Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trzeba mieć sieczkę w głowie, żeby syna nie nauczyć

Polecane posty

Ja mieszkam ze swoim narzeczonym od dobrego roku. W domu nie sprzątał, nie prasował, ale za to wykonywał wszystkie prace które były "koło domu" wraz z naprawami i remontami. Ja jestem w ciąży i odkąd mieszkamy razem nie musiałam go gonić do niczego :) Jeśli czegoś nie wiedział np. jak umyć okno - spytał mnie i zabierał się do roboty. Jak nie mam sily to tak samo gotuje. Wczoraj cały wieczór lepiliśmy razem pierogi na wigilie. Jestem z niego dumna, bo np. moj tata nigdy nie pomagał mamie w kuchni. Jest zdania "jak sie chce bawić i wszystko brudzić, to niech się bawić". :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytał się jak okna myc ha ha może napisz mu instrukcję . Przecież płyn wystarczy i szmatka k***a ha ha kobiece prace są łatwe i lekkie to co kobieta robi to jest nic nic nie znaczy przecież. A on się pyta jak okna umyć ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mąż zdejmowal pasek od spodni i bił zone i odrzucają pokorniala i jak w zegarku chodziła. I nie było ze w ciąży i nie dam rady pas tak działał ze całą ciążę dała rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie też bólu córeczki aby robiła jak wol bo np dla mamusi się nie chciało i brat patrzył na to i potem na żonie taką metodę wykorzystywał i na córce . A on z synem byli panami domu . Kiedyś matka musiała do syna z szacunkiem się odnosić bo to syn dziedzicem będzie i się bała aby jej nie wykopał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecie nawet dowód osobisty nie jest potrzebny nawet nie ma prawa do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jebany w dupsko mizoginie, życzę Ci mężczyzno gorszego sortu, abyś zdychał długo i w męczarniach. Takie ścierwa jak ty, to tylko na wstrząsówkę, albo lobotomię w przytulnym szpitalu psychiatrycznym się nadają. Szybkiej śmierci, skurwysynu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powiedz to mamie, może znowu cię pobije, jak w dzieciństwie, tymczasem idź szukać ładnego drzewa i sznura, bo tylko do tego się nadajesz, s********u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takiemu synusiowi jak ty, to mamusia powinna poskakać po czaszce w glanach, podróbko faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie mamusia kochana nie biła nidlgdy tyłki siostrę za gary i ścierki i sprzątanie ha haaaaaaass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat mi kiedyś misia porwał i się klucilisny i mama mnie biła a on się śmiał. Okłamał ze ja go porwalan i go bilam . Nie zapomnę zemszcze się kiedyś za to pobije jego samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiesz, co się robi takim ścierwom jak ty? Przywiązuje się do drzewa, powieki unosi haczykami, smaruje tu i tam rybą, a ptaki się zlatują i wpieprzają Cię na żywca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co tu pisze to prawdziwy psychopata i wampir emocjonalny cieszący się, że Was wkurza. Tak czy inaczej to co tu wypisuje świadczy o tym, że jego matka to jakaś chora psychicznie baba ze wsi, jakaś cofnięta. Inna by mu tak ten głupi łeb przywaliła, że od razu by się ocknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×