Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trzeba mieć sieczkę w głowie, żeby syna nie nauczyć

Polecane posty

Gość gość
I tak jest faceci kobietę porównują ze scierka do podłogi i do garów. A teraz wigilia kto wszystko zrobi i przygotuje oczywiście kobiety. I co nikt nie doceni tego żaden facet Ryłko pogardzi bo wszystko zrobimy i w twaz napluje bo przecież z tego się musicie śmiać ze macie wszystko pod nos. Ja p*****le takie życie wolę dbać sama o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na wsi to właśnie bardziej mezczyzini są do siekania kapusty i kiszenia i mięsa ze swini cięcia i rozbierania itp żeby facet z miasta zobaczył jak żyją na wsi kobieta i mężczyzna to by się zdziwił. Tu karzdy taką samo pracę prawie wykonuje. Tak od wieków było. Ale w mieście facet okna jednego w życiu się boi umyć bo się boi ze spadnie więc zona w ciąży musi stawać na krzesło aby wymyć wysokie okno. I może z niego spaść i dzidziuś rodzi się chory albo umiera. Znam taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mój moz by poleciła i powiedział mamusi ze musiał po sobie kubek umyć to ja bym poszła do taty i powiedziała ze noszę rachunki płacić i sama sobie ciuchy kupować i mydło i problem szek do prania ha ha i co powiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam syna ma 5 lat i gonie go do sprzatania, itp. nie chce miec mami synka, bo miałam juz partnera do d**y i nie chce zeby syn taki był dla swojej zony, chce zeby jej pomagał, kochał itp. Ja nie mam zamiaru na starosć jeszcze mu gaci prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój brat nie chciał chorego ojca który wszystko mu przepisał dom firmę. Jak zachorował to mi go przywiózł bo to ja jestem kobietą tak powiedział. I co musiałam to wziąć przecież nie wyżuce go. Musiałam zrezygnować z pracy 6 lat juz nie pracóje. A nóż narzeka ze on jest u nas w domu u musi go utrzymywać. Brat na go w d***e. Ma firmę taty i sobie wszystko p******i. Tata nigdy mi tego nie mówił, ale widzę że jest mu przykro ze dał wszystko dla syna a mi nie. A ja się nim opiekuje. Nawet nie pyta nigdy i brata. Tata zrozumiał błąd ze go faworyzowal. Brata stać na opiekunkę ma kasę ja nie mam i jeszcze rzuciłam pracę. Jak brat go przywiózł to widziałam łzy w oczach taty. Tata narazie emerytury nie ma. I jest mi z mężem ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale twój ojciec jeszcze żyje i gdyby chciał to nic straconego-wszystko by mu odebrał i dał Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bez obrazy,kobieto czy ty chodziłas gdzieś do szkoły,bo na twoje błędy ort.nie da się patrzeć.Popros moze Mikołaj podrzuci słownik ort. Wstyd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może zacznijmy rozmawiać o rodzinach normalnych bo dotąd poczytałam i rozumiem że kręcicie się wokół patologii. W domach z zasadami każdy wie co do niego należy,ludzie się uzupełniają i pomagają sobie.W patologii jeden lezy do góry brzuchem i maluje pazury a w domu syf i kiła,w innym jeden ma wszystko na głowie a drugi chleje piwsko i ma problem z podjęciem pracy. W zyciu dorosłym kazda/dy prowadzi taki dom jakie miał wzory albo jest tak wygodny że liczy na to że inni będą go wyręczać a on bedzie udawał osobę która bardzo chce ale nie potrafi,czasem tak jest wygodnie znalezć jelenia którego bedzie się chwalić jaki jest cudowny,wspaniały a po cichu się śmiać że się udaje wykorzystać naiwność.Najczęsciej w tym wiodą prym kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo,ze w domu samo sie nic nie zrobi. Ale tez nie ma sensu zmuszac partnera do robienia czegos, czego nienawidzi , jesli nie ma takiej koniecznosci. Moj maz np nie cierpi gotowania, wiec gotuję ja. Wole to niz np rozne naprawy domowe, ktore on uwielbia. Jesli bylaby koniecznosc, jasne,ze kazde z nas sobie poradzi ze wszystkim, bo zajecia domowe to zadna filozofia. Tu najwazniejsza jest wzajemna zyczliwość , wtedy lzej sie zyje kazdemu. Synów i corki nie musimy uczyc gotowania ( sami sie naucza) ale zrozumienia drugiego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna filozofia jasne niektórzy mają tyle na głowie w domu a jak jest wielka rodzina ze trzeba się starać i nachidxic. No ale to żadna filozofia to jest nic takiego wielkiego dbać o facetów. To oni powinni być docenieni i szanowani bo to oni zarabiają i potrafią więcej rzeczy i mają więcej uzdolnień. A baba co tylko sprzatac i gotiwwc umie i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co slownik i szkola dla kobiety do garowe nie potrzebny i sprzatania i nauka meskich przedmiotow. Zamiast a Słownika Mikołaj powinien dac kobiecie książkę kucharską albo poradnik