Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Opinie o Hepaslimin na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Co o tym sądzicie, przed chwilą widziałam jak Hepaslimin na wątrobę pomaga też schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taylorka
Hepaslimin nastawiony jest raczej na wątrobę, nie jest stricte na odchudzanie. Ma wspierać wątrobę, wspomagac trawienie. Pomagać trzymać wagę w ryzach. Jak ktoś stosuje tabletki na watrobe i może mieć „gratis” delikatny efekt w postaci korzystnego wpływu na wage, to warto się na niego przerzucić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie hepaslimin to na wątrobę jest a nie na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogła hipnoza - schudłam w efekcie 13 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka33
Suplement to tylko wsparcie zdrowej diety i aktywności fizycznej. Nawet jak nie ma się czasu na siłownię to wystarczą akcesoria sportowe http://profitness.pl/22-akcesoria-sportowe#/ i regularny trening w domu. Tylko tak można schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loving_angel
Jeśli już stosować jakieś wspomgacze to lepiej zastanowić się nad naturalnymi produktami typu Wellness. Na rynku dostępne są np koktajle czy gotowe zupy. Na nich można oprzeć swoją dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna_zuzanna
Używałam hepaslimin po to żeby schudnąć ale efektów brak. Schudłam dopiero stosując dietę Sandruni i to aż 8 kg w miesiąc. Więcej o tej diecie można przeczytać w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się odchudzałam sama ae jak ja się naszukałam stron z poradami kogoś kto się zna to się w głowie nie mieści. No i trafiłam na http://obk.pl/. Dzięki temu dieta nie jest nuda. Ćwiczenia zróżnicowane a waga nadal ładnie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia912
A ja przyjmuję Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu mój metabolizm znacznie się poprawił;) już nie podjadam między posiłkami;) Jem regularnie 5 posiłków dziennie;) wychodzę na spacerki wieczorne 2-5km;) schudłam w 1 miesiąc 8kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnoza na odchudzanie działa
Ta hipnoza na odchudzanie działa - schudłam już 15 KG od wakacji i jestem gotowa na kolejne wakacje bo od 2 miesięcy już się nie odchudzamy i nie ma efektu YOYO. Nareszcie SKUTECZNY SPOSÓB NA ODCHUDZANIE :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam 20 KG
mnie udało się schudnąć aż 20 kg w ciągu 4 miesięcy MEGA EFEKT - aż znajomi mi zazdroszczą mojej sylwetki i pięknej dupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MNIEJ JEM
Jadłam hepaslimin i nie schudłam za bardzo ale na wątrobę pomogło :) Od 5 dni stosuje hipnozę na odchudzanie i czuję znacznie mniejszy apetyt - czyli to na pewno działa na obniżenie apetytu a i na wadze już widać 1 kg mniej także sa efekty, oby tylko tak dalej poszło bo mam zamiar jechać z chłopakiem na wakacje i NIE CHCE WSTYDZIĆ SIĘ SWOJEGO CIAŁA- a same dobrze wiecie, że nawet te 3 kg nadwagi baaardzo widać i potrafią zepsuć całą przyjemność z rozebrania się na plaży - tak więc ja zabieram się dalej za odchudzanie i polecam tę hipnozę każdemu kto chce skutecznie schudnąć i MNIEJ JEŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schudłem 12 kilo
Schudłem 12 kilo z hipnozą - główne efekty to znacznie mniejszy apetyty już po 3 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoza najlepsza na mniejszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma21
Odchudzanie przy Hepaslimin to efekt uboczny, bo znikają boczki, przecież wyjaśniali to w reklamie ;) Jak szukasz czegoś typowo na odchudzanie to chyba jednak lepiej rozglądać się wśród czegoś co ma właśnie taki główny cel. I pamiętaj, żeby patrzeć na skład! ja teraz testuję piperine max i póki co efekty są bardzo fajne, pierwszy miesiąc i 4kg mniej :) Dobrze się też po nim czuję, nie zauważam jakiś dolegliwości, więc mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie hipnoza po 2 miesiącach może nie jakoś tam niesamowicie, ale 7kilo w dół, więc tak umiarkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne, pierdu pierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, do wszystkiego trzeba czasu i cierpliwości hepaslimin działa może nie obrazu człowiek chudnie ale efekty są dla tych co dużo jedzą i jedzą wszystko polecam czuję się lekko i waga powoli spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.        

Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.

Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli.

Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo L.

Różne diety typu:

dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.

 

Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających  tylko oryginalne Tibetan herbs.

A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to  bardzo TOKSYCZNE trucizny.

Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu.

To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie.

Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie  uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.

Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę  przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnoza

DAWNO SIE TAK NIE UBAWIŁAM, HIPNOZA I BEDZIECIE SZCZUPLI hhhahaha no lekarze pojda do zwolnienia BOŻE WIDZISZ NIE GRZMISZ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wszędzie gdzie mogę polecam zioła Tybetańskie bo dla mnie super działanie, zero jo-jo i zero chemii. Jola

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×