Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KWanka

Dziwny sluz. objawem ??starania o maluszka

Polecane posty

Od kilku dni obserwuje u siebie dziwny sluz, zaczal się lekko brazowy potem kolor nabral "intensywnosci" nastepnego dnia sluz z domieszka krwi glownie przy podcieraniu się. Staramy sie kilka msc o maluszka moje cykle (az do zeszlego) byly 32dniowe, w zeszlym cyklu okres spoznil sie ponad 2 tygodnie oczywiscie w mojej glowie tylko jedna mysl bylam cala w skowronkach ale pewnego pieknego dnia przyszdl... nie proszony gosc. a po nim starania wznowione. biore pod uwage to ze cykl rozregulowal sie a co za tym idzie brak wiedzy kiedy owulacja, ale staralismy sie intensywnie, stosowalam testy owulacyjne ktore wskazaly owulacje 13-14grudnia - ale wiadomo nie ufam temu 100% , gdyby ten cykl byl normalnej dlugosci czyli 32 dni okres przypada mi na 24 grudnia wiec musze czekac ale ciekawosc i to czekanie spedza mi sen z powiek! 18grudnia zaczal sie ten dziwny sluz , wyczytalam w internecie ze moze to byc sluz implantacyjny lub tez owulacyjny, jednak nigdzie ni pisalo by mial taka dlugosc jaka ja mam czyli juz 4ty dzien i ze moze przypominac okres. czasami teraz mam takie dziwne uczucie w podbrzuszu jak przy okresie, nie mylic uczucia z bolem z ktorym musialam sie mierzyc za kazdym razem przez pierwsze 2dni miesiaczki - zawsze byl nie do zniesienia. w tym cyklu stosowalam costagnus jedno opakowanie czy to moze miec na to wplyw co teraz sie dzieje ? zapraszam do zabrania glosu tych ktorzy maja ochote podyskutowac doradzic na ten temat , zarazem sie ciesze ze to moze byc ten objaw a zarazem martwie, robilam dzis test ale byl negatywny. Czy ktos mial podobn obajwy ? pozdrawiam Jaka bylam glupia jak kiedys myslalam ze zajscie w ciaze to takie hop siup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Infekcja jest bardzo prawdopodobna lub jakieś zaburzenia. Implantacja to raczej nie jest. Idź do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam grzyba przy takich objawach i takim sluzie a tez sie cieszyłam ze jestem w ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×