Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ziutka_82

mój mąż wrobiony w dziecko przez swoją eks

Polecane posty

Gość gość
Teraz to sama robisz z siebie pajaca. Nie ośmieszaj się już dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok tak sobie tłumacz, tylko nie wyj, że sąd głupi wyrok wydał, bo prokurator wszczął postępowanie, a sąd zaprzeczył ojcostwo. Wszystko zależy od prokuratora jeden zainicjuje takie postępowanie, drugi nie. Ale co ja ci będę tłumaczyć, w sumie juz dawno nie siedzę w rejonie, a kafegeniusz prawa wie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka_82
Boże co za świat... jak można tak z premedytacją kogoś oszukać. Jak sie mały urodził to tylko on sie nim zajmował. Wszystko robił... kąpał przewijał karmił. Jakaś masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty ziutka skad tak wszystko wiesz?pamietaj,wiesz tyle ile ci mąż powiedział.To jego wersja.Chyba normalne,że pomagał,tak?nie wiesz jak to jes czuć sie tuż po porodzie więc ktoś dzieckiem inny winien sie zajać. Takich jak Twoj mąż jest wielu ojcow.A jak by nie było jego i by o tym wiedzial,to by sie nim nie zająl tylko wyrzucił z gniazda(domowego)? coś mi tu prowo zajezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka prowokacja? Wiem to co widzę, ona do dnia dzisiejszego sie dzieckiem nie zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sorry,kto wychowuje to dziecko? Możecie sobie je np.przysposobić skoro własnych nie macie i miec nie będziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do adwokata napewno jest jakieś wyjście z tej sytuacji a na tym forum to siedzą głupie eks którym żal d**e ściska. Napewno można coś zrobić by nie płacił alimentów a z dzieckiem kontakt może mieć. Szczerze i przysposobienie można unieważnić, niestety rodzice najpierw adoptuja dzieci a później niestety mogą je "zwrócić "co dla mnie jest przykre i nie wiarygodne. I rozumiem ze chcecie ukarać ta kobietę bo przecież zdradzała go wcześniej i oklamywala. A wam może się w końcu uda począć dzieciątko ;) bardzo wam tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kąpał, przewijał i karmił i teraz chce się go wyrzec? I zostawił to dziecko z kobietą, która się nim nie zajmuje?? Bo nowa baba na niego wlazła??? Co to za człowiek???? I to bydle chce mieć kolejne dziecko????? Jemu powinno się urwać kotasa razem z jajami i wepchnąć w ryja!!! Zamiast fajki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie powiedział, że nie chce się zajmować tylko nie chce dawać kasy. Przecież jedno z drugim się nie wiąże niech kasę płaci biologiczny ojciec i niech ona znajdzie sobie tego ru'chacza z którym się puściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/10 prowo. jesli pierwsze dziecko jest przysposobione to chyba oczywiste,ze wczesniej badalo sie przyczyne niemożnosci zajscia w ciąze lub bezplodnosci po obu stronach.Nikt tak nie przysposabia dziecka,bo ma kaprys,bo w ciaze zajsc nie może. 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/10 prowo. jesli pierwsze dziecko jest przysposobione to chyba oczywiste,ze wczesniej badalo sie przyczyne niemożnosci zajscia w ciąze lub bezplodnosci po obu stronach.Nikt tak nie przysposabia dziecka,bo ma kaprys,bo w ciaze zajsc nie może. 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ten poziom i nick podpowiadajaz,e to prowo a wy łykacie jak pelikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutka_82
Nick takie wymyśliłam bo nic mi innego nie przyszło do głowy. Mój mąż przysposobił syna swojej ex wiec nie robił badań czy jest płodny czy nie. Napisałam tu bo chciałam posłuchać mądrych rad a nie wiem czemu miała by służyć , jak to mówicie "prowo". Dzis rozmawiałam z koleżanką która ma dobrego kolege prokuratora i mamy sie do niego jutro zgłosić, bo to co zrobiła ex to jest oszustwo i wyłudzenie alimentów. Prokurator wystąpi o badania genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tylko dzieciaka żal, że rodzicom odbiło, no i zwłaszcza odbiło kochance jego ojca.... ojej, żeby tak kiedys i waszego wspólnego narybku tak pan tatuś nie potraktował.... żenujący temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś czytałam, że w ciągu pół roku od momentu DOWIEDZENIA SIĘ, że dziecko nie jest Twoje, można się w jakiś sposób odwołać i że tak powiem "wypisać się z ojcostwa". Na pewno taka furtka jest, ale ważne, żeby nie przekroczyć tych 6 miesięcy. A kiedy Twoj mąż się dowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepskie prowo jakie badania genetyczne ? on zrobił badania ok, ale nie piszesz by badane było również jego dziecko to niby jak wykluczył że to nie jego ? to że on badał kariotyp to nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×