Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozgoryczony983

Dowiedziałem się,że narzeczona niedawno dostała mieszkanie. Ślub pod znakiem ?

Polecane posty

Gość gość
autor to idiota i dziad pazerny :-/ mają prawo dać córce mieszkanie i goowno ci do tego pajacu... mieli rację jak widać, ja na miejscu narzeczonej kopnełabym cie w doopsko. co za debil. ja jak dostane kase od rodziców na mieszkanie to tez nie bedzie to współwlasność z moim narzeczonym, absolutnie, tylko moje. miłość miłoscia,ale nikomu nie mozna ufac w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niefajnie zrobili. Ja miałam duzy majatek który rodzice dali mi zaraz jak skoczyłam 18 lat. Maza poznałam jak mialm 25 , po roku wzielismy slub zaraz potem poszliśmy do notariusza i wzielam mezaq do wspolwlasnosci. Nie rozumiem tego , ze teraz ludzie niby sa w malzenstwie ale np. podpisują intercyzę. :( dla mnie to zaprzeczenie milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgoryczony983
widać dla Was kobiet liczą się na pierwszym miejscu pieniądze, a miłość niby jest, ale z zaufaniem kiepsko...macie jakieś słabe doświadczenia? ja bym jej nigdy nie okradł, jestem uczciwy, nawet gdybyśmy odpukać się rozstali to bym nie chciał żadnej części mieszkania! nawet jeśli z jej winy, bo po prostu jestem uczciwy i byłem pewien, że ona też tak sądzi, widać ma mnie za jakiegoś ... to jest przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgoryczony983
14:51 o właśnie o tym mówię i widzę,że podobnie myślimy! miłość = zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgoryczony983
a tak naprawdę to liczyłem na chatę ... czekałam aż się hajtniemy i potem bym się rozwiódł i pół mieszkanka dla mnie! nie będę z taką grubą świnią ! jestem z nią dla kasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wali podszywem na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×