Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
czterolistnakonioczyna

Nie wiem co mam o tym myśleć

Polecane posty

Ze swoim chłopakiem jestem już od pół roku , jednak od początku miałam do niego zarzuty ponieważ na początku znajomości mocno nawalił jednak dałam mu szanse i jest ok , z wyjątkiem jednego uważam że jego rodzina jest dla mnie ważniejsza ,przykład gdy bylismy nad rzeka z jego rodzina to olał mnie i poszedł do nich a ja sama zostałam w rzece co prawda wiele razy też o to mnie przepraszał , kolejnym problemem jest jego mama strasznie sie wtrąca mimo że ma już 18 lat , każdego ze znajomych mojej mamy wypytuje o mnie i z plotek zrobiła z mojej mamy alkoholiczke (a to nie prawda i tak bardzo mnie to zabolało że aż sie popłakałam, ponieważ mama wychpwuje mnie sama) gdy ją spotykam to sie patrzy na mnie zabójczym wzrokiem oraz wypominała mojemu chłopakowi że 3 lata temu pożyczyła mi chusteczki gdy w autobusie dostałam krwotoku z nosa zanim sie wgl znaliśmy ,ogólnie bardzo sie wtrąca i szczerze denerwuje mnie to i czasem z tego powodu chce mi sie płakać bo takich sytuacji było wiele juz , tym bardziej że teraz chłopak 1 raz chce mnie zaprosić na świeta do siebie ,gdy powiedziałam mu dlaczego nie chce wszystko wygadał mamie i wyszło na to że jestem dziwna i sie jej boje . Mowiłam już o tym chłopakowi a on twierdzi że z nią rozmawiał i prosił aby zmieniła swoje zachowanie oraz twierdzi że mnie lubi. Ale denerwuje mnie to że on jest od niej uzależniony ona robu za niego wszystko sprząta mu gotuje , cały pokoj sama mu urządzała a on ciągle mówi jaka to jego mama jest wspaniała a jaka to ja nie jestem i nawet twierdzi chociaż nie mówi tego wprost ze ma lepszą mame od mojej. Wczoraj gdy była wigila nawet nie zadzwonił z zyczeniami ani nie napisał smsa bo wolał siedzieć z rodziną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×