Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trzeba mieć sieczkę w głowie, żeby syna nie nauczyć

Polecane posty

Gość gość
A ty jak bedzuesz miec suna to nie pozwalaj nu lezy kompie siedziec i leniuchowac tylko di riboty gnaj go bo of tego on jestes. I do kościoła na ministranta aby dziewczyny w kościele jego miejsamca nie zajęły. Bo kobiety walczą aby być księdzem bo mezczyzini i chłopcy nie chcą do kościoła chodzić. I niech twój synuś jezidzi do lasu pomagać i codziennie rano wstaje aby zwierzęta karmic . A nie się ubiera w modne ciuszki i koszuleczku. I adidaski tylko niech buciory zakłada i do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podział to wy kobiety macie tych głupich łebkach,nikt was nie zmusza do sprzatania,wy tez nikogo nie mozecie zmuszać.Macie jedno wyjscie,żyć sobie i nie latac za chłopami. Zaden facet was nigdy do ołtarza nie bedzie ciągnął w przeciwieństwie do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, irytuje mnie jedynie podział na męskie i żeńskie.. x to się leczy, tego typu irytację na normalne, zdrowe podziały:O:O:O:O:O ja piertolę, wszędzie to lewactwo=robactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powinien w szkole się lepiej uczyć? Zawsze się mówi że dziewczynka i ze to wstyd dla dziewczynki 1 dostać. A powinno być na odwrót bo np chłopiec powinien martmy geometru się uczyć bo mu to potrzebne fizyki to też kiedyś był męski przedmiot przyrody geigrafu itp nawet polskiego bo kiedyś facetom się dawali książki pisać i poezję. Kiedyś w tym i nauce kobiety ograniczano. A teraz dziewczynki są dobrymi uczennicami. Ja zawsze byłam ganiana do nauki a brat nie miał ludzik. Bo mówili ze to wstyd dla dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahahah. ahahahahah. hahahahahah to na jaki chuj takiemu facetowi żona? ma zarabiać i jeszcze w chacie zapierdalać? i znosić humorki baby w domu? lepiej na dziwki chodzić - taniej i sensowniej wydane pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No fakt,gdyby mogły to by podstawiły facetowi dziecko do karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż niech ile chce przed TV siedzi ja w domu zrobię u wychodzę z koleżankami na miasto. A on nie zwraca uwagi bo wpatrzony w telewizor. Ja do kina nawet chodzę a on ma to pudełko i leży na kanapie. A niech leży i się nie odzywa i nie zrzedzi że np często z domu wychodzę. On jest nudziażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś To, o czym piszesz, nie ma nic wspólnego z gender. W tym przypadku gender polega na tym, że mycie okien nie ma płci, a konkretniej nie ma waginy, wbrew przekonaniu wielu ludzi, więc może to zrobić i facet i kobieta. Nie ma to nic wspólnego z byciem "genderowym pantoflarzem" cokolwiek to znaczy, zatem z łaski swojej rozwiń temat. I nie, umycie okna nie odbiera męskości, tak jak mi nie odbiera kobiecości zabawa w stylu DIY z meblami w garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś :):):) one by chciały by przynosił dużo kasy,prał,gotował,sprzatał i jeszcze toczył wojnę z własną matką,to je podnieca,to byłby idealny partner na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Dziwki a do kościoła kto będzie chodził. Wy powinniście jako pierwsi tam chodzić. Kiedyś to facet chodził czesciej. A teraz tyłki baby u temu chcą riwnouorawnuen aby księdzem i biskupem być. Lepiej zacznijcie chodzić bo jak rak dalej będzie to wygryza księży i będą baby ofiarę brać na tacę i super samochodami jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś Uważasz za zdrowy podział większość reklam proszków do prania itd., gdzie występują kobiety, ponieważ? Uważasz, za normalny podział dział z zabawkami, gdzie na dziewczynki czekają między innymi zestawy małych kucharek i sprzątaczek, a na chłopców małych inżynierów i samochody? Serio? W takim razie pani X nie może iść na politechnikę, bo to takie męskie, a Gordon Ramsay nie powinien gotować, bo to babskie zajęcie, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozumiem, że wzięcie miotły do ręki odbierze Ci godność, męskość i wypali rany w dłoniach? Co jest złego do c***a pana w podziale obowiązków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może Cię to zdziwi, ale to nie średniowiecze i kobiety też zarabiają, magia, nie? A o podziale obowiązków panicz nie słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele kobiet do unika które zarabiają na bezrobotnych pijakòw i jeszcze gotują im pióra i kasę na piwo dają zamiast sobie coś kupić. Jakiś nie znam faceta który by zarobił i uopral . Widzicie wielu samców by umarło bez kobiety. I temu nie chcecie aby miała prawo o sobie decydować. Dodajcie nas wkoncu. Niektórzy ojcowie nie zauważają ze robią krzywdę swoim corkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brokeninside87 dziś Uważasz za zdrowy podział większość reklam proszków do prania itd., gdzie występują kobiety, ponieważ? Uważasz, za normalny podział dział z zabawkami, gdzie na dziewczynki czekają między innymi zestawy małych kucharek i sprzątaczek, a na chłopców małych inżynierów i samochody? Serio? W takim razie pani X nie może iść na politechnikę, bo to takie męskie, a Gordon Ramsay nie powinien gotować, bo to babskie zajęcie, nieprawdaż? x po co mam dyskutować z lewactwem o oczywistościach?;) poczytaj trochę o historii, antropologii kultury, marksizmie i neomarksizmie i komu gender i feminizmy na co są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele kobiet do unika które zarabiają na bezrobotnych pijakòw i jeszcze gotują