Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trzeba mieć sieczkę w głowie, żeby syna nie nauczyć

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Nie zgodzę się z tobą,czystośc to charakter człowieka,to że się wychował ktoś w czystym domu nie znaczy ze u siebie bedzie miał pedantycznie.Znam osobę która wychowała sie w domu gdzie panował nieład a o brudzie nie wspomnę a w swoim domu ma jak pudełku,lśni czystość. Czytam twoje wpisy i posadzam cię już o stronniczośc:) gdyż czepiasz się tylko jednej płci podczas gdy damska płeć niczym nie odbiega od przeciwnej.Pracuję w babińcu i wykonuję taką pracę gdzie gdzie pacjenci mogą być na cenzurowanym.Stwierdzam że kobiety są brudasami,mężczyżni bardziej dbają o czystośc a już przynajmniej sa pachnący kiedy do nas przychodzą.Panie mają niedopraną bieliznę,cuchną starym potem/mowię o młodych kobietach a kolezanki opowiadając o swoich domach tez nie grzeszą pedanterią ani pracowitością. Radzę poszerzyć swoje horyzonty bo są do bólu zwężone tylko na jedną płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa wychowała czworo Dzieci - starsze mój mąż i jedna siostra zrobią wszystko a młodszy brat i córka. .... szkoda słów do tego ok 40 stki i single i teściowa teraz ma pretensje ze ja synowa nie przyjeżdżam jej posprzątać i przygotowac na swieta.....i teraz wychodzi ze to ja jestem leniwa synowa a coreczka i synuś są cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka synów dziś mamuska,masz może jeszcze coś na zbyciu bo mi potrzebny taki jelonek,wymienię mojego na młodszy model,bo nic nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można mycie i koszenie trawnika porównywać z tym co baba w domu robi. Ja sto razy wolę kusić trawnik i myć samochód. A koszenie trawnika mi przyjemność sprawia. Mój sąsiad nigdy w życiu nie kosi i nie odśnieżać zawsze zona z synem. A odśnieżanie i orzewietrzenie na podwórku dodaje sił durzo nawet. Naoewno lepiej się przewietrzysz niż stojąc w kuchni w oparach duszacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też liście lubię i wolę granic niż co robić w domu. Mama robi w domu a ja zawsze mówię zrobię to i to na podwórku żebyś się nie przemeczala. I ja tak wolę sobie czas spędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej lubię poranki wcześnie tak 4 godzina wstawać i coś zrobić na podwórku wtedy jest fajna pora . Idę zwierzęta karmic psa kruliki i kury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piszemy o zupełnie innych rzeczach. Ty o higienie osobistej, a ja o stereotypach, które mają wpływ na przekonanie, że posługiwanie się miotłą ma ścisły związek z płcią. O ile higiena osobista zależy głównie od nas samych, i kobiety i mężczyźni mogą o siebie dbać i nie, tak wzorce przekazywane w domu odnośnie ról kobiet i mężczyzn mogą determinować nasze późniejsze podejście. Akurat to podejście, że kobieta do garów, a facet do roboty jest głęboko zakorzenione w naszej kulturze, można od tego odejść w dorosłości, ale nadal dużo osób wychodzi z założenia, że obowiązki domowe mają płeć. Zobacz chociażby reklamy, zwykle to kobiety reklamują wybielacze/płyny do naczyń etc. To jest przykład tego "strasznego potwora" gender, którym straszą w Kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jakos opary piwska i papierochow w pubach wam nie przeszkadzają,tylko opary od garów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię poranki wczesne. Brat długi śpi bo się nagrać do puzna na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety od wieków ciężko pracowały w polu przy zwiezetach i drzewo rabaly itp już pisałam kiedyś karzdy to samo robił chłop i baba. Bo trzeba było aby przetrwać. Kiedyś to było nie do pomyślenia ze kobieta tyłki w domu siedziała musiała iść z chłopaki w pole. Wręcz nawet wykorzystywane były. Teraz też tak jest zarobić na rachunki i jedzenie u zrobić jeść. Tak faceci wam kobieta jest potrzebna wy zginuecue bez nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prawdą jest że jak dbasz o siebie tak i dabasz o dom.Nie potrafisz sie dobrze domyć,uprać,uprasować dokładnie nie potrafiusz trzymac mopa i tak tez wyglada twoja podłoga,gary,szafki,Wc. itd. To dotyczy obojga płci ale ty jestres w dalszym ciągu stronnicza i moze zakonczmy tę jałową rozmowe bo ona niczego nie wnosi.AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wez no kobito słownik ortograficzny bo piszesz te gnioty niczego sie nie trzymające a byk za bykiem aż oczy bolą.Wstyd,masz kompa który sam ci podkresla byki i nawet nie potrafisz zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przeciwnicy GENDER k***a wiedzą kto ma dom utrzymać zone dzieci i rodziców i teściów na starość. He no chyba nie kobieta zona i córka. To Gender jest aby za tv kobieta abonament płaciła albo za paliwo itp . Wiedz k***a widzicie. Już pisałam ze jedzenie na święta ja się dołożyłem dla mamy a brat nic z tata nie dał. Ale karzdy się boi zawsze mnie komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tel pisze ze słownikiem. Sory ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bój brat nad rzekę nawet na ryby się boi iść bo tam bagna i mikro i się zamoczy a ja normalnie nie bije się ze się zamicze i pobrudze. Co za lalus. A przecież ze wsi pochodzimy. In nawet gowna krowiego w chlewie się boi od kiedy w mieście zamieszkał. A to chłop przecież powinien je widłami wywalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co,mieszka w miescie i era gówien krowich już jest za nim.Myślisz że całe życie będzie je wywracał? teraz kolej na ciebie.Zmien miejsce zamieszkania a zmienią się twoje priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię to co Kubie luz pisałam ze wcześnie rano wstaje czasami bo lubię . A faceci jak chcą to niech gmina przed kompem i tv i synku oieoszine. Ja spa karmię który brat kiedyś dostał u ten pies woli mnie a nie jego zawsze biegnie do mnie i chodzi ze mną nad rzekę na ryby. Mój kochany Roki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz z sensem,bo nie da sie ciebie czytac a najlepiej juz zakończ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zawsze ja też zawsze sprzatalam koło zwierzat. A teraz już jest na wsi pobyl 6 miesiecy w mieście i wrócił bo pracy nie ma ha. Ale i tak musi robić też bo tata by mu nie pozwolił by tak ciągle leniuchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory za błędy ze słownika. Już uciekam bo widzę że miastiwe lalusue i paniusie są na mnie soli ze ja tyle fajnych rzeczy robię. Ale to nie znaczy że ja miasta nie znam bo ja w stolicy studia skończyłam przyrodnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem stronnicza, bo wytłumaczyłam najprościej, jak tylko się da, skąd bierze się przekonanie, w które wierzy duża część ludzi (duża część - słowo klucz, nigdzie nie napisałam, że 100%), odnośnie tego, że posługiwanie się ścierką, równa się posiadanie waginy? To są fakty, dopóki społeczeństwo nie pozbędzie się archetypu jedynej, słusznej wizji, gdzie facet zarabia, a kobieta dba o dom (kolejny przykład - zabawki w marketach też mają gender, to w dziale dziewczęcym znajdziesz zestawy małych kucharek, czy sprzątaczek), tak długo trzeba będzie w tej dyskusji używać słowa "sporo" i będziesz mnie posądzać o stronniczość. To jest stereotyp tak głęboko zakorzeniony w psychice społeczeństwa, prawie jak Polak = katolik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama szyje dla brata kalesony na zimę z otworem na siusiaka. He he heeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W chinach to facet jest od parzenia herbaty. A nie baba. A liczenie i papierkiwa robota też bardziej do kobiety należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w polu przy żniwach kto pracował wszyscy razem. Nawet dzieci pomagały. A teraz rodzicom nawet kubka nie podadzą przy kompie i tablecie siedzą. Kiedyś nawet syn wnuk poda kubek wody chorej kobiecie jak poprosi. A teraz nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się ze jak syn wynosi śmiecie to jest Gender kurczę to co on powinien ribicvna kompie siedzieć w mieście. A na wsi nie tyle smierci i brofow musi wyniesc. W miescie chlopcy bic nie robia tylko w bloku depun na kompie suedezi i jestes naucziny lenistwa. I w ritualul zyciu tez bedzie leniwy i temu jestes coraz wiecej zaradnych kobiet na swiecie ktore nie chca mezczyzn leżących w domu na kanapie i jeszcze trzeba za nich rachunki płacić . Tata mówi że to błąd ze juz młodych nie biorą do wojska. Mój tata na wagonach przy węglu mówił że pracował jak miał 17 lat. A teraz taki synuś zuch papierek od cukierka i czeka aż mama podejmie. I nuedzuwie się ze córeczki się buntują. Nie ma już prawdziwych chłopców i mężczyzn którzy mieli durzo obowiązków. No ale kto tam pamięta jak kiedyś było. Naszev pokilenue już zapomni jak nasi dziadkowie umrę i rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz ciocia poprosiła swego Syna aby śmieci wyniósł a on się bal bo tak zile na osiedlu koło śmietnika ataki. To ciocia kazała córce wynieść. Kurwa dziewczyna wynosi bo syn mężczyzna żulow się boi. Do czego to doszło. Kiedyś bracia by sióstr by nie puścili w takiej sytuacji. No ale dzięki temu kobiety są zaradne bardziej od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z godz 20:27 Hej ty, jesli masz córkę to nie kupuj jej lalek,nie ubieraj w sukienki tylko kup jej małego majsterkowicza,zakładaj portki koszule chłopięce,przeciez kto powiedział ze kobieta wszystko musi? vagina nie przeszkadza w takich ubiorach i zabawach. W związkach lesbijskich jak myslisz,kto jedzie mopem a kto gotuje kartofle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nic nie zrozumiałeś... Moja córka będzie miała wybór, irytuje mnie jedynie podział na męskie i żeńskie... jak będzie chciała być restauratorką ok, jak inżynierem, też fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, to nie gender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×