Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyhejtowaliśmy z Ero już wszystkich niech ostatni zgasi światło

Polecane posty

Gość gość
Jak już ciotki wszystkich wyhejtują bedą mogły wreszcie uznać F8 jako swoja własność :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abrakadabra kojąca, tu nie czas na Twoje przemyślenia, tylko pokazanie że dobrze strzelasz z procy. ;) stare gady się przenikają i uzupełniają. jeden idzie spać, drugi już z automatu wie jak hejtować i kogo. stąd te dziwne wrażenia, że "gość" nadaje tu 24/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nikogo nie hejtują. Wpadam tu od czasu do czasu i z tymi "ciotkami" to jakiś sztucznie wykreowany przez pomarańcze mit. Zwykłe kobiety rodem z warzywniaka a robi się z Nich jakieś gwiazdeczki, bo grupa imbecyli ma radochę jak zasra Ich tematy spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie imbecylu poczytaj jakie temaciki zakładaja żeby brylować, krolowe buraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotki szkodzą niczym stonka? Nie ? To zostawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszyw pod want to want me, to jak dla mnie to już złodziejstwo. spoko podszyw, ludzie się nabrali, ktoś łykną, podszyw wygrał i tyle. zabawa powinna się skończyć. A ten złodziej dalej jak w Chinach jedzie dalej ze swoją podróbą, bo ludzie to kupują. :O Nie wiem jaka jest want to want me, ale chcę by to była Ona a nie jakiś złodziejski prosiak, który tarza się teraz rubasznie w tym swoim błotu czekając jak za złodziejstwo dostanie order z ziemniaka. Brawo zuchu :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje podszywy tutaj miał Nowy, Pewna, Koke, Wilk, Imperium, Deka, Widmo, Samansara i wielu innych. Tradycja Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.47 napisz konstytucję Ero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wszyscy co mieli podszywy s*********i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Weź załóż Kościół w Utah to Cię nie ścigną za te teorie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa a dlaczego ty nie dorobiłaś sie podszywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej chodzi o seks i znajomości w realu nie podszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No jakie cwaniaku? Pociąg przyjeżdża i odjeżdża, to takie straszne. Takie tematy kompletnie paraliżują forum. Tak cię one bolą? Wchodzisz, piszesz że jest c*****y, Nawymyślasz autorce i odbijasz tam gdzie ci się podoba, chyba że jesteś od Ich tematów uzależniony, to się od nich wylecz, bo mnie bardziej nie twój spam tylko co Mucha ma do napisania a nie twój spam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Odpowiedź na nękające Cię pytanie znajdziesz w temacie pt : Seks z teściem. Odsyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie wątpie w twoje deklaracje Giaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa a założę, by Ci pokazać że potrafię. Ale nie Utah tylko w butach. Zakony bosych są już zarezerwowane i to od pierwszej krucjaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 59 ale bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gasze światło...pomarańczowym nic. ..nie chce mi się nawet logować sorry p***y bez pokrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa, byle suchar :P a tyle uśmiechu. A ja głupi myślałem że jesteś z kamienia ;) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.08.15 muszka śmierdziuszka 2015.02.08 Dzień dobry, Moje zdanie na temat tego, czy Tabasko jest spamerką. Nie wiem. Nie mam dowodów, adresu IP, maili i zdjęć Tabasko wklejającej ósemki nam na topik. Nie utrzymuję również z wilkiem kontaktu mailowego. Nie prosiłam go o interwencję. Nie miałam nigdy również zamiaru ujawniać swoich przemyśleń na forum publicznym, ale postanowiłam się podzielić nimi, skoro wilk robi to w naszej obronie i żeby zamknąć usta wszystkim prowokatorom i hejterom. Natomiast Ciebie wilku proszę żebyś zaprzestał już swojego postępowania w stos. do Tabasko, jeżeli robisz to żeby nas bronić. Nie wnikam już, w to jakie masz informacje, czy masz dowody itp. Pamiętacie moją wielką kłótnię na Morzu Grzechu z pewną trollicą? To był czas, w którym hejterzy zakładali topiki, że ciotki są winne wszystkiemu, że niszczyłyśmy Magdę, Słodką i wszyscy przez nas po kolei od nas odchodzą, ale jeżeli dobrze pamiętam, to nie miałyśmy zalewu spamu tylko u siebie. „Rzygi” i „Chomiki” były rozsiane równomiernie po całym forum. Któregoś razu obserwowalam hejterski topik założony przeciwko ‘Ciotkom’, gdzie jakaś kobieta napisała, że ona też zaczyna mieć ochotę nas trollować. A po godzinie przylazły na nasz topik trolle i ona też. Ja już wiedziałam, że to ona i się zaczęłam z nią kłócić. To był czas dzień, lub dzień po, w którym po forum szalał ‘chomik’ i w kłótni ze mną krzyknęła, że ona nie jest chomikiem i że ona na SWOIM temacie też miała chomika. Wtedy od razu kłócąc się z nią zaczęłam obserwować forum. Wszystkie główne topiki szły swoim rytmem za wyj. tabasko, która zniknęła: koło 19, jak tamta kobieta zaczęla mówić, że też chce nas trollować. A potem po zakończeniu rozmowy ze mną, kiedy ja jeszcze tam pokrzykiwałam, ona przestała się odzywać, a u siebie na topiku pojawiła się natychmiast nasza sąsiadka Tabasko. Ostatnio na topiku skierowanym do spamera/ki w naszej obronie pojawił się Twój wpis Tabasko: gość dziś hiihhiih, i "naaagle" ciotki nie piszą, a tu zamieszanie, jakie to płytkie Zalogujcie się, będzie weselej Tabasko dziś 12:22 autoryzuję. Trudno. x Co tam jeszcze? Nie mam nowego nicka ale mogę mieć Mam nowy seksowny avatar i mogę mieć nowy temat. Nie przywiązuję się do postaci Za co ja bym mogła "Ciotki" ukarać 888? Kocham Nową, spędzam z Nią w łóżku bardzo dużo czasu i jak idzie na babski comber to we mnie zazdrość się wzbiera "..o myszołowa szfendacza cynika nierealnego wilka?" Pozdrawiam serdecznie wymienionych Panów Do Bacówki nie chodzę, Ciotką nie jestem, bo nie posiadam stosownych dokumentów, zamiast poezji wolę prozę, Ciacha nie mam, a na karuzeli kręci mi się w głowie (to przez zaburzony błędnik). Nie świadczy on o sympatii do nas. Okej, możesz nas nawet nie lubić, ale daje mi to do myślenia, zwłaszcza, po tym jak ostatnio Nówka przyszła na topik i skonsternowana pytała, czy to prawda, że została wypisana z ‘ciotkowania’. Kiedy zapytałam, kto takie rzeczy jej opowiada, nic nie odpowiedziała. Wiem, że Cię lubi i jesteście blisko. W świetle powyższych obserwacji od razu pomyślałam, że to Ty ją nastawiasz przeciwko nam. Ja nie mam dowodów, mogę tylko domniemywać, czy jesteś spamerką, czy nie. Kiedyś myślałam, że to był jednorazowy wyskok, ewentualnie raz na jakiś czas wklejasz coś. Natomiast o tym, że to z Tobą wtedy rozmawiałam jestem przekonana. W tej sprawie staję po stronie Wilka, ale proszę Cię wilku o zakończenie tego. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętny gość żyje niebieskim. Wystarczy odciąć przeciętniaka od żródła, czyli niebiescy przestają pisać i gość pooowoli umiera. hue hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa, co to za życie gdzie nie możesz sobie pozwolic na słabości. Z kim Ty sie zadajesz. Nie męczy Cie ta ciągła poza kobiety twardej, a w środku brak spokoju węwnetrznego bo pętla na szyi w postaci kredytów. Nie masz czasem ochoty rzucić to wszystko w c***am i zrobić coś szalonego aby poczuc sie wolna ? hue hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od hue hue hue , wiesz o tym że jesteś żywym gównem? Jeśli nie to teraz wszyscy na forum poznają twoją tak skrywaną tajemnicę. ... nie wspominając o prześladujących twoją cerę pryszczach hłe hłe hłe :O Jesteś zabawny ale inaczej tak to sobie wytłumacz i nie przychodź tu więcej 🖐️ )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:33 prawda zabolała bo bez niebieskich nie istniejesz nieżywe g****o,albo nic nie rozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra kojąca
Hue, hue, hue tyz mi sie podoba. Podsumujmy strone i parafraza rozumiem, ze sami sie wykanczacie powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką Pewną to nawet w snach ani w p****lach nie widzieliście...żyjecie nadal życiem innych. GRATULUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Aż się zaloguje na niebiesko ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×