Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... Archiwum 1.

Polecane posty

Gość gość
niewiele starszy od twojego gacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona nie jestem shatynem, znamienne że z wypowiedzi gościa z poprzedniej strony wyłapałaś tylko wzmiankę o nim. Zafiksowałaś się na shatynie i to już jest chore. Ktokolwiek napisze pod orange coś obiektywnego a obiektywne jest że dokonałaś pomówienia i nie masz dowodów że on bierze kasę za posty, jkest uważany za shatyna. To wariactwo kompletne i nie zamierzam w tym uczestniczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swego czasu shatyn ci ubliżał od bab myjących kible itd. wtedy cię otulona broniłem ale teraz widzę że z tobą jest zwyczajnie źle bo co ktoś coś napisze od razu " shatyn !" to jakaś choroba albo nie wiem co ale wiedz że są tu też inni ludzie którzy mają prawo pisać obiektywnie bez tej waszej emocjonalnej psychozy w jakiej trwacie blisko 10 lat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjepane mam na ciebie dziadzia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np piszę tu w tym topicu od kilku miesięcy sporadycznie, powiedzmy raz na tydzień (krótkie wypowiedzi, nie robię tu rozprawek). Zawsze, ale to zawsze byłam nazwana Shatynem :D Spoko, nie mój problem, pozostaje tylko pogratulować zdrowia psychicznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chory s******l :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, kretynko, idiotko, debilko, grubasko :-), zorientuj się kto zapłaci podatek od odpraw, przecież nie dyrektorzy, deklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona znowu się nawaliła, pewnie ze swoim gachem jak zwykle dają w palnik. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antypedofile to glaby chuciowe chca wieloletnich kar za sex - jak bedzie miala minute mniej niz ich wymyslony wiek i nazywaja takiego z gory g****icielem. Poprostu bezduszne niedorozwoje z dużymi prawami. Dla nich bezdusznym jest oczywiscie w ich mniemaniu - g****iciel który wykorzystal dziecko i niedorozwojem mezczyzna ktory stwierdzi że małolata chciala sie zabawic - dla takiego pewnie chcą zwiększenia kary tak o roczek. Przez antypedofilow wielu niewinnych ludzi siedzi w wiezieniach(bo miala za mały wiek niż ten ich wymyslony). To część prawdy o antypedofilach, o tym jakimi są tyranami, świadczy też prawda, że w relacjach kobieco męskich seksualnych to strona kobieca zawsze wykorzystuje i wiek tu nie ma większego znaczenia. Niestety antypedofile rządzą też telewizją i przekazują fałszywe poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, to osoba uzależniona, ma omamy. Ja jak piszę, też mnie za Edka bierze. Szmatka od kibli, razem z gachem mają nawalone po kopułką. A kiedyś wydawało się, że Myro jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, niedouczona zapasiona locho, już wiesz kto zapłaci podatek od odpraw? Ile płacą Tobie za wypisywanie bzdur? Pewnie z 5 groszy, taką mają wartość, bido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy uzależnienie od alkoholu jest dziedziczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn, wyjdź zza gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j idiotko. :-) :-) X Otulona myśli, że jest taka z******ta, że jedyny Shatyn ma o niej złe zdanie. Nie on jeden, jak widzisz, prymitywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżyć nie może, że jej gach jest niewiele młodszy od Shatyna. :-) :-) Duchem za to dużo młodszy, pieluchy odmładzają nawet tych starszych, nieodpowiedzialnych. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieluchy,to ty sobie zmien dziadziu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona do szkoły w Libii chodziła z ochroniarzami. Kim był Tatuś u Kadafiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadzia. nie podniecaj się tak. bo cię. trzetysięczny zawał rypnie. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Nie wróć. Jak się to sprawdza to kafe wariuje i się pomyliłam. Zdziwiłam się bardzo bo to klimat raczej tego debila desznika. Jak by nie patrzeć to zjebana jest masakrycznie, godna czosnku w pochwie. Shatyn gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona tyle lat śmiała się z pięknej żony Shatyna, teraz wszyscy mają polewkę z Jej gacha. Dobro wraca. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam Ewcia, dalej macica ciebie swędzi? :D Może Edzio coś na to zaradzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×