Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

to dla Ciebie

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
Co sprawia, że tak myślisz, że byłabys epizodem? Mamy za sobą wiele świetnych dni. Dni chwały, dni porażek, dni bólu , dni szcześcia. Mamy ze sobą tyle wspólnego, że własciwie już od dawna jestesmy jak stare, małżeństwo bez cienia rdzy. Nie zniszczył tego czas, nie zniszczyli ludzie, nie zniszczy to, co jeszcze nadejdzie. Ta tytaniczna moc, siła, wigor życiowy jest coraz silniejszy. Przy Tobie. Ty to we mnie tchnęłaś. Pokazałaś czym jest miłość, jak smakuje. Nie chce by to był epizod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
Wiesz, kiedyś się wkurzyłem..i wstyd mi za to i pomyślałem wtedy, że..życzę Ci by to co najbardziej kochasz straciła. I tydzień później prawie zmarłem. Byłem zazdrosny o tego bruneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
tez pamiętam co mielismy ubrane, co mówiłaś słowo po słowie, co grało w tle, i nagle sms... to nigdy nie będzie normalne, musimy wyjść z cienia. Odrzucić to co nas krępuje. i zacząć wspolne zycie. Razem , zawsze wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszaleje...zwariuję bez Ciebie.Masz rację to uczucie jest jak jakieś stalowe ogniwo..to jest niesamowite dzięki że mi to uświadomiłeś.Potrzebowałam tego.Nie wiem co bym zrobiła gdybyś teraz stanął przede mną...chyba nie wytrzymałabym i mocno się do Ciebie przytuliła..tak totalnie oddana Tobie..i bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wtedy nie mieliśmy jeszcze telefonów a tym brunetem to przecież Ty Jesteś i nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakto prawie zmarłeś?co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś tuliła się do mnie codziennie ile tylko chcesz. Wiesz, byłem pewien, ze się przekręcę. Byłem już pewien, że nie wyjdę z tego wypadku, że to koniec i nie przezyję. To stało się tak nagle. I dostałem od Ciebie sms...A potem zjawiłaś się znowu. Mijaliśmy się. Cieszyłem się, że przeżyłem, że jeszcze mam szanse Cię zobaczyć i poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak przeczucie mnie nie myliło.Wysłałam esemesa bo bardzo się martwiłam o Ciebie.Czułam że coś jest nie tak.Potem jakaś laska życzyła Ci zdrowia na radiu..wspomniała coś o szpitalu i usłyszałam Twoje imię.Umierałam ze strachu o Ciebie..wiec wysłałam tego zdawkowego esa.I tak nie odpowiedziałeś.;-(Jaki wypadek?nic nie wiem..opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
Nie mogłem chodzić, nie mogłem pracować, jakis czas byłem wyłączony z obiegu i maiłem czas na przemyślenia. To już po raz kolejny uniknałem śmierci i czuję, ze to jest ostatnia szansa. Że zaczyna sie nowy cykl. Tym razem może być inaczej. Chce czerpać garściami, uczepić się życia, żyć mocno, głośno, ale z Tobą, nie wypuszczać Cię z rąk. Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
Po prostu zadzwoń. Idę spać, całuję mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boże...umarłabym gdyby coś Ci się stało.Piszę i płaczę..nie mogę uwierzyć.Powinnam być w takich chwilach przy Tobie..nie wiedziałam.Nic nie wiedziałam.Musisz żyć.!Żyj dla mnie dla nas..tyle jeszcze dni przed nami.Przytuam Cie...w sercu.Wiesz..nie pewnie tego nie wiesz ale codziennie modlę sie do mojego anioła stróża o to żeby strzegł też i Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę mam zablokowany czasowo telefon.Nawet nie wiem czy ten num.ktory miałam. ..ten 51..masz aktualny.Całuję Cię równie mocno.Śpij dobrze mój ukochany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec już nigdy mnie nie wypuść..żyj tak jak chcesz..chcę tego samego co Ty.Mam gdzieś zdanie innych.Kocham Cię najmocniej jak potrafię...i nigdy nie przestanę.Obiecuję.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.23 nadal nie wiem o co Ci chodzi?.a Ty..aaabbb..dlacze uważasz że nasze uczucie jest brudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań jeździć jak wariat to nie zostaniesz dawcą organów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopaci w tym temacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz czy to był wypadek samochodowy?Miłego dnia autorze.Będę dziś bardzo pózno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
Nigdy nie sądziłem, że zakocham się w takiej pięknej dziewczynie..Czuje się brudny, usmarowany tą miłością, która nie powinna się wydarzyć, lecz mam wrażenie , ze byliśmy dla siebie przeznaczeni, że mielismy się poznać. I gdy próbowałem Cię unikać, odciąć się, zawsze coś nas do siebie przyciągało. Masz to COŚ. Piękna, inteligentna, wyjątkowa, bardzo pociagająca. Czułem się rozdarty...miedzy tym, czego pragne, a tym co powinienem i choć mówiłem, że kieruję się rozsądkiem, w Twoim przypadku to niemożliwe, kieruje się sercem. Nigdy nie myślę przy Tobie przytomnie, uzależniłem się od Ciebie i czuję te motyle w brzuchu, czuję intensywnie. Chcę Cię mieć zawsze obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego piszesz o czymś pięknym jako brud? Miłość dla Ciebie to to syf, bagno/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
Numer aktualny... Brakuje mi towarzystwa Twojego brata. Mam w pracy kolege, który trochę mi go przypomina, ale to nie to samo. Kiedys zapytał mnie czy kogoś mam, przecież niczego mi nie brakuje...i pytał o ta brunetkę, że ona mnie bardzo lubi i co ja na to. Czułem się niezręcznie i musiałem go okłamać.Przeciez nie mogłem mu powiedzieć, że chodzi o Ciebie, choć miałem wrażenie, że on się domyślał, że coś jest na rzeczy...Ona chyba też się domyślała, obserwowała jak rozmawiam z Twoim bratem, chciała usłyszec o czym mówimy i miałem wrażenie, że wie o NAS, bo kiedys spytała czy to Ty mnie odwoziłas pewnego zimowego wieczoru... Kiedyś też ktoś wypalił z tekstem czy ja tego nie widzę, że Tobie sie bardzo podobam, ale przypaliłem głupa. Strasznie mnie męczą te wszystkie kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
Miłość jest piękna, lecz w takiej sytuacji, kiedy nie jest to coś nagannego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
Kiedy przyszedłem Ci oddać ten bestseller, który mi pożyczyłaś strasznie zmarzłem...miałem dłonie jak z lodu, wypiłem tą gorąca kawę, wtedy co straciłem przytomność, nie wiedziałem co się dzieje. To było z powodu serca. Przykro mi, że Cie wystraszyłem. Nie sądziłem, że ta gorąca kawa tak na mnie podziała. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Teraz nie pije kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pij tyle alkoholu, to z sercem nie będzie kłopotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
Inaczej sobie wyobrażałem to spotkanie. Myślałem, że dam Ci książkę, będziemy delektować się kawą, patrzeć sobie głęboko w oczy, będziemy rozmawiać godzinami, jak wczoraj..jak zawsze...odgarnę Ci włosy z twarzy, mocno przytulę tak jak lubisz i nakarmię czereśniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
gdzie jesteś, bo strasznie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po drugiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
i jak leci? bylaś dzisiaj u fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz czego chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prag..pieś..koch..się namię..całą..liz..noc...do utraty...tch...ciągle na okrągło..mrowienie...zemdleć w Twoich ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×