojemu Mezowi Zeby przestal wysylac mi te durne maile !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
A ja zadam pytanie czym dla Ciebie jest zdrada i co mąż musi zrobić żebyś za zdradę to uznała ? Jeśli odpowiesz to napiszę w jaki sposób mój mąż zdradził mnie ze swoją koleżanką z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonamala
Zdradą byłoby całowanie sie z nia , pożądanie i seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko calowalam sie z Twoim mezem ,ale potem wyslal mi fote swojego kootasa I go odrzucilam,Teraz on n*******la maile w godzinach pracy z prosba o spotkanie,twierdzi Ze z toba laczy go jedynie dziecko ,to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Czyli problem rozwiązany bo dla Ciebie to o czym wiesz to nie była zdrada (no chyba że podejrzewasz coś więcej ale po co się zadręczasz jak nie masz dowodów). Dla mnie ważniejsza jest zdrada emocjonalna i właśnie tak zdradził mnie mój mąż.Do seksu nie doszło ani nawet do innego kontaktu cielesnego ale były dziesiątki smsów dziennie, rozmowy telefoniczne, komplety, wyznania i bliskość emocjonalna większa niż nasza. Niby żyliśmy razem ale on był myślami przy niej.To bardziej boli niż gdyby przespał się z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli twój sie w niej zakochał.... Ja nie wiem co wyrabia moj mąż....do dzis nie wiem czy to byl tylko żart....i nic nie na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Teraz raczej twierdzi że nie zakochał ale zauroczył. Pociągała go bo była inna: taka fajna i beztroska a ja stałam się czymś powszednim. To była taka ucieczka od codzienności. Niestety zbyt późno się o tym dowiedziałam ale staramy się naprawić naszą relację. Myślę że dobrze się stało że wiesz jaki błąd popełnił twój mąż bo jesteś w stanie zapobiec sytuacji zanim zbytnio się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonamala
nienwidze takich bab...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sądzisz o moim mężu? Napisał jej,ze mnie kocha a prosba o fotki to był "impuls"/////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo tam pare maili, świadczących,ze sie zuroczyl np super jestes super sie usmiechasz jak stoisz obok to skupic sie nie moge taka fajna jestes mąż twierdzi,ze to wszystko podpuszczanie jej dla jaj, dowartosciowania sie...ale w rzeczywistosci jest mu obojetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadam ci to samo pytanie a co mial ci powiedziec innego?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzial ci to co chcialas uslyszec....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś AMEN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydawalo mi sie
Skończmy już to : Dziewczyno, Twój mąż jest bardzo fajnym i porządnym człowiekiem. Oczywiście żartował. Nie chciał fotek. To była znana metoda wykrywania dziwek. Załatwił jej pracę chociaż jej nie lubi. Jest wielki. Poza tym Cie kocha i jest uczciwy. Nigdy by nie skłamał. Znasz go przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jest chciwym materialistą-jego najgorsza wada Mowil,ze załatwiajac jej prace liczył na jakis prezent, cokolwiek, cos materialnego. Mąż nigdy nie robi nic bezinteresowanie. A ta dziewczyna nawet kawy albo butelki dobrego wina mu nie kupila. Mowil,ze go wykorzystala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×