im pióra i kasę na piwo dają zamiast sobie coś kupić. Jakiś nie znam faceta który by zarobił i uopral . Widzicie wielu samców by umarło bez kobiety. I temu nie chcecie aby miała prawo o sobie decydować. Dodajcie nas wkoncu. Niektórzy ojcowie nie zauważają ze robią krzywdę swoim corkom x nie ma to jak wyznaczać normy na bazie wyjątków i patologii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W średniowieczu kobiety też pracowały a nie siedziały w domu. Musiały pracować wtedy życie było inne walka o przetrwanie. Ciężka Chariwa w polu i u szlachty za parobko i służące. Wy histiri nie znacie. Kobiety miały gorsza sytuacje od facetów. I musiały pracować aby o synkiw zadbać swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patologia to właśnie synonim mężczyzny he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś nie tlumacz bo one mają,zryte berety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bi kobiety sa slabsze i wlsnie dlatego potrafią wytrzymać rzeczy cięższe !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jednego chłopaka który odziedziczył gospodarstwo i na siłę żony szuka bo sam rady nie daje bo ma chodowle krów. A wiadomo potrzebny jest następcą i powiedział że syna chce. Na pierwszym spotkaniu prosił o chodzenie i to wtsmialam. Po tygodniu prosił moja koleżankę. Kurwa on szuka taniej siły roboczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że mają zryte bo jaką normalna by uslugiwala i zarabiala na nieroba który pluje jej w twaz. Masz rację mają zryte berety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W jakim ty żyjesz środowisku? bo w moim sa normalne związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ja lubię sprzątać gotować a jak ktoś cię traktuje jak służąca pomiarami popychadli niedoceniany mimo że jeszcze pomagasz dla faceta zarabiać na dom I co pluje w twaz to ja mam w d***e takiego niech mu kochanka sprząta itp ni ale kochankę się szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W normalnym ale ten typ to wyjątek ma myślenie średniowieczne . Gnijemy z niego nawet faceci gmina ze nie umie podejść jak trzeba do kobiety . No ale tak nauczony jest chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podział to wy kobiety macie tych głupich łebkach,nikt was nie zmusza do sprzatania,wy tez nikogo nie mozecie zmuszać.Macie jedno wyjscie,żyć sobie i nie latac za chłopami. Zaden facet was nigdy do ołtarza nie bedzie ciągnął w przeciwieństwie do was. " No patrz, są tacy co ciągną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś Właśnie się dowiedziałam, że jestem lewaczką, bo znam poprawną definicję gender i potrafię podać przykłady. Jak żyć? Jak żyć? A co do feminizmu, to zauważ, że gdyby nie sufrażystki kiedyś, to teraz nie miałabyś możliwości podjęcia nauki, ani prawa głosu. Właściwie, to po co kobiecie nauka? Przecież naszym powołaniem jest obcowanie ze ścierką i wiadrem z wodą! Ciekawa jestem, jakie jest Twoje zdanie nt. uchylania się od płacenia alimentów na dzieci? Może nie wiesz, ale tą formę przemocy feministki też nagłaśniają. Wracając do moich przykładów, to rozumiem, że Ramsay jest zniewieściały i dlatego hańbi się tym (fu!) babskim zajęciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety od wieków charowaly ciężko aby ta etosu dogodzić i utrzymać a same nic nie mialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety też od wieków hanbily się meskimi zajęciami jak teraz się mówi że doganiam drzewa to męskie zajęcie jest. A wiele kat Renu to również zajęcie kobiet było . Tyle k***a tu napisałam ze kiedyś każdy te same zajęcia wykonywał właściwie. A faceci nawet w zamkach pracowali jako sprzatacze i myli sziriwalu podłogi królom i szlachtom. Kiedyś wszystko każdy robił aby mieć z czego żyć i co jeść mieć. A teraz każdemu ciężko śmiecie wynieść takiemu synkowi leniwemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu zawsze panowalo takie tepe myslenie mojej matki ze moj brat nie musi NIC bo on pozna zone co bedzie wszystko za niego robic. A ja mam byc zaradna (czytaj. W domu zapieprzac nawet za brata) bardzo czesto wybuchaly o to klotnie w efekcie nie robilam nic. Slyszalam wtedy ze jestem leniwa ze moj maz sie wlasna reka zabije itp. A ja nie bylam leniwa to byla moja forma buntu. Moja matka zrobila kaleke zyciowa z mojego brata. W domu zaraz po ojcu to ja przykrecalam, reperowalam, naprawialam. Moj brat i moja matka potrafili tylko zepsuc, pokazac palcem "zepsulo sie. Napraw" efekt jest taki dzis ze moj ojciec nie zyje, ja sie wyprowadzilam do narzeczonego ktory o dziwo reka wlasna sie nie zabil. A brat z matka zostali sami w domu rodzinnym. Pomine fakt ze jesli chodzi o pochowek mojego ojca to ja wszystko ogarnialam. Wszysciusienko. Bo moja matka nie potrafila NIC ogarnac. Moj brat student rowniez zero wiedzy o zyciu i zalatwieniu czegokolwiek juz nawet nie mowie o formalnych rzeczach. Od a do z musialam oboje kierowac. Poniewaz nie mieszkam w domu a moj ojciec nie zyje dom popada w ruine. Zepsula sie szuflada? Nie ma kto zrobic. Kran cieknie? To cieknie. Nawet jak sie zarowka spalila to nie wiedzieli jak zdjac klosz. Nie pomagam. Latami krecila na siebie bat. Robila z mojego brata krolewicza co nic nie musi.zony poki co przez najblizsze lata nie znajdzie bo studia, a ona zostala sie bez wolow roboczych. To teraz niech zbiera plony. Aja w domu mam czysto, ogarniam wszystko w miare, narzeczony mowi ze jestem ogarnieta. Wiec nie robcie z synow kalek zyciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×