Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o IQ 115?

Polecane posty

Gość gość

Bo koło tego mi zwykle wychodzi w testach w necie :O Myslałam, ze bede miała wiecej... Tzn raz wyszło mi tez 148 ale watpie zebym miala tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecietny polak ma ok 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
Jeżeli robiłaś test po raz któryś z kolei to mogłaś nauczyć się jak się go robi... Wyćwiczyłaś się. Stąd wyższy wynik IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli masz np 35 lat to mozesz miec nizszy wynik, bo odwyklas od rozwizywania testow swiezo upieczony maturzysta moze sobie lepiej poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 138, sprawdzane w filii mensy i u psychologa. I nigdy nie mialem dziewczyny, kazda przede mna ucieka mimo iz jestem lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:36- to chyba tak nie działa bo za pierwszym razem wyszło mi coś powyzej 120. A potem już zwykle średnio 115, tzn raz 118, raz 114 , zawsze coś koło tego, no raz mi wyszło 148, ale to jedyny raz, wiec tak mi sie pewnie udało ze wtrafilam w pytania. A te pytania może i da się wyćwiczyć bo w kazdym pytaniu jest jakis tam schemat , ale grunt zeby na niego wpaść samemu. Do dzisiaj w niektorych nie wiem o co chodzi,ktos by mi musiał powiedzieć ,ale wtedy by sie to nie liczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnie. Od 116 jest powyżej przeciętnej. O ile to Wechsler. Bo jak jakaś netowa psychozabawa to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czytałam, że powyżej 110 jest ponad przecietne, ale może rożne są skale...Podobno średnia u Polaków to cos kolo 100. Ehhh a ja liczylam, ze mi wyjdzie jakies 130 :P ale i tak nie jest tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi ci górna granica średniej. Czyli zupełnie normalna inteligencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe, lepiej od wiekszości w każdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×