jak byś dobrą gospodynią i dbać i dom męża . Po co słownik do wycuerania podłogi jest potrzebny. Po co do szkół dziewczynki wysyłać uczą się kształcą się i potem przy garach stoją . Po studiach etat jestest w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nie zna się na filozof i Ryłko facet . Bo filozofia to życie faceta a baba co sprząta i to nie jest filozofia tylko byle jakie zajęcie takie niskie. Filizofofie to mezczyzini a nie kobiety Sokrates Itp to wszystko mezczyzini oni musieli się starać . A kobieta to co nic takiego nie stworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nie zna się na filozof i Ryłko facet . Bo filozofia to życie faceta a baba co sprząta i to nie jest filozofia tylko byle jakie zajęcie takie niskie. Filizofofie to mezczyzini a nie kobiety Sokrates Itp to wszystko mezczyzini oni musieli się starać . A kobieta to co nic takiego nie stworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie zacznijcie szanować mężczyzn a teraz oyskujecie do nich jak dzieci umyj kubek kiedyś zona w ten sposób nie zwracała się do męża bo mogła w tym dostać. Zwracała się z szacunkiem i czuła respekt przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest bezstresowe wychowanie kobiet żon i skutki da takie ze oyskujecie do meza nie szanujecue. Państwo powinno orxywrucic bicie kobiet wtedy byście były posłuszne i szanowany męża głowę rodziny. A teraz jakie kobiety chamskie są chuligania. Macie bezstresowe wychowanie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mąż zone gwakcil bił rizkazywal i nie było rozwodów i kobiety były normalne dzięki temu. A teraz powiesz słowo nie tak i na policję dzwonią rozwód alimenty. I to są skutki takie w tych czasach. Ze kobiecie wolno więcej od faceta i męża któremu należy się szacunek. W czasach gdzie was bito siedzialyscue cicho i bylyscie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kobiety robiły jeść dla męża syna i najpierw oni jedli a zona matka zbadali resztki po nich. A terazcm za pieniądze męża Zina się nazre więcej od męża syna. To nie do pomyślenia. Kiedyś musiał być szacunek dla facetów w domu męża brata syna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej patologii ty przyszliście? Nie rozumiem ostatnich postów, beznadziejna składnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afganistan się marzy co? Kobietom to możecie pięty lizać co najwyżej niedoroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama zawsze jeść najpierw dawała ojcu i braciom a ja na ostatki jadłam jak oni oś stołu odeszli oni lepsze powyjadaja a ja robiłam i resztki najgorsze jadlam. Mam bulimia bo brzuszek się jedzeniem i dobrze mi tak za karę ze jestem dziewczyna. Jeden święty powiedział że kobieta powinna się brzydzic samej siebie za to że się urodziła kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce też takie zasady niedawno były ze facet mąż brat syn w domu są najważniejsi. Teraz tylko tak u mnie jest. Ale na wsi jeszcze takie rodziny można spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce też takie zasady niedawno były ze facet mąż brat syn w domu są najważniejsi. Teraz tylko tak u mnie jest. Ale na wsi jeszcze takie rodziny można spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę. Jakoś pojeb z psychiatryka, którego w domu bili wszedł na wątek, a na początku można tu było nawet jako tako wymienić opinie. Drogi psychopato nie wiem, kto Ci to wstrząśnienie mózgu sprawił, ale chętnie bym doprawiła glanem, a potem pokazała Ci śmieciu, jak wygląda dobry gwałt na skurwysynach, którzy nienawidzą kobiet :) Życzę Ci, aby ktoś Ci kiedyś wsadził w dupsko zardzewiały pręt i wytatuował na czole "jestem skurwysynem i gwałcicielem" :) Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być tępą zacofaną baburą z fiu bździu , żeby tak syna wychować, a jeszcze większą, żeby swojemu chłopu na coś takiego pozwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos ortografia czepiacie się baby durne ze w szkole nauczyli. A was durne baby nauczyli na fizyce wiedzy i silnikach elwktryce i co nie umiecie tego. Bo gary wam mózg zagotowaly. Jak można nie wiedzie do szkoły nie chodzilyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ktoś tu leków nie wziął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za MATOŁ tutaj pisze,mamusia chyba cie ma z niedonoszonej ciąży,mózg wielkości mrówki,pisać nie potrafisz,pierdzielisz jak potrzaskany,jełop do kwadratu,niedorozwój umysłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jego rodzice uprawiali seks podczas ciąży i chłopaczek czuje się zdemoralizowany i zgwałcony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×