Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak rozkochać pana wagę? Jak się do niego zbliżyć?

Polecane posty

Gość gość
poza tym nie liczy się to, jak ty siebie widzisz (bo każda Waga jako narcyz świadomie widzi siebie w superlatywach), tylko jak widzi Cię Twój partner czy bliska rodzina. także powtórzę= przestań tak pompatycznie chwalić swój ogonek, bo to się robi niestrawne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie z krwi i kości,interesują ciebie moje dzieci? a co to ma do rzeczy nigdy się nie dowiesz co to jest prawdziwa miłość = bez wagi (wenus) i ryb (neptun) możesz sobie brać lwa czy co tam chcesz nic ci to nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie z krwi i kości,interesują ciebie moje dzieci? a co to ma do rzeczy nigdy się nie dowiesz co to jest prawdziwa miłość = bez wagi (wenus) i ryb (neptun) możesz sobie brać lwa czy co tam chcesz nic ci to nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22:02 czysta racja!!! niesamowite jak wiele się zgadza.. waga to babiarz nieuleczalny, mam przykład mojego byłego, kilku znajomych, mojego dziadka-wagę, który zdradzał.. nie znam wiernej wagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie cechy charakteru powinna waga zmienic lub popracowac nad nimi zeby stac sie wartosciowym i godnym zaufania czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie z krwi i kości,interesują ciebie moje dzieci? a co to ma do rzeczy nigdy się nie dowiesz co to jest prawdziwa miłość = bez wagi (wenus) i ryb (neptun) możesz sobie brać lwa czy co tam chcesz nic ci to nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znak zodiaku to nie wszystko liczy się środowisko w który się wychowała, rodzina, otoczenie, szkielet moralny, który mam lub jego brak, doświadczenia w życiu. Waga jest czarująca, przyciąga do siebie ludzi, jest towarzyska, ale waga nie umie podejmować decyzji, woli balansować, miga się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzisz lustro to też mówisz jakie zawistne, niewierne jest "te zwierciadło" :-) tak właśnie działa waga, jak SAMA nazwa wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 9 lat dowiadywałam się, czym jest "prawdziwa miłość" w wykonaniu Wagi :D i mówię pas, a pan Lew jest fenomenalnym, pełnym energii towarzyszem, ma przenikliwy umysł, cięte riposty, potrafi rywalizować, walczyć i wygrywać i jest absolutnie genialnym kochankiem (czego nie da się powiedzieć o Wadze, nie będąc dominą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. TO zwierciadło. TE zwiarciadła. ps2- przestań bredzić. Niewierność Wag jest faktem, nie próbuj odwracać kota ogonem, że niewierność jest w oku patrzącego, bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 100% wagę i NIGDY nie byłem niewierny, nie wmawiaj ps. lwa mam w ascendencie :-) ale taki zwykły lew dla mnie to porażka i totalna łatwizna, daj spokój to wszystko co ma w ofercie, że walczy o ciebie? i co z tego, jak jest pusty=dumny i nic z tego nie wynika, zamiast wiecznej miłości w czystej postaci wagi :-) i co? masz coś przeciw? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wagi lubia flirty a nawet taki niewinny flirt to w pewnym stopniu juz zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mam coś przeciwko? Hmm... wszystko? :D Począwszy od banalnych kwestii typu: To gdzie dziś jemy? Waga: ee. eckchem... yyy... ja nie wiem, może ty wybierz? Lew: znam fajną włoską knajpkę w centrum i kubańską na żoliborzu. Proponuję kubańską. Po ważne życiowe problemy, np. załatwienie dobrego prawnika. Waga: hmm no tak, trzeba by to zrobić.. czekaj, kto mógłby nam pomóc... może.. a nie, jednak nie. albo... a niee itp itd Lew: bierze za telefon i dzwoni do znajomego x, y ,z, dostaje namiar w ciągu 30 min. Drobny życiowy problem: czekamy w kinie, sklepie, ktoś się wpycha do kolejki. Waga: przepraszam, mam wrazenie, ze eee, hmmm, czy pan moze nie byl za nami? Oczywiscie facet nic sobie z tego nie zrobil :D Lew: bez slowa przechodzi przed gościa. Gość oczy jak 5 PLN. o seksie nie wspomnę (na wszelki wypadek dodam, że z mężem jesteśmy w formalnej separacji, także o zdradzie nie ma mowy). come on, nigdy więcej Wagi na odległość mniejszą niż 60 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrada to uczucie, emocje i dusza nie odróżniasz tego że waga jest typowym totalnym znakiem powietrza, jak ptak na niebie nie lata daleko pod wiatr, lub bez wiatru, idealnie czuje się w sztormie, ale co to ma do zdrady? jak wiadomo jest 6 mld ludzi, od zawsze dzielono u nich pewne cechy jak na tablicy chemicznej i tylko kilka znaków ma potencjał by dojść do wagi to jeden z najtrudnieszych znaków,coś jak temat bliźniaczych dusz totalnie spłycany, to nie jest i nie będzie łatwe nie można jednak sprowadzać do 1 czy 2 rzeczy nieskończoności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, seks bez uczucia to nie jest zdrada, co patałaszku? :D żegnam i powodzenia w nawijaniu makaronu na uszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto mówi o seksie? właśnie tak działa lustro= sama to napisałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ciekawe, wagi przy bliższym kontakcie już nie są takie urocze jak się o nich horoskopy rozpisują.. zauważyłam tendencję, że wagi są często złośliwe, wredne, wręcz chamskie dla najbliższych ludzi. przy powierzchownym kontakcie tego nie widać - przymilają się, uśmiechają jak idioci, ale jak się bliżej pozna, np. w związku to wychodzi szydło z worka. ci ludzie potrafią kochac tylko siebie samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie kojarzysz, mało kto zobaczy uczucia wagi w związku z tym co wcześniej napisane Waga jak ryby nie ujawniają swoich uczuć, to nie są generalnie proste osoby do prostej miłości są zazwyczaj ekstrawektyczne, intucyjne w tym zewnętrznym charakterze dlatego dość może obecowo traktują "odbijane" uczucia innych to tak jakby zobaczyć co jest wśrodku lustra jak nie ma w nim żadnego oblicza? co da się tak po prostu? czy prędzej zobaczysz coś co subiektywnie ocenisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka typowa waga to John Lennon i pioseka Imagine, każdy coś w niej widzi ale nikt nie widzi właściwie uczuć samego autora? tak własnie jest z wagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie ryby, zapytaj ją o jej uczucia a więcej jej nie zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź spać chłopie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co już po dobranocce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami widzicie waga lata wysoko, i lubi gadać? tak właśnie jest nieosiągalna dla śmiertelników aż złapie jej serce mała jeszcze bardziej zwinna rybka w mrokach oceanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat, bo wiele rzeczy się zgadza :) Szkoda tylko, że wtrącił się tu jakiś oderwany od rzeczywistości wagowiec, który oczywiście gada od rzeczy i mydli oczy, jak to waga ;) przestań pieprzyc człowieku o jakimś lustrze i miłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kulturalnie nie rozumiesz to moze tak: spiertalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiertalaj bylo do tego uloma nawijajacego o lustrach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zbliżać się...uciekać jak najdalej! Wokół mnie zawsze kręcili się mężczyźni spod tego znaku - nigdy nie kończyło się to dobrze. Więc radzę nie zbliżać się. Chociaż być może moje złe doświadczenia wynikają z tego, że...sama jestem wagą :D W dodatku trzech spośród moich byłych facetów urodziło się tego samego dnia co ja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćica
Waga kobitka jeszcze ujdzie ale waga facet to przepis na tragedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, o czym wy piszecie? Juz ktoś napisał, ze o wiele bardziej ważniejsze jest środowisko, w którym człowiek się wychował, to nas przede wszytskim kształtuje. A co LWA, to cóż ja znam takiego jednego 'cudownego', s******l jakich mało, nikomu nie zyczę spotkania takiego człowieka w swoim zyciu, NIKOMU. Zniszczył życie nie jednej osobie, takze w kazdym znaku zodiaku, znajda się różne 'przypadki'. Ale jak tak bardzo chcecie wierzyć w znak, to proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze w każdym znaku tez są fajni ludzie jak i niefajni ale chodzi o proporcje- 90% wag które znam jest po prostu nie do przyjęcia w życiu codziennym. W pozostałych znakach jest jednak większa roznorodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×