Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myślicie że ona robi to specjalnie?

Polecane posty

Gość gość
Plastikowe problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale racja-ty nie odpisujesz to ja tez bym olala-proste.ignorowac to sobie moze koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówiłem, że księżniczki będą się oburzać? Chociaż napisałeś, że nie możesz odpisać z powodu pracy, a ona nie odpisuje, choć nie ma nic do roboty i jest to sprawdzone. Księżniczki i tak tego nie wezmą pod uwagę, dlatego, że uderzyłeś w czuły punkt, one też tak robią, "mszczą się" jak w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimby bawią sie w uwodzenie
"gość dziś Nie mówiłem, że księżniczki będą się oburzać? Chociaż napisałeś, że nie możesz odpisać z powodu pracy, a ona nie odpisuje, choć nie ma nic do roboty i jest to sprawdzone. Księżniczki i tak tego nie wezmą pod uwagę, dlatego, że uderzyłeś w czuły punkt, one też tak robią, "mszczą się" jak w przedszkolu." PRZECIEŻ WY UWIELBIACIE KSIĘŻNICZKI! :D Zwykle skromne i ZAKOCHANE dziewczyny, którym bardzo zależy olewacie ciepłym moczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimby bawią sie w uwodzenie
"gość dziś Nie mówiłem, że księżniczki będą się oburzać? Chociaż napisałeś, że nie możesz odpisać z powodu pracy, a ona nie odpisuje, choć nie ma nic do roboty i jest to sprawdzone. Księżniczki i tak tego nie wezmą pod uwagę, dlatego, że uderzyłeś w czuły punkt, one też tak robią, "mszczą się" jak w przedszkolu." To mi wyjaśnij czemu jakimś dziwnym trafem to właśnie arognackie księżniczki są w związkach z uległymi misiami, którzy wyliżą jej kupkę z doopki a przeciętne dziewczyny bardzo chcą kochać i być kochane ale nikt ich nie zauważa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w związku na odległość z pracoholikiem. Nie raz szlag mnie trafia, że za rzadko się spotykamy , ale o literki upominamy się nawzajem.Kiedy tęsknię nie czekam,po prostu piszębo wiem, że On czeka, a mając telefon zawsze przy sobie nie mam problemu z odpisywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mi wyjaśnij czemu jakimś dziwnym trafem to właśnie arognackie księżniczki są w związkach z uległymi misiami, którzy wyliżą jej kupkę z doopki a przeciętne dziewczyny bardzo chcą kochać i być kochane ale nikt ich nie zauważa jezyk.gif x ja ci wyjasnie, chociaz jestem dziewczyna :P otoz mezczyni sa tak prosci i ubodzy emocjonalnie, ze nie potrafia odroznic zakochania od pozadania ani czasowych skokow adrenaliny. A poniewaz przy ksiezniczkach adrenalina skacze dosc czesto sa swiecie przekonani, ze to milosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego z czasem dochodzi efekt pawlowa - ksiezniczka staje sie bodzcem warunkowym, z ktorym to organizm mezczyzny kojarzy przyspieszone bicie serca, a wraz z tym stan euforii, czyli po prostu wywoluje reakcje warunkowa na ww bodziec. I tak oto mamy przepis na milosc zycia, tamtadadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowiac krotko i bez zbednego p********ia - jesli chcesz zeby facet sie w Tobie zakochal, a nie chcesz byc zolza, mozesz zaproponowac wspolna kradziez aut albo zdac sie na los i modlic np. o trzesienie ziemi, napad na kino lub zwykly deszcz meteorytow w trakcie randki. w 3 czesciach, bo uznawalo za spam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleeeeh, nienawidzę księżniczek. Nie opowiadajcie głupot, że faceci na nie lecą. Raczej frajerzy z syndromem ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leca na malowane lale. :(Facet mysli fiutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem,ze wszystko jest okay kiedy ty nie odpisujesz i masz na to milion wytlumaczen,ale kiedy ona jest zajeta i rowniez ma milion pretekstow to juz problem ? A tak w ogole to ile masz lat chlopaczku ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jak na dłoni, że dziewczyna autora jest infantylna. A jej podobne kretynki reagują tu agresją, bo same są puste i infantylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×