Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki pies do domu z małym dzieckiem?

Polecane posty

Gość gość
Ktoś tu napisał, że każdego pieska sobie trzeba ułożyć po swojemu, to prawda! Ja mam w domu Jack Russell Terriera-cholernie inteligentne psiaki, nie przepadają za małymi dziećmi i najzwyczajniej w świecie od nich uciekają. Mam też dużą mieszaną suczkę owczarka i to największa przylepa jaką znam. U nas psiaki są od zawsze i polecam do domu z dziećmi zwierzę, bo dzieciaki od początku uczą się odpowiedzialności, empatii i tego, że o zwierzęta należy dbać a one nam odwdzięczą się przywiązaniem i dozgonną miłością!! I naprawdę adoptując psa ze schroniska czy z TOZu nie zmienisz świata, ale na pewno zmienisz świat dla tego jednego psiego istnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolleczka
My mamy kundelka i jest cudowny :) Widać, ze bardzo lubi nasze dzieci a one jego. Nie ma żadnych zgrzytów ani niebezpiecznych sytuacji. Psiak od samego początku pilnował łóżeczka i wózka:) Jeśli chcecie psa który bedzie przyjazny wobec dzieci to polecam właśnie kundelki lub yorka. Kup psiakowi jakieś zabawki, domek w którym bedzie mógł spać i schować się przed dzieckiem. Mi bardzo podobają się te domki http://www.butik.zpazurem.pl/kategoria/domki-dla-psow# Zapewniają psiakowi spokój i ciszę. Nasz Moris ma chwile w ciągu dnia kiedy idzie do swojej budki i tam odpoczywa. Nie da się ukryć, ze małe dzieci potrafią wymęczyć psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętajcie aby dbać o zdrowie psiaka. Ja swojemu profilaktycznie podaje capsomasol - lek naturalny, który jest na bazie kapsaicyny. Pieski niestety często chorują na nowotwory, a kapsaicyna ma za zadanie wyniszczanie komórek nowotworowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może najlepiej spytać weterynarza bo zna się na temacie. Do domu z ogrodem to może labradora , ale nie jestem pewna. Mam dobrego weterynarza w Suwałkach http://agrowet.com.pl/ z ciekawości sama spytam, bo w sumie myślimy o przeprowadzce na wieś, a wtedy i pies by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutelka
Moim zdaniem, jezeli psiak ma mieć kontakt z dzieckiem, dobrze postawić na jego rozwój, aby był łagodniejszy i mniej szalał ;) Są zabawki, które w czymś takim pomagają - choćby np. coś takiego : http://pet-pocket.pl/kube-dog.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym zdała się na weterynarza, bo wie najlepiej jakie charaktery maja jakie rasy. Jakby co to solidny wet jest w Chorzowie przy Gwareckiej http://weterynaria.slask.pl Jeśli ktoś szuka dobrego to tam na pewno zwierzak będzie pod dobrą opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maltańczyk do dobry pomysł, ale ostatecznie wszystko zależy od dane psa - w końcu one też mają różne charaktery i temperamenty. Jeśli zdecydujesz się na maltańczyka to pamiętaj żeby dawac ci specjalną karmę jak np sancani która nie powoduje odbarwień na sierści psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaccuuss5
A co polecisz stronę z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz kundla sa marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julenka2
No wiadomo ,że dziecko może opiekować się jakim zwierzątkiem ale zależy też w jakim jest wieku. Ja mam u siebie małego kundelka . Należy jednak dbać o takie zwierzątko, szczegolnie w kwestii higieny zeby dzieciaczek nie nabawil sie jakichs chorob. Ja swojemu kotkowi daję PlaqueOff Dental bites od Vetexpert On usuwa kamień nazębny i przykry zapach z pyszczka. Profilaktyczne stosowanie tego jest jak najbardziej wskazane we wszystkich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×