Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonamala

Mąż chciał nagie fotki dla zysku?Pieniędzy?

Polecane posty

Gość gość
Autorko a czy ty kochasz swojego męża i czy jesteś w stanie wybaczyć mu nawet jeśli posunął się do czegoś więcej niż oglądanie fotek koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. On najpierw ją polecił, dostała prace...a potem dopiero , jakis czas pozniej, poprosił o te fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałaś dodać że jeszcze macał ją przy ksero. Odpuść kobieto bo nawet jak zobaczyłabyś ich uprawiających seks to i tak byś znalazła wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonamala Wejdź na jakiś czat. Popisz z naslinionymi facetami, daj im maila. Wyślijcie sobie fotki i zobaczysz jak to jest. Każdy facet piszący z kobietami wali sobie konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko co Twoj Maz taki dzis zdenerwowany siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za glupia wierzy w cuda na kiju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mąz ją widzi w pracy co 2 dzień, to nie jest znajomosc na odległość,pisał do niej maile jak mieli urlopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi prawde: Jakbyscie czytaly takie słowa od zonatego"Nie jestem tobą zaintyeresowany bo ja nie z tych co skaczą w bok , jestem wierny zonie" to dałybyscie mu spokoj? Mąż jej tak napisał, ale to bylo po tym jak niby te fotki chciał.... Piszecie,ze sk...wiel ale jasno tu pisze,ze odmowil jej romansu jakiegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby po takim mailu ona cokolwiek od niego chciała (a widac,ze chciała) to mąż moglby ją oskarzyc o molestowanie, a nie na odwrót,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinna dac mu spokoj, a ona nadal pisała....ta sama,z ktorą dla żartu flirtował. mam maile tej dziewczyny jak nadal po tym jak jej napisał,ze sie znia nie przespi,-pisze do mojego męża, ta sama od fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co zrobilybyscie na moim miejscu? Rozprawiły z ta ,ktora utrzymuje z nim kontakt? Mąz ewidentnie z nią skonczył,wierzyc mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt wiecej nic mi nie powie...nie widzicie nic dobrego w moi męzu:( Czy na moim miejscu rozwiodłybyscie sie? krotka odpowiedz: tak lub nie prosze o szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie widzimy nic dobrego w twoim mężu i na twoim miejscu rozwiodłybyśmy się. Czy ta odpowiedź satysfakcjonuje cię na tyle żeby wreszcie skończyć tą dyskusję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym czytała ta głupią Anitkę 21 czy jakoś tak co tu kiedyś pisała.Tez inteligentna inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj gdyby głupota miała skrzydła to Autorka pewnie skończyła by jak Ikar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mówił,ze to był tylko test ,chciał sie przekonać, czy jest dz....ką i k.....ą , która wysyła takie fotki innym. Okazało sie ,ze tak i dla niego jako kobieta nie ma zadnej wartosci. Takie sa tlmaczenia męża...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem kobieto co Ty masz w głowie i coraz częściej myślę,że Twój temat to zwykła prowokacja.Dostałaś tu mnóstwo rad,że Twój mąż to stary oblech a Ty nadal nie widzisz nic obleśnego w jego zachowaniu?Sama prośba o nagie fotki w stosunku do koleżanki z pracy jest mówiąc bardzo delikatnie nie na miejscu.A może wolałabyś go nakryć jak się do nich trzepie?Ale nie,czekaj..Ty pewnie jakbyś przyłapała męża w łóżku z inną nastawiłabyś mu się jeszcze do trójkącika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż to nie oblech i nie stary, nie przekroczył 40stki...jest przystojny i teoiretycznie ma powodzenie wsrod kobiet...ktore nawet jak ma obrączke...to nic ich to nie odsuwa. wiec nie jest oblechem Czyli (do osoby z ostatniego wpisu) , ty nie wierzysz,ze mąż zwyczajnie jej nie lubi i chciał jej udowodnic ,ze jest zwykłą k....? Ona z nim flirtowała,a mąż chciał jej udowodnic,ze takie co flirtują z żonatymi nic nie sa warte, miala mu wyslac fotki a on planował ją kopnac w d.... A wiec mąż mowi,ze prosba o fotki to byla zwykła podpucha. I chce , blaga bym mu uwierzyłą. Ze on caly czas robi sobie z niej jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolanta1
A podaj maila do Niego chetnie wysle mu swoje nagie foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k niezalogowana
Ja tez jestem zainteresowana ,co prawda mieszkam w stanach ,ale chetnie zabawie sie z Twoim mezem jak wpadne na wakacje ,moge go zasponsorowac podaj jego numer telefonu autorko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek  b niezalogowany
Czy Twoj Maz bylby chetny na sex analny z przystojnym mezczyzna? Ty bys byla spokojniejsza bo wiadomo facet z facetem to nie zdrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek  b niezalogowany
To jak bedzie autorko ? Bo ja juz parowke podgrzewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty udajesz?to może napisz do jakiegoś faceta i popros go o nagie fotki?mąż pewnie będzie zadowolony, bo oboje jesteście porypani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś naprawdę jakaś walnięta!Mąż nie oblech a Ty nie widzisz nic złego w proszeniu o nagie foty?Nawet dla jaj jak się tłumaczy Twój żałosny mężulek?Uważasz,że ta kobieta jest dziwką a Twój mąż kim jest,że w ogóle takie myśli chodzą mu po głowie.Bo rozumiem chęć żartu ale jakie trzeba mieć poczucie humoru,żeby fotki wyciągać?No rzeczywiście ubaw po pachy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dla żartu. Chciał jej nosa utrzeć, troche sie wywyższała, mąż mowi,ze nie sądził nawet ,ze ona weżmie to na serio... Mąż , tak sie tłumaczy.. mowi o niej :stara panna...durna, . Tłumaczy mi,ze jej nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×