Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość asekurella
@Greys90 Też postawiłam na błonnik i zgadzam się, że znacznie przyspiesza metabolizm i poprawia trawienie. Tylko ja za 30zł zamawiam duże opakowanie sproszkowanego z diety Cambirgde. Dodaje po łyżeczce do jogurtu i codziennie sobie jem. Świetnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z nas ma inny poziom tłuszczu, co wynika z posiadania odmiennej liczby komórek tłuszczowych. Niestety nieprawidłowe nawyki żywieniowe – wspomniane wyżej diety, a także nieregularne jedzenie, przyjmowanie naraz wielu kalorii i długie odstępy między posiłkami sprawiają, że organizm nastawia się na magazynowanie tłuszczu. By odchudzanie było skuteczne, należy zablokować ten proces, a jednocześnie usprawnić spalanie tłuszczu. http://eksperciodchudzania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicelina734
Ja zawsze mówiłam będę się odchudzała na wakacje ale nigdy słowa nie dotrzymywałam,aż w tym roku udało mi się zgubić 48kg dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl widziałam efekty to szłam do przodu;) i nim się obejrzałam byłam już na mecie;) I w końcu mogłam założyć bikini i wyjść na plażę;)A moim znajomym aż oczy z zachwytu wychodziły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już schudłam dzięki poradni pani Ireny Dadura wspaniały psychodietetyk polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie :) Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie :) Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie :) Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie :) Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Złe mamuśki (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 Opowieść o przykładnych matkach, które postanawiają zerwać się ze smyczy. Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Pati
Dieta, ćwiczenia owszem ale nawadnianie organizmu to podstawa. No i oczywiście mowa o wodzie...woda i jeszcze raz woda. I to tez ta, która ma zbliżone pH to pH krwi, aby wyrówna bilans wodno- mineralny. Ja pije wodę Veroni Hydration.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Chciałabym Was zaprosić do czytania mojego bloga https://zrzucamykilogramy.wordpress.com/ Sama jestem po kilkunastomiesięcznym procesie odchudzania z rezultatem minus ponad 40 kg. Przez wiele lat pracowałam z otyłymi dziećmi i dlatego postanowiłam podzielić się z Wami swoją wiedza jak i doświadczeniem. To nie jest kolejna strona o dietach cud, nie obiecam Wam super efektów w krótkim czasie podczas siedzenia na kanapie przy pizzy i TV. Promuję aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie. Zapewniam dużą dawkę motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dbać o siebie trzeba cały czas, bez względu na datę, porę roku i pogodę ;) dla mnie najlepszy jest rower - mega przyjemnie, szybko można wszędzie dojechać plus naprawdę dużo się spala. odkąd kupiłam w zeszłym roku Indianę, nie ma dnia, żebym nie wsiadła na rower. efekt? w 10 miesięcy -9 kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się odchudzam od stycznia. Mam mocne postanowienie i do następnych wakacji chcę wyglądać super. Robię to powoli i z głową by nie pozostała mi wisząca skóra. Odchudzam się przy pomocy diety od www.dietaeco.pl i schudłam już 21 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prowadzę super projekt, obecnie prowadzę mojego chłopaka, który zgubił już 9 kg w 3 tyg :) jestem z niego dumna, jeśli ktoś chciałby sie czegoś wiecej dowiedziec do piszcie a dodam Was do grupy na facebooku gdzie mozecie zobaczyc efekty innych podopiecznych naszego programu, naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , odkryłam super projekt, obecnie prowadze mojego chlopaka ktory w 3 tyg zgubil juz 9 kg , jestem z niego dumna a to dopiero poczatek :) jesli chcecie sie czegos wiecej dowiedziec do piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukacie mobilnych dietetyków, polecam online www.sklepdiety.pl. Można zakupić markowe produkty Herbalife. Poza tym oferują darmowe konsultacje dietetyczne i wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjig
Chudnięcie to nie tylko ćwiczenia i jedzenie mniej. Trzeba wiedzieć co warto pić. Jest mnóstwo wspomagaczy odchudzania. Ludzie piją tylko czarną herbatę, colę i kawę. Jest tyle alternatyw, wystarczy poszukać. Po jakie napoje warto sięgać? pl.blastingnews.com/styl-zycia/2016/09/jesli-nie-kawa-to-co-po-jakie-napoje-warto-siegnac-gdy-dopada-nas-zmeczenie-001132511.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola9193
Ja polecam Wam dziewczyny (i panowie) ekstra suplement diety, którego skład opiera się na jagodach acai - podnosi on metabolizm, pomaga zrzucić nadprogramowe kilogramy, dodaje energii, jak i wspomaga spalanie tłuszczu. To nie jest spam :) Sprawdziłam go ja, moje 2 przyjaciółki, siostra i mama. Załączam link: http://nplink.net/HHWjeGEs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachowaporada
Nie dajcie się naciągnąć tylko. Żeby tego uniknąć sprawdźcie stronę http://wasze-opinie.pl . Jest sporo recenzji i ciągle pojawiają się nowe. Znajdziecie też opinie użytkowników i fachowe porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas odchudzania bierzecie suplementy diety? Wapń witaminy? Dajcie znać, w aptece polecają calcineff znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupic Xenical lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) http://www.europetablets.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygidaaaa86
Hej dziewczyny. Jeśli chcecie wiedzieć jak szybko i przyjemnie sie odchudzić napiszcie na mój FB https://www.facebook.com/wroc.do.formy.szybko.i.naturalnie/ Tam są również moje zdjęcia. Powiem wam co zrobić, aby się odchudzić i poczuć w końcu dobrze. Nie biorę oczywiście pieniędzy za udzielanie rad :) Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×