Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nieudana randka z internetu

Polecane posty

Gość przerost tresci nad forma
One po prostu muszą kogoś mieć, a te co nie muszą, to biorą sobie kota >>kota w to nie mieszaj kobieta nie jestem i też mam :D idę o zakład że jednak jesteś kobietą albo gejem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak tylko akurat w tym punkcie cie nie oszukal bo widziałas zdjęcia. więc twoje tezy o kłamstwach legły w gruzach. tzn nie legły bo ty kłamiesz:D weź już skończ sie kompromitować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 1:26 dokładnie wyjęłaś mi to z ust. Ja po prostu nie mogę roztsać się nie tyle z nim, ile z tymi złudzeniami.. i też przyłapuje się n tym, że wchodzę na jego profil, a po co sama nie wiem.. no własnie. Masz rację, tak będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gejem na pewno nie jestem, bo nie mam kota i ich nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam, że ktos w realu przekonał sie, że osoba, z którą sie umówił jest głupsza niz wydawało sie na faceboooku to nie wiem czy mam sie popłakać ze śmiechu czy popłakać ze miechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
randka z cieci facet, nie dość, że był brzydszy, głupszy itp itd + nie widziałam, to i tak póxniej nadal sprawdzałam jego fb i insta i bylam zazdrosna o komentarze innych lasek.>>masz zryty beret w takim razie. poza tym zazawycjz każdy wyśle zdjęcie na którym wygląda lepiej a nie gorzej niż w rzeczywistosći Ty zapewne też wysłałas takie a później zdziwienie że ktoś nie wyglaał jak na zdjęciu bo się ruszał i gestykulował i nie miał głupiego uśiechu non stop jak na zdjęciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i też przyłapuje się n tym, że wchodzę na jego profil, a po co sama nie wiem x Odpowiedź jest prosta... bo wy nie kochacie nas facetów, wy kochacie swoje chore wyobrażenia o nas, a gdy fascynacja przeminie to wasza "miłość" przeradza się w nienawiść. Wymyślacie sobie w głowach wasz ideał faceta i na siłę starcie się dostrzec ten ideał w nas, a potem marudzicie że jesteście nieszczęśliwe, bo chłopak/narzeczony/mąż się zmienił... on się nie zmienił, to wam otworzyły się oczka i przestałyście same się oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka zpędziła wiele czasu pisząc o tym jaka jest wspaniał w sposób zakamuflowany. pytanie o to czy ma do niego napisać bo ma urodziny to jedynie pretekst do tworzenie tej epopei na własną cześć. ze rozczaowana, że oszukana przez technologie cyfrową, że jej sie wydawało tak a wyglądało inaczej, że ona sie spotyka, ma poowodzenie, czyta książki komiksy i jeździ na rowerze w kółku teatralnym:D gdyby mnie to tak nie smieszyło to bym sie chyba porzygał:D w dodatku te ciągłe "wnioski" o oszustach i kłamcach w internecie:D ja piertole jaki cyrk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie jesteśćie chorzy wszyscy nie wiem czy mam się śmiac czy płakać z tefgio co piszecie :D w sumie to piszcie dalej, przynajmniej pośmieje się, z glupoty waszej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no dobra przyznam sie bez bicia, że dwa razy też byłem takim rozczarowaniem kilka innych razy podobno nie. przynajmniej tak wnioskuje z okolicznosci. ale... szkopół w tym, że jak ktos ma udane randki w realu i przy okazji czym sie pochwalić to właśnie je wybrałby do opisania swoich zalet:) a nie nieudane randki w necie, które zdaje są jedynymi na jakich była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
świat jest brutalny jak mól tak z tobą postąpić to nie wiem :( jak on mól być brzydszy niż na zdjęciu i ci się nie spodobać :( do teog jeszcze nadal się lansuje w sieci a ty z zazdrością to śledzisz mimo że jest brzydki i głupi :( łączę się z tobą w bólu i rozpaczy za chwile wyciągam różaniec i odprawimy jakieś mogły aby sobie chociaż złamał nogę za to że cie nie chciał i teraz wyrywa inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na pewo myślałam, że wylezie żywy manekin ze zdjęcia z takim samym uśmiechem i tym jestem rozczarowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wniosek jest dosyć smuty. żadnych REALNYCH osiągnięć ajedynie chęć odbicia od przegrańców w necie:) bo właśnie tak sie autorka czuje:) i żeby sie tak nie czuć założyła ten topik. czy jakbym wygrywał formułe 1 to opisywałbym jacy ciency sa przeciwnicy w wyścigówkach online?:D no koorfa nie!!!! proste? proste. trafiony zatopiony. idź spać chora kobieto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej facet się nie spodobał bo na samojebce wyglądał inaczej i coś tam naściemiał, a to że wy kobiety nakładacie na twarz kilo tapety, zakładacie staniki wypchane gąbką, wciskacie się na siłę w jeansy o 2 rozmiary za małe, to już ok, to nie jest oszustwo według was, tylko wyeksponowanie zalet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
