Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ziutka_82

mój mąż wrobiony w dziecko przez swoją eks

Polecane posty

Gość Ziutka_82

Już nie wiem co zrobić, gdzie szukać pomocy. Mój mąż ma z pierwszego małżeństwa 2 synów. Starszy 14 lat przysposobiony i młodszy 6 lat biologiczny. Ich małżeństwo rozpadło się ponieważ w wyniku jej romansu zaszła w ciążę. My od 1,5 roku staraliśmy się o dziecko i sie nie udawało. Wtedy wysłałam mojego na badania i się okazało że nie ma szans żebym naturalnie zaszła w ciąże. Wtedy mój mąż zrobił badania genetycznie i teraz już wiemy ze płaci na 2 nieswoich dzieci. Podobno prawo chroni dzieci i do póki się uczą musi płacić. Nie wiemy co trzeba zrobić. Może ktoś z Was miał taka sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka_82
Co w tym takiego zabawne? Ktoś powie że frajer bo dał się oszukać ale ona jest straszną manipulantką i tak go omotała że zaślepiło go. W małżeństwie podstawą jest zaufanie, tak jak u nas ale tam go zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu żeby sie zajął dzierganiem sweterków, a nie włażeniem na baby. Bo wkrótce na pół wsi nie swoich synów będzie płacił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka_82
Gościu życzę Ci żebyś nigdy nie był w takiej sytuacji, a takich komentarzy możesz sobie oszczędzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziutka z se.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej (śmiesznej) sytuacji nie będę, z prostej przyczyny - nie wchodze na baby. Wole dziergać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do prawnika, radcy prawnego niech wam doraci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci nie sa tu nic winne a ze jelen jednego zaadoptowal a drugiemu dal nazwisko to juz niczyja wina a cibie razi ze pieniazki ida na dzieci.......ach te wspaniale ,wyrozumiale drugie zony......hieny i pazery na nie swoja kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka_82
No tak drugie żony pazerne... już tak mamy!! Czy ktoś może mi mądrze doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiej porady oczekujesz? Przecież wszystko wiesz: będziecie płacić dopóki dzieci będą się uczyć. A w ogóle to stać was na więcej dzieci, skoro 2 już macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrze doradzi prawnik.Kiedyś w tv był program z podobnym tematem i też mąż musiał płacić na dzieci,które nie były biologicznie jego i nie ma już odwołania!Dziecko to nie rzecz ani zabawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie już nikt nie chciał rochać że poleciałaś na faceta z dziećmi, daj sobie luz i wracaj do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka_82
Przecież ja nic nie mówiłam o naszych wspolnych dzieciach tylko o tamtych. Dzieci nic nie są winne, ale to matka powinna ponieść karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak byśmy mogli udowodnić taką winę gdyby nie było badań genetycznych, prawda? Sądzicie że jak mój ojciec ma bielactwo to przejdzie to na moje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka_82
Fajnie jest kopać leżącego, no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej w jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że to baba leży i kwiczy - to ne w jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta która świadomie wrobila faceta w nie jego dziecko powinna ponieść karę finansową w postaci zwrotu całej kwoty plus odsetki pobieranych niesłusznie alimentow! Oraz iść do pudla za parę miesięcy. Nauczyła by się jedna z drugą uczciwości. W sprawie przysposobionego syna nic nie wskoracie. Natomiast jeśli chodzi o resztę dzieci to zostaje wam złożenie wniosku do prokuratury o zaprzeczenie ojcostwa. Najlepiej jakby mąż po kryjomu zrobił badania DNA obu synów, żeby mieć pewność. Potem jego wynik pokazać prokuratorów i wyniki badań o bezpłodność. Dopiero prokurator jak będzie miał mocne dowody może skierować sprawę do sądu. Niestety większość takich spraw jest przegrana bo sąd chce mieć jelenia który będzie te alimenty placil,nie ważne czy na swoje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej sytuacji wniosek o zaprzeczenie ojcostwa drugiego syna może złożyć prokurator. Niech mąż idzie i pogada, przedstawi dowody. Czy sąd uzna ewentualne zadanie prokuratora nie wiem, bo naczelną zasadą prawa rodzinnego jest zasada dobra dziecka, spróbować możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prokurator reprezentuje interes społeczny. A jaki społeczeństwo ma interes w tym aby zwolnić jelenia z płacenia alimentów na dziecko które kiedyś uważał za swoje? Żadnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Prokurator zawsze może wystąpić o zaprzeczenie ojcostwa lub macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lub macierzyństwa." - Buuuchchahahahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I z czego się głupku śmiejesz? Poczytaj kodeks rodzinny i opiekuńczy to dowiesz się, że macierzyństwo również może zostać zaprzeczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciebie sie głupku śmieję. :) Poczytaj "Małego księcia" to sie dowiesz że róże kwitną w dopie, a nie w maju :) Prokurator może wystąpić o zaprzeczenie ojcostwa lub (hehehehe) macierzyństwa WYŁĄCZNIE jeśli wymaga tego dobro dziecka lub ochrona interesu społecznego. A nie "zawsze"!!! Bo za wsze to możesz możesz sobie kupić mende, albo 2 karaluchy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie napisałam, ze zawsze. Naucz się prostaku czytać ze zrozumieniem, bo na razie to tylko pajaca z siebie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualne żądanie, mówi ci to coś, czy za głupi jesteś żeby zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z siebie, a z ciebie pajaca robię!! Przeczytaj drugi wyraz w drugim zdaniu w swojej wypowiedzi z dziś Tylko sie nie zapluj tępa dzido :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam zawsze może, a nie zawsze musi, bo tak jest. Może w każdej sprawie jesli uzna to za zasadne, to on ocenia istnienie interesu społecznego w tym momencie. Ty naprawdę nie rozróżniasz czy ktoś coś może czy musi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×