bo nie mam kota i ich nie lubię>>bo do teog trzeba dorosnąc :D też tak kiedys miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże sikam ze śmiechu przestańcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o t akich rzeczach sie zapomina. tak jak zapomniały o mnie kobiety, którym nie przypadłem do gustu. pamięta sie randki zakończone super seksem i z tego wyprowadza sie dowód o własnej wspaniałości. jak sie wyprowadza z nieudanych randek tzn, że innych dowodów na te wsppaniałość nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki będziecie szukać ideałów rodem z seriali i kiepskich romansideł, to my będziemy wam wciskać kit, na tym cały świat się kręci, skoro jest na coś popyt to musi być i podaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to taki kompromis pomiędzy kłamaniem a naginaniem prawdy. jestem wspaniała bo nie podobał mi sie przegraniec z netu. brawo:D i jestem tym wspanialsza im bardziej mi sie nie podobał:D bis bis bis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie czuje się jak wygrana, bo co niby wygrałam. Chyba ma prawo mi się ktoś nie spodobać, i wcale nie czuje triumfu nad tą drugą osobą :D więc nie pitolcie głupot Równie dobrze j mogłam nie spdoobac mu sie ale jak widać powaliłam go moim blaskiem i sie spodobałam no cóż, nie każdy jest przegrańcem z neta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja zawszę piszę o sobie jak najgorzej, że jestem marny w łóżku, mam małego ptaszka, jestem brzydki, głupi, chudy, bez zainteresowań i nudny... to tak na zaś, aby nie rozczarować i to ma swoje plusy, bo po takim opisie samego siebie można wypaść tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam, że to jakas reakcja obronna. przychodzi na randke widzi totalne dno i sobie myśli: "o koorfa czy ja jestem do niego podobna? booooże? to nie może być prawda. to jakiś koszmar. ja jestem inna. bystra piękna elokwentna zawsze pewna siebie i pachnąca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ma prawo mi się ktoś nie spodobać, i wcale nie czuje triumfu nad tą drugą osobą x A po co ten temat? Ewidentnie chcesz się podbudować i zgnoić facetów, bo poczułaś się oszukana... wiń za to wyłącznie siebie, bo to ty wyobraziłaś sobie ten ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostalam oszukana!! oszuka mnie bil gates, google, kafeteria, internet, pentagon i wróżka w parku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście mój komenatzr wyżej to żart, nie czuje się wcale wspanialasz od niego i nic takiego nie chciałam tutaj udowodnić. Chyba ma prawo mi sie ktoś po prostu nie spodobać. I to nie jest tak, ze patrzę przez pryzmat wyglądu i skreślam go dlatego, ze różni się nieco od fotek. Ale czuje się trochę oszukana, bo raz fotki jego różniły się i to o wiele dwa, na kazdym kroku podkreślał to jaki jest z******ty, gdzie rozmawiając z nim to ja popadłam w jakieś chore kompleksy i czułam się taka mała. Tak więc po prostu teraz, widzę że co mówił, nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, chodzi o kontrast nie to jaki faktycznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ibm, nokia, ajpod nikon i a nawet apple😭 ..to spisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
bo po takim opisie samego siebie można wypaść tylko lepiej >>po takim opisie nie może być lepiej bo nie ma dalszego ciągu i nie dochodzi do konfrontacji z rzeczywistością :D przynajmniej tak podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak. a nie powinnas teraz zacierać tych złych wspomnień z jakimś modelem w klubie banderoza przy kuflu piwa drgającym w rytm 300 watowych kolumn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się przez rok gadania netem zabujałam i przychodzi już prawie do spotkania a ten mi opowiada ile panienek miał,opadły mi ręce,a taka bylam napalona zauroczona a to taki kretyn i się odkochałam,i g****o mnie obchodzi że tak mówi przez kompleksy to dno dna takie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro sylwester, dziś czas sie wyspac aby nie stracic na urodzie podpuchnięymi oczętami pieknymi niczym